D

Çavuş
31 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bluetooth v5.0 alıcım var ve alıcıya kesinlikle herhangi bir ses aygıtı bağlayamıyorum telefon vs sorunsuz bağlanıyor tahminim dongle kulaklık kategorisinde görmesinden kaynaklanması bu durumu nasıl değiştirebilirim bilgili abilerim ve kardeşlerimden destek rica ediyorum
Arkadaşlar bilgisayarımda ki donanımlar imzamda yer alıyor Power orjinal 650 W sıkıntısız bir power darboğaz yaşar mıyım 2. ekran kartını takarsam
Başlıkta bahsettiğim gibi, sadece kasa olacak amd intel takıntım yok az çok bilgim var öneri gerekiyor kararsız kaldım bir yakınıma topluyoruz yardımınızı bekliyorum.

Teşekkürler şimdiden
Selam,

Samsung bir LCD monitörüm var ekran bir anda gitti, kapatıp açınca 2 saniye geliyor sonra tekrar kapanıyor nasıl bişey olmuş olabilir ve ortalama maliyeti nedir?
quote:

Orijinalden alıntı: İsimsizdost

quote:

Orijinalden alıntı: nmnerl

quote:

Orijinalden alıntı: İsimsizdost

quote:

Orijinalden alıntı: nmnerl

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Bald

Başka önerecek kimse yok mu yav ?

MSI A88X-G45 GAMING FM2+ AMD A88X DDR3 2400MHz(O.C) Anakart - 420 TL

GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram - 209 TL

AMD A10 7850K Soket FM2+ 3.7GHz 4MB Önbellek 95W 32nm İşlemci + R7 GPU - 490 TL

XIGMATEK VANGUARD 80PLUS 750W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA - 449 TL

BU SİSTEM MİNİMUM 3 YIL İDARE EDER 1 YIL SONRA SAОLAM Bİ EKRAN KARTI DAHA KOYARSIN 3 SENE DAHA UZATIR ÖMRÜNÜ

Sistem bu fiyata alınacak en kötü sistem olmuş tebrikler

Şu anda kullandığım sistem bu ve gayet memnunum ne açıdan kötü ekran kartı olarak R9 290X var onu daha sonrasında aldım işlemci olarak gayet memnunum tabi daha sonrasında su soğutucusu vs. de ekledim

O işlemcinin amacı ekran kartı kullanmadan sistem toplamak içindir eğer ayrıca ekran kartı alınacaksa o işlemciyi almak mamtıklı bir işlem değil.
Hakkında
Meslek: http://www.instagram.com/hecorbbx
Forum İkinci El İmzası:
|| Asus Rog Strix B360-H || Corsair Vengance 2x16 GB 2666MHZ || XFX RX 5700 XT THIC III || Intel SSD 660P 2TB M.2 || Core i5 8400 Soket 1155 2,8 GHz || Aerocool Aero One Eclipse
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 104
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 978 (Bu ay: 28)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.