Şimdi Ara

FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.613
Cevap
15
Favori
37.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen düz asfalt atılmış. Forum ahalisi fark edebiliyor da, milyon dolarlık iş dönen yerde kimse fark etmiyor.

• He aynen he aferim sana zeki çocuk akıllı bıdık seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Küçükken Schumaer'i de izledim, Alonsoyu da izledim(gerçi o hala var), pek formula 1'in fanatiği değilim ama bana göre gelmiş geçmiş en iyi pilot Hamilton'dır. Çok iyi hatırlıyorum bundan 15 yıl önce de bu ingiliz ilerde çok iyi olacak diyorlardı.

pilotlar belli markaların o dönemde zirve yaptığı dönemlerde şampiyon oldular. Eşit bir durum olmadığı sürece su pilot daha iyi yorumlarına katılmıyorum. Belkide şartlar her zaman eşit olsaydi ki böyle bir şey imkansız hiç aklına gelmeyen bir pilotun daha iyi olduğunu görebilirdin.

• yanlamaya devam diyor kimi  

• zQrba kullanıcısına yanıt

Yok hocam öyle deme buradaki arkadaşlar hepsi maşallah f1 vs.. Burdan alıyor tüm haberleri. Aslfatın yenşlendipi haberleri forum donanıma geliyor ama f1 e gelmiyor buradaki arkadaşlar zeki Bi görseler herşeyi anlıyorlar onlardan iyisi yok yani böyle deme

• sleepingawake kullanıcısına yanıt

Otoban asfaltını kim kullanmış? E-5 i mi asfalt atıyorsun madem sallıyorsun biraz ölçülü salla.

• I'm stuck I'm Stuck diyor hahaha

yine red flag

• quote:

Orijinalden alıntı: FuKaGa

Halen saçma konuşuyorsun. 1. Si Asfalt çalışması pistin tasarımcıları ile birlikte yapıldı boş boş konuşmaya gerek yok. Bu kaynaklarda da var. Asfaltta hata varsa burda f1 in de suçu var kimse kafasına göre iş yapmadı. Onu geçtim. Pirelli nin haberinin olmaması mantıklı bulman cidden aşırı saçma halen burda pirelli yi haklı bulmaya çalışıyorsun buna cevap bile vermicem.

Pirelli 1 ay önce gelip teftiş yaptıysa bunda anormal bir durum yok. Haber vereceklerdi.

Yeni yetme olduğun nasil da belli, ne zamandir izlediğini söyleyemedin. Yeni yetmelere f1 ne anlatmaya çalışıyoruz olaya bak.

• FuKaGa F kullanıcısına yanıt

Burada bizimle alakalı bira durum yok ki. Pirellinin haberi yoksa FIA ve Pirelli arasındaki iletişimsizliktendir. Ayrıca pirelli buradaki fabrikaya asfaltı ölçtürmüş ama lastikler yola çıktığı için değişiklik yapamamışlar. Bu arkadaşın pek bir şeyden haberi yok fazla kale almamanı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: çerkes89

Otoban asfaltını kim kullanmış? E-5 i mi asfalt atıyorsun madem sallıyorsun biraz ölçülü salla.

Akit olduğun ne kadar belli

Gerçeklerden uzaksin halusilasyon görüyorsun. Gerci İngilizcen yoktur anlayamazsın ne diyor bu :

• Normal yarış olduğunda konuda sadece belli başlı 4-5 kişi olurdu. Onlar da zaten birbirini tanıyor. Sırf İstanbul'da yapılıyor yarış diye abuk subuk tipler konuya dolmuş. Daha sıralamanın ilk etabında 2 kere yarış durdu. Araçlar düz yolda patinaj çekiyor. Rezil yönetilen bir süreç var. Formula 1'de bundan daha çok yağmur yağan yarışlar oldu. Bu kadar kötü pist tutuşu olan bir yarış hatırlamıyorum. Araçlar gidemiyor. Bunun savunulacak bir tarafı yok. Bunun adı amatörlük. Burda kimse suçu sadece Türk yetkililere atmıyor. FIA, Pirelli, Türk yetkililer hepsi birlikte suçlu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Normal yarış olduğunda konuda sadece belli başlı 4-5 kişi olurdu. Onlar da zaten birbirini tanıyor. Sırf İstanbul'da yapılıyor yarış diye abuk subuk tipler konuya dolmuş. Daha sıralamanın ilk etabında 2 kere yarış durdu. Araçlar düz yolda patinaj çekiyor. Rezil yönetilen bir süreç var. Formula 1'de bundan daha çok yağmur yağan yarışlar oldu. Bu kadar kötü pist tutuşu olan bir yarış hatırlamıyorum. Araçlar gidemiyor. Bunun savunulacak bir tarafı yok. Bunun adı amatörlük. Burda kimse suçu sadece Türk yetkililere atmıyor. FIA, Pirelli, Türk yetkililer hepsi birlikte suçlu.

1998'den beri neredeyse her yarışı izledim. Saygılar.

• FuKaGa F kullanıcısına yanıt

Yazdığınız mesaja bir soru ile cevap verdim ve seviyenizi görmüş oldum. Blok

• hava aslında güneşli olacaktı ama yandaşlar işin içine girince yanlışlıkla yağmur yağdı.  

neyse yol konusuna gelince bazıları yeni yapılan portekizdeki asfalt ile karşılaştırmış bizimkini yandaş yapmış kötü yapmış vs yorumları gelmiş.

asfalt için FIA'nın belirlediği kurallar var ve asfaltın FIA açısından bu sorunu yok.

bu yarış dünya genelinde yapılan bir şey olduğu içinde ülkelerin iklim koşullarıda göz önüne alınarak asfalt atılıyor. ki zaten asfalt çalışmalarında bizzat pisti yapan ekip var.

portekizde yarışın yapıldığı bölge atlas okyanusu kıyısında bir yer. oraya atılan asfaltın içeriğindeki oranlamayla istanbulun aynı olması gerektiğini savunanlar cidden komik.

• Yağmurun yağması güzel ya ama işte pistin durumu bence iyi değil.

• Normal bir yarış olmayacak. Yarın daha az yağış var . Seyirci çok eğlenecek :)

• boyna spin atıyorlar.Pistin içine etmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 14 Kasım 2020; 16:10:32 >
  • şimdi bi sorum var. eğerki bugunde yağmur yağmasaydı pilotlar yine pistin cok kötü oldugundan bahsediceklerdi. dünkü antremanda bile cok spin atmışlardıki bugun hem yağış hemde pistin kötü olmasından dolayı cok daha fazla spin atiyorlar.

durum şu yağmur bahane değil. asfalt ve yanlış lastik seçiminden dolayı bugun buyuk bir rezillik var ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Yağmurun yağması güzel ya ama işte pistin durumu bence iyi değil.

Aslında yağmur yağmasa güzel bir yarış izleyecektik. Dün 1.27 gibi tur zamanı görmüştük. Bugün belki 1.25 leri görecektik. Yağmur yeni asfalt ile birleşince koşullar çok zor oldu.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.