Şimdi Ara

Ford Transit Connect 2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
13.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotoğrafı bir sitede gördüm ve paylaşmak istedim.Sanki dobloya benziyor gibi ..

• paylaşım için tşk üstad..

araç bence güzel olmuşş.

daha lüx
    ama
    fiyatıda pahalı olacak.

kamyonet için çok para verilmez bunlara...

ön taraftan yeni tip ford serisi farlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayerdox

paylaşım için tşk üstad..

araç bence güzel olmuşş.

daha lüx
    ama
    fiyatıda pahalı olacak.

kamyonet için çok para verilmez bunlara...

ön taraftan yeni tip ford serisi farlar..
    Biraz transit biraz doblo biraz focus karışımı tasarım ama feyk^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Biraz transit biraz doblo biraz focus karışımı tasarım ama feyk^^

Alıntıları Göster
    Güzel gözüküyor tasarımı sayesinde doblo'ya ticaret konusunda fark atar gibi ama yanlız connect'den çok transit veya minübüs gibi yada bana öyle geldi sanırım bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.PAŞALI

Güzel gözüküyor tasarımı sayesinde doblo'ya ticaret konusunda fark atar gibi ama yanlız connect'den çok transit veya minübüs gibi yada bana öyle geldi sanırım bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Bu minibüsü olanı değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cürükelma

Bu minibüsü olanı değilmi

Alıntıları Göster
    görürken daha aklıma münibüs gibi olmuş geldi.hade bakalım hayırlısı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: okumus11

görürken daha aklıma münibüs gibi olmuş geldi.hade bakalım hayırlısı .

Alıntıları Göster
    bu zaten minibüs olanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cürükelma

bu zaten minibüs olanı

Alıntıları Göster

Yenilenen Ford Tourneo Connect hem ailelere hem de ticaret yapanlara göz kırpıyor. Ancak bu kez aile kavramı Ford tarafından daha çok vurgulanıyor. Beş ya da yedi kişilik Tourneo Connect yenilenen iç ve dış tasarımının yanında yakıt ekonomisini de hedefliyor. Ford 1.0 litrelik EcoBosst motorunu bu modelinde de seçenekler arasına almış. (bu önemli)

Ön sütunlara doğru hareketlenmiş tasarımlarıyla farlar ve tamamen modernize edilen ön görünüm, tavandan arkaya doğru yumuşatıldığı belli olan çizgiler, bu modele kişilik kazandırmış. Opsiyel olarak sunulan tam boy cam tavan yolculuklarda ferahlık sunuyor.

Kaynak:http://otomobilist.wordpress.com/2012/10/04/aileyi-transit-gecmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Otomobilist

Yenilenen Ford Tourneo Connect hem ailelere hem de ticaret yapanlara göz kırpıyor. Ancak bu kez aile kavramı Ford tarafından daha çok vurgulanıyor. Beş ya da yedi kişilik Tourneo Connect yenilenen iç ve dış tasarımının yanında yakıt ekonomisini de hedefliyor. Ford 1.0 litrelik EcoBosst motorunu bu modelinde de seçenekler arasına almış. (bu önemli)

Ön sütunlara doğru hareketlenmiş tasarımlarıyla farlar ve tamamen modernize edilen ön görünüm, tavandan arkaya doğru yumuşatıldığı belli olan çizgiler, bu modele kişilik kazandırmış. Opsiyel olarak sunulan tam boy cam tavan yolculuklarda ferahlık sunuyor.

Kaynak:http://otomobilist.wordpress.com/2012/10/04/aileyi-transit-gecmiyor

Alıntıları Göster
    Renault Kangoo yenilenmiş!

Ayrıntılar:
    http://forum.donanimhaber.com/m_71101686/mpage_1/f_/key_//tm.htm#71101686

• quote:

Orijinalden alıntı: Otomobilist

Renault Kangoo yenilenmiş!

