Şimdi Ara

FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.613
Cevap
15
Favori
37.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Red Bull preparing P2 for Verstappen, Mercedes P5 for Hamilton! #F1

Ne kadar doğru bilemiyorum.
  • wirlebendichh kullanıcısına yanıt
    Red Bull açıkladı. 2. sıradan başlıyoruz
  • Cezayı açıklamaya bile cesaret edememişler iş red bulla kalmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lyrazed kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizde haklısınız ama Ferrari motorlu araçların hepsi geçen seneye göre ciddi derecede yavaş. Binotto'nun gitmesi lazım o ayrı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydaaa verstappen yavaşladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarışın heyecanı kalmadı ferrariler ölü verstappen gitti kendi kendilerine oynarlar artık
  • Ulan Binotto sıçtı zaten bari redbull merso kapışmasını izleyelim dedik. O da yalan oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 5 Temmuz 2020; 16:29:41 >
  • Verstappen yarış bitiremeyince sevinen tek ben miyim acaba. (Kaza hariç tabiki)

Adamı hiç sevmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

Verstappen yarış bitiremeyince sevinen tek ben miyim acaba. (Kaza hariç tabiki)

Adamı hiç sevmiyorum
    Bende hiç sevmiyorum ama adam kaliteli pilot ve bu spora renk katıyor. Şahsen bende sevinme hissi oluşmuyor. Şuan Max elendiği için yarışı kapatasım var. Beni yarışta tutan tek şey şuan için podyumun son basamğına yeni bir isim çıkabilecek mi merakı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 5 Temmuz 2020; 16:39:0 >
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    Önemli olan sevip sevmemek değil, zaten az sayıda yarış olacak ferrariler ölü bottas ve hamilton ile tek baş edebilecek şuan verstappen gözüküyor oda yarış dışı kalırsa yarışın zevkli kalmıyor ki
  • vettel ferrariden ayrılmamışmıydı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Reaver

vettel ferrariden ayrılmamışmıydı arkadaşlar
    Yok bu yıl son spinleri atıyor artık.
  • Merhaba arkadaşlar,

Bu yıl Ferrari için oldukça zor bir sene olacak. Mercedes şimdiden sezon sonunda ipi göğüsleyecek gibi. Vettel de psikolojik baskıya ne kadar dayanabilecek bilemiyorum. Ferrari 2000'li yılların başındaki dominasyonunun benzeri Mercedes'in elinde devam ediyor.

Bakalım gelecek ne gösterecek. Tifosiler'in yüzü gülmeyeceği kesin.
  • Ferrari böyle giderse geçen seneyi bile arayacak sanırım. En azından sonlara doğru güzel yarışları vardı Leclerc’in, Seb’in falan. Bu sene gerçekten kötü başladılar toparlaması da zor gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepinsky

Merhaba arkadaşlar,

Bu yıl Ferrari için oldukça zor bir sene olacak. Mercedes şimdiden sezon sonunda ipi göğüsleyecek gibi. Vettel de psikolojik baskıya ne kadar dayanabilecek bilemiyorum. Ferrari 2000'li yılların başındaki dominasyonunun benzeri Mercedes'in elinde devam ediyor.

Bakalım gelecek ne gösterecek. Tifosiler'in yüzü gülmeyeceği kesin.
    Vettel'in artık ne psikolojik baskısı var Allah aşkına. Şuan kafası en free adam pistteki. Hadi geçen yıl takım içinde ve dışında rekabet vardı. Şimdi ikiside yok. 2 gp'de daha böyle salakça hatalar yapsın Renault'da bırakır peşini.

• Lyrazed kullanıcısına yanıt
    Ben geçen seneki gibi Vettel'in üzerinde baskı olduğunu düşünüyorum ancak bu baskı dışşsal (takım tarafından) değil. Tamamen kendisini Ferrari'den ayrılışında güçlü bir tavır göstermek isteyecektir.

Ben bu mesajı yazarken Kimi veda etti. Güle güle buz adam-yaşlı kurt. Eskilerden kim kaldı ki . Sana da geçmiş olsun.
  • brezilya'da yaptığını yine yaptı balon çöp.
  • HAmilton Albon temasında hatalı kim arkadaşlar?
    Bence Hamilton hatalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doritoch -- 5 Temmuz 2020; 17:34:59 >
  • yeter artık abi. kasıtlı yapıyor bıktım artık
  • Verstappen'e geçen sezonlarda burada laf edenler hamilton'a edebilicek mi acaba
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.