Şimdi Ara

Formatlanan PC'den veri kurtarma !?!?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben yaklaşık 7 sene önce içinde önemli fotoğrafların bulunduğu pc'me bilmediğimden format attırmıştım. O zamanlar okulda ki bilgisayar hocasına koca kasayı götürmüştüm ama yapamamıştı sanırım şuan yine aklıma geldi bu fotoğrafların bir şekil de kurtulma yolu var mıdır ?

Not: PC en az 10 yıllık eski bir masaüstü 6 senedir falan açmadım hiç.

• Yedeği alınmamış ise mümkün değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedek derken açarmısın biraz
  • "R-studio" programını dene dostum...Formatlanmış, raw olan, hatta bozuk hdd'lerin içini bile görebiliyor. Ama sonuç şudur, bütün veriyi kesinlikle geri getiremiyorsunuz %60'ını kadar geri getirebiliyorsunuz. Tam verim almak istiyorsanız bu işi ücretli yapan yerlere başvuracaksınız. Onlarda bayağı bir para istiyor. Bu işi yapan yerler genelde mecidiyeköyde oluyor. Kolay gelsin
  • İlk yapmak gereken şey, üzerine veri yazmamak. Daha sonra ücretli veya ücretsiz programlarla ne kurtarabilirsen artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Bursa'da bildiğiniz yer var mı bu konu hakkında ücret de sorun olmaz çünkü fotoğraflar epey önemli yoksa eğer R-Studio deniyecem tek çare.
  • Norton Utilies ile bütün taramaları dene derin tarama var fiziksel tarama var olmassa R-Studio' yu dene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.