Ayrıntılar:
    http://forum.donanimhaber.com/m_71101686/mpage_1/f_/key_//tm.htm#71101686

Alıntıları Göster
    gerçekten müthiş dizaynı var

• quote:

Orijinalden alıntı: CROSSFİT

gerçekten müthiş dizaynı var

Alıntıları Göster
    test sürüşü yapmadan ne desek boş
  • quote:

Orijinalden alıntı: trknysm

test sürüşü yapmadan ne desek boş

Alıntıları Göster
    Ortalık azcık şenlensin;

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: set

Ortalık azcık şenlensin;

Alıntıları Göster
    Çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toygun_ank -- 12 Mart 2013; 14:43:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Toygun_ank

Çok güzel

Alıntıları Göster
    Bu aracın satışı ne zaman başlanacak, 2014 yılına kadar beklemek mi zorundayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: PriMe

Bu aracın satışı ne zaman başlanacak, 2014 yılına kadar beklemek mi zorundayız

Alıntıları Göster
    Bu yılın sonlarında deniliyor. Ne derece doğru bilemiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: set

Bu yılın sonlarında deniliyor. Ne derece doğru bilemiyorum...

Alıntıları Göster
    bence çok uzatmışlar aracı şuanki aracın boyutlarını uzatmadan bu tasarımı yapabilselerdi bence daha iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

bence çok uzatmışlar aracı şuanki aracın boyutlarını uzatmadan bu tasarımı yapabilselerdi bence daha iyi olurdu

Alıntıları Göster
    özellikle içi çok değişmiş artık focus ile arada olan makas kapanıyor. çok beğendim ben umarım motorlarıda 115 hp lik 1.6 tdci koyarlar ve donanımları da dolu olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: woloahl

özellikle içi çok değişmiş artık focus ile arada olan makas kapanıyor. çok beğendim ben umarım motorlarıda 115 hp lik 1.6 tdci koyarlar ve donanımları da dolu olur

Alıntıları Göster
    İspanya üretimi hele gelsin bakalım gerçek resimlerden farklı olabiliyor.Bu sıkıcı Dashboard pek tutmadı bir önceki kasa Focus yeni Focus tan daha çok tutuluyor ve prim yapıyor.Bu da aynı akibete sahip olacak gibi.Yerli olmaması bir kere dezavantaj.Aile için illa Ford alacaksam B.Max C.Max ve S.Max var.Bu araca bir dünya para verecem 85 km hız üzerine çıkamayacağım,her yıl muayene ile uğraşacağım.Şehir içi ve köprüler sıkıntılı olacak bilmiyorum pek mantıklı gelmiyor.Adı üstünde Hafif Ticari Araç.Dizayndaki öncelik ticari olmalı Ford ticaretten çok insanı ön plana alarak azıcık daha sabredin itina ile siz müşterilerimi öpecem diyor gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: melih9003

İspanya üretimi hele gelsin bakalım gerçek resimlerden farklı olabiliyor.Bu sıkıcı Dashboard pek tutmadı bir önceki kasa Focus yeni Focus tan daha çok tutuluyor ve prim yapıyor.Bu da aynı akibete sahip olacak gibi.Yerli olmaması bir kere dezavantaj.Aile için illa Ford alacaksam B.Max C.Max ve S.Max var.Bu araca bir dünya para verecem 85 km hız üzerine çıkamayacağım,her yıl muayene ile uğraşacağım.Şehir içi ve köprüler sıkıntılı olacak bilmiyorum pek mantıklı gelmiyor.Adı üstünde Hafif Ticari Araç.Dizayndaki öncelik ticari olmalı Ford ticaretten çok insanı ön plana alarak azıcık daha sabredin itina ile siz müşterilerimi öpecem diyor gibi.

Alıntıları Göster
    çok hoş

• quote:

Orijinalden alıntı: seven44

çok hoş

Alıntıları Göster
    Bu sefer ford Courier, Connect ve Custom olmak üzere 3 çeşit transitle yola çıkıyor. Custom'u biliyorsunuz zaten. Asıl gelelim diğer ikisine. Eskiden Connect olarak bildiğimiz seri artık daha çok aile arabası olarak lanse ediliyor. Bu araba aldığım duyumlara görede hususi olarak ruhsata işletilebilecekmiş. Ancak asıl ticari olan transit ise Courier modeli. Bu modelin çizimleri daha çok ford'un yeni tasarım yüzüne yakın. Yani; fiesta, c-max, b-max benzeri bir ön yapı mevcut. Transit Connect ise daha çekik ve akıcı farlara sahip. Ayrıca aile odaklı olduğu için 7 kişilik, 1.0 ecoboost benzinli, arka camları açılabilen, cam tavanlı, yeni teknolojilerini barındırdığı güvenlik paketli donanımlarada sahip olacak. İşin özü aile arabası olarak beni b-max, c-max, s-max kesmiyor diyorsanız yeni transit Connect seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Yok ben ticari kariyer yapacağım diyorsanız Courier seçeneğine bakacaksınız.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.