Şimdi Ara

Formattan sonra DVD Sürücü görünmüyor.[Çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sistemim imzamdaki gibi. yeni ekran kartı aldım his hd 5870 . güç kaynağını da yeni aldım. ve işlemci soğutucu. dün bilgisayarımın yeni parçalarını taktım. yalnız eski ekran kartımda ati x1300 dü. onun driverlarını kaldırmayı unutmuşum. açtım bilgisayarı ve bilgisayar hiç durmadan kendine reset atıyordu. ondan sonra format attım sorun ortadan kalktı. şu anda bütün parçalar çalışıyor. sadece dvd rom aptallaştı. windowsta dvd rom gözükmüyor. dvd romun açma düğmesine basıyorum açılıyor ve anında tekrar geri giriyor. kablolarını tekrar tekrar kontrol ettim. biosa giriyorum satalarda dvd rom gözükmüyor. ama açma düğmesine bastığımda sölediğim tepkiyi veriyor. açılıyor ve anında geri giriyor. bu neden kaynaklanabilir. sorunsuz çalışıyordu yeni parçaları takmadan. ilginize şimdiden teşekkür ederim. bu arada dvdromun markası philips.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• kabloları kontrol edin diyecektim ama etmişsiniz zaten.. umarım donanımsal değildir ama arızalanmış gibi görünüyor.. sizi riske sokmak istemem ama ben olsam firmware update yapardım.. bir nevi resetlemek maksadıyla yani güncellemek için değil.. siz bilirsiniz..
    eger aygıtın model numarasını verirseniz firmware bulmanıza yardımcı oluruz..
  • arkadaşlar sanırım sata kablosu uçmuş. yeni bir sata kablosu taktım sorun düzeldi. şu anda çalışır duruma geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.