Şimdi Ara

Formattan Sonra Ne Yapmam Lazim .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu akşam PC'e format atıcam formattan sonra güvenlik icin neler yapmam lazim.Ben söyle düsünüyorum.

Attıktan sonra antivirüs'ü kurmadan once windows'u update edicem
    sonra kaspersky'i kurucam adaware'ı kurcam sonrasında bunlardan sonra ek olarak güvenlik icin birseyler kurmama gerek varmi ?

• ad-aware eğer free versiyon kurucaksan onun yerine "super antispyware"ın free versiyonunu kur bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: diabolik191

ad-aware eğer free versiyon kurucaksan onun yerine "super antispyware"ın free versiyonunu kur bence.

kesinlikle katılmıyorum super antispyware kadar berbat bi program görmedim ben ad aware kur!
  • ad aware kurucam yani full'unu nette bulurum herhalde.Dedıklerımden baska guvenlik icin birsey yapılabilirmi yada ne yapmam lazim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tusunami88

quote:

Orjinalden alıntı: diabolik191

ad-aware eğer free versiyon kurucaksan onun yerine "super antispyware"ın free versiyonunu kur bence.

kesinlikle katılmıyorum super antispyware kadar berbat bi program görmedim ben ad aware kur!

+999999999999999

kesinlikle katılıyorum
    bilgisayarı komple taraması tam 1 saati buldu ve hiçbirşey bulamadı
    ad-aware komple taraması ise 25 dk sürdü ve baş belası spyları temizleyerek beni formattan kurtardı

Ad-Aware SE Personal bunu kur. Ad-aware 2007 ye bi türlü ısınamadım

Antivirüs yerine internet security kurmanı tavsiye ederim
    kasper intern. security 7 tavsiyemdir

• Arkadaşım Bunlarla Hiç Ugrasmana Gerek Yok Aslında Acronis'i Kur Format Tarihe Karıssın Yada Tncxp,yi Çek Yaz Cd'ye Herşey Hazır Halde Kurulsun
  • ilave olarak bir de mechanic registry de bilgisayarda bulunması gereken programlar arasındadır.
  • antivirüs programı olarak Mcafee öneririm.....
  • bence ad-aware kullan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.