Şimdi Ara

Format sonrası IDM - CRACK İkilemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
4.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xtremedownloader idm kadar iyi ve freeware.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yılmaz1907 kullanıcısına yanıt
    kat. cr , piratebay, rarbg leri unutma hocam her türlü filmi direk indiriyom. mesela twd çıkıyo tak 1080p hemen yeni bölümü giib utorrent can 'malesef'

hocam full program larindir e bakmanı öneririm güvenilir çoğu programı bulursun

https://www.full proram larindir.com/internet-download-manager-full-6-35-build-12-turkce-indir.html

boşluk birleştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melek12345 -- 20 Nisan 2020; 2:36:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• melek12345 kullanıcısına yanıt
    hocam dizi filmden ziyade üniversitenin uzaktan eğitim için yüklediği ders videoları var onları indirmeye çalışıyorum amacım o.
    IDM sorunsuz indiriyor.Eagle get indirmiyor.FDM link yakalamıyor yukarıdaki arkadaşın bahsettiği xtreme olanı indirdim deniyeceğim salı günü okulun sistemine girince
  • quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

kat. cr , piratebay, rarbg leri unutma hocam her türlü filmi direk indiriyom. mesela twd çıkıyo tak 1080p hemen yeni bölümü giib utorrent can 'malesef'

hocam full program larindir e bakmanı öneririm güvenilir çoğu programı bulursun

https://www.full proram larindir.com/internet-download-manager-full-6-35-build-12-turkce-indir.html

boşluk birleştir
    Bu siteden indirdiğim idm deki patch dosyasının virüstotal sonuçları hocamhttps://www.virustotal.com/gui/file/3d273965993638a5766289c09b3cc73a8acfa89e8bbc256ae0825d4fe7fcb163/detection

• crackler öyle algılanıyor malesef

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt
    Merhaba efendim. Bence yalan söylüyorsunuz.

Internet Download Manager IDM diye geçmez. IDMAN diye geçer.
  • kompozisyon yazsaydin knk

• Free Download Manager programını indirebilirsin hem ücretsiz hemde reklam vs yok tertemiz program

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Yalan söylemiyorum, ismim profilimde yazıyor, aynı şekilde Internet Download Manager'in sitesinde de yazıyor.

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 14:38:44 >
  • Ücretsiz bir ton program var kurun kullanın.

İki üç senede bir gerekiyor ancak. Geçen ay lazım oldu deneme sürümü kurdum süresi bitince sildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

idm çöp hiçbir işime yaramadı şimdiye kadar. kendim hallediyorum her şeyi. segmentlileri indiren program yazdım filmleri öyle indiriyorum. idm zaten başka bir halta da yaramıyor. hemen her web sitesi için oline downloaderlar da var.
    idm çöpmüş. Yav hee hee. Senin yazdığın, kaynak kodları github’dan alınmış kıytırık program milyonlarca dolar gelir elde etmiş idm’den daha iyi ha. Burda boş yapacağına satışa sun da sen kazan milyonları. Anca kıytırık yazılımını översin. Gidebileceğin en uç nokta burası cunku.

• Idmyi korsan kullanma diyenler idmy ne amaçla kullanıyorlar acaba .

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-69F3BB092

idm çöpmüş. Yav hee hee. Senin yazdığın, kaynak kodları github’dan alınmış kıytırık program milyonlarca dolar gelir elde etmiş idm’den daha iyi ha. Burda boş yapacağına satışa sun da sen kazan milyonları. Anca kıytırık yazılımını översin. Gidebileceğin en uç nokta burası cunku.

Alıntıları Göster
    kamil o yazılımın spekturumu geniş. benim programım benim işimi idm nin görebileceğinden daha iyi görüyor. ha benim programım olmasa dahi idm kullanmazdım. ilk başta idm indirmiştim zaten işe yaramadı diye kendim yazdım mecbur. idm çöptür

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
    Hocam maalesef işimi görmedi. Üniversitenin sitesindeki videoları indirmek nihai amacım.IDM ile indirebiliyorken eagle get ile sunucuya erişilemedi vs hata alıyorum fdm de videoyu yakalamadı.Arkadaşların tavsiyesi ile xtreme isimli olanı indirdim haftada 3 gün erişebiliyorum okulun sitesine salı günü erişim sağladığımda deneyeceğim onu.

Onun dışında hala crackleyemedim
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 14:38:46 >
  • Şöyle bir şey buldum. Daha doğrusu forumdan bir arkadaşımız pm atmış crack için ve ondada virüs var
    Ama o crackin rar dosyasında trial reset diye bir regedit dosyası var onun ile deneme sürümünü başa aldım.

Sanırım işimi görücek 30 günde bir yenilerim.

Buraya koymuyorum ama gerçekten benim gibi ihtiyacı olan ve ekonomik olarak alamayacak olan varsa pm atabilir paylaşabilirim
  • güzel bahane.

yıllık ücreti 82.95.
    günlük hemen hemen 25 kuruşa denk geliyor. eminim günlük 25 kuruşun hesabını yapacak kadar zorluk içerisindesindir.
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    Türkiye de bir öğrencinin bir programa yıllık 82.95 tl vermemesini eleştirdiğiniz için sizi şaşkınlıkla karşılıyorum.

Ben sorunumu çözdüm.Ofansif bir dil ile cevap atmanızın manası yok
  • jdownloader2 e baksana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.