Şimdi Ara

FORD FOCUS ve\veya TOYOTA AURİS

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • By Salus (4 mesaj) wenigma (3 mesaj) Pamk (3 mesaj) Shelby Cobra (1 mesaj) braveheart4141 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> FORD FOCUS ve\veya TOYOTA AURİS
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1642 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar merhaba kararsız bekir olarak ranger olayı focus olarak gene içimde şenlendi bulunduğum şehirde bir focus buldum 2010 titanium 1,6 omvl kitli ;araca 34000 lira diyor ama biraz daha indirim yapacak gibi duruyor 2011 araç için beyaz renk bayi fiyatı 37000+850 metalik farkı sizce değermi araçta lpg olması ve gri olması fazladan 2000 fark ediyor baktığım araçta yani 39000 gibi 2011 maloluş fiyatı

FORD FOCUS TITANIUM

bir de auris mevcut 6 ileri ekstra comfort pakete ek çelik jant var toyota bayinden alınma 6000 km de araç 32500 diyor ama sanırım 32000 de biter pazarlık lpg yok ne dersiniz

TOYOTA AURİS
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Emekli Yönetici
    1642 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

bir de omvl kit nasıldır sizce ; araçları kullanmak için alıyorum ama araçlardan çabuk sıkıldığım için kısa sürede değişirim normale göre 1-1,5 sene ortalama kullanımım o nedenle sıfır aracın zararı düşündürüyor yoksa ikinci el almaz direk binerim ama araçların düşük km olması ve edecekleri zararı etmiş gibi gözükmesi benim düşündüklerim
  • Yarbay
    2677 Mesaj
    Toyota'da Ford'da 2'ci elde iyi markalar,Ben Focus Alırdım Şimdiden Hayırlı Olsun Güle Güle binin.
  • Yarbay
    2355 Mesaj
    Focus Sedan mı hocam? Öyle gördüm sanki.
  • Yarbay
    2677 Mesaj
    Evet Sedan'a benziyor.
  • Yarbay
    2355 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Salus

Evet Sedan'a benziyor.

Sedansa Toyota diyeceğim HB ise Focus.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    548 Mesaj
    ikiside iyi araçlar

ama

konforsa ------ auris gibi geliyor

auris yumuşak, ford çok sert araçlar ben olsam bu açıdan bakarım , konfor keyfime düşkünsem auris
  • Binbaşı
    1033 Mesaj
    Bence sedan olması yönüyle focus
  • Yarbay
    2677 Mesaj
    quote:

Gerçekten HB Kasa Focus'un tasarımı Kusursuz ah şu ford Focus'u Biraz daha konforlu Yapsa Satış Rekorları Kırar.:)
  • Yarbay
    2355 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Salus

quote:

Gerçekten HB Kasa Focus'un tasarımı Kusursuz ah şu ford Focus'u Biraz daha konforlu Yapsa Satış Rekorları Kırar.:)

Fazlasıyla katılıyorum.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    1642 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar araçların ismi yazan yerler linkleri sahibinden com sitesinden focus sedan evet ikinci el değerleri sizce nasıldır yerinde mi değerleri
  • Yarbay
    2677 Mesaj
    Hocam,Toyota Ford'a göre daha konforlu'dur Ama benim son 1-2 sene içinde toyotaya fazla güvenim kalmadı açıkcası.Ama Ford'da toyotaya göre daha iyi yol tutar.Ama İkiside Kendinin Kanıtlamış Markalar Ben Segment Farkında Dolayı Focus Diyorum.:)
  • Teğmen
    248 Mesaj
    auris daha konforludur.fakat az kmli dizel auris veya focus daha iyi olur.ikisi arasından auris.
  • Binbaşı
    1628 Mesaj
    hertürlü focus bence daha sert bir sürüş var
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.