T

Yüzbaşı
20 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba, ikinci el bi notebook almak istiyorum. Günlük kullanacağım, bir de emulatorden pubg mobile oynarım arkadaşlarımla. Belki eski alışkanlık counter vs. De oynayabilirim. Bu bilgisayarların sıfırları 8-10 bin olmuş en ucuzları. Ikıncı el alsam tavsiye edeceğiniz site ya da ürün var mı? Nelere dikkat etmek lazım? Yoksa alınmaz mı? Büyük ekran olması önemli.

Bütçem 4-5bin bandında.

Arkadaşlar bu sorun neden olur? Ve nasıl çözebilirim lütfen yardım
Arkadaşlar buraya yazan bir çok arkadaş gibi benimde Allah'ın izniyle yakında düğünüm var. Tv'de iptv kullanırım, playstation oynarım, youtuba'a girerim, internet üzerinden film izlerim. Bu konuda banada tv önerir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar 65 inç düşünüyorum. Samsung qled tv ler var ne dersiniz? Yardim lütfen.
Arkadaşlar 2 sene önce xmod kullanıyordun klan savaşlarında çok işime yarıyordu. Buna benzer bir program var mı? Son zamanlarda kendimi geliştiremedim biraz deneme saldırıları yapmam gerekiyor.
Arkadaşlar uzun zamandır uğraşıyorum ama mantığını bile kavrayamadım bu olayın.

Elimde android note 8 var. Yanımda wi-fi baglanti özelliği olan android uyumlu bir projeksiyon var.

Telefonumun ekranını projeksiyona aktarmak istiyorum.

Biri bana bu işi anlatabilir mi?

Teşekkür ediyorum şimdiden.
Mrb, ipad'e klavye ve mouse bağlayıp cs go oynamak mümkün mü internet üzerinden? Steam hesabimdan? Sipariş vereceğim acil yardım arkadaşlar.
Arkadaşlar fiyat konusunda en uygun nerden bulabiliriz? Lutfen acil yardım?
Arkadaşlar nereden alayım? aliexpresten alıp memnun kalan var mı? lütfen acil yardım.
http://www.kulaklik.com/watermark.php?src=images_buyuk/f50/Plantronics-BackBeat-GO-Siyah-St_1950_1.jpg

şu tarz bi kulaklık almak istiyorum.
Herkese kolay gelsin. Bütçem bu kadar. B ehliyetim var ve anayolda kullanıp kullanmamak çok önemli değil benm için. Zaten bi ilçede yaşıyorum. Lütfen güzel bir atv önerin. Teşekkür ederim şimdiden
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 328
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 127.508 (Bu ay: 17)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.