Şimdi Ara

formatlanmış sd karttan verileri kurtarma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
10.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 214 gün 18 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kasolet (2 mesaj) kalenhourna (2 mesaj) 1984FilmFotoğrafSanat (2 mesaj) CallofTruth (1 mesaj) Suç.ve.ceza (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Grafik - Multimedya >> formatlanmış sd karttan verileri kurtarma
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    224 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yanlışlıkla bir sd kartı formatladım ve içinde çok önemli fotoğraflar vardı. üzerine hiç birşey yazmadan dosyaları kurtarmayı denedim. basit bir taramadan sonra kolayca bulurum diye düşündüm ama olmadı. 3-5 farklı program denedim ama klasörleri buluyor, içindeki fotoğraflar yok, klasörler boş.

bunları kurtarmanın yolu var mı acaba? başına böyle bir şey gelmiş arkadaşlar vardır mutlaka. siz ne yaptınız? hangi programı önerirsiniz?

|
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    recovery my files 4 hocam bu programı kullan disk raw moduna dahi girse kurtarıyor kullanımı basit ve etkili program.
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    İnanmazsınız, 30 farklı program denedim. yazdıklarınız da dahil. geri getirmek mümkün olmadı. soğuk su içtik.

|
    |
    Arkadaşlar benim de sanırım yanlışlıkla sd card formatlanmıştı ve fotoğraflar gitmişti. Programlar pek fayda vermedi ve en son bilgisayarımıza telefonu bağladığımızda telefonun sd card ve kendi hafızası farklı diskler olarak görünmeyecek sadece telefonunuzun simgesi çıkması gerekli. Telefon simgesine sağ tıklayıp resimleri ve videoları al diyerek şansınızı deniyebilirisiniz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: 1984FilmFotoğrafSanat

.exe virüsü yemiş kartımı biçimlendirmek zorunda kaldım, fakat ben de geri getiremedim bilgileri, virüsün girdiği klasör bomboş.Ne olduğu hakkında fikri olanınız var mıdır acaba?

dosyalar gizli olmuş olabilir. Attrib komutu ile hepsini görünür yapabilirsin, tabi gerçekten silinmediyse :)

attrib /d /s -h -r

Orijinalden alıntı: kasolet

quote:

Orijinalden alıntı: 1984FilmFotoğrafSanat

.exe virüsü yemiş kartımı biçimlendirmek zorunda kaldım, fakat ben de geri getiremedim bilgileri, virüsün girdiği klasör bomboş.Ne olduğu hakkında fikri olanınız var mıdır acaba?

dosyalar gizli olmuş olabilir. Attrib komutu ile hepsini görünür yapabilirsin, tabi gerçekten silinmediyse :)

attrib /d /s -h -r

Recuva ile hepsini aldım şimdi, get data back ile kurtaramamıştım, zaten virüsleri temizlememe izin vermediği için kartı formatladım, fakat bu sefer de jpeg formatlı olan fotoğraflarımda sorun var, hjepsi bozulmuş, ebatları normal duruyor ama.

• Yüzbaşı
    317 Mesaj

Repair jpg diye arattırırsan, bozuk resimleri de kurtaran programlar mevcut.

|
    |
    1984FilmFotoğrafSanat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,188
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.