Şimdi Ara

İstanbul Opel Servis Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul içi servis tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.Yıllık bakım yaptıracağım. Youtube hesabı olanların videonun altına da yorum atmaları daha iyi olur aratanların bilgiye ulaşması için. Hem yakıt tüketimimden bahsettiğim genel muhabbet içeren bir video oldu. İyi seyirler:)

Araç: Astra J Sedan 1.6 CDTI 136 bg

https://www.youtube.com/watch?v=R8v-vfreyWg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasa_ -- 31 Aralık 2016; 0:4:30 >

• gürsese gitmede hocam, sarhoş sarhoş vurmasınlar arabanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experimentation

gürsese gitmede hocam, sarhoş sarhoş vurmasınlar arabanı

Olay tam olarak nedir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa_

quote:

Olay tam olarak nedir hocam?

https://forum.donanimhaber.com/tamire-verilen-aracla-alkollu-kaza--121024689
    https://eksisozluk.com/gurses-opel-rezaleti--5205726

• Ben 5 sene Zeytinburnu Balkan'dan garantisi bittikten sonra bile servis hizmeti almıştım, Ağustos ayında kapanınca arkadaşın tavsiyesi üzerine Altunizade GTC Global'e gittim bana Balkan'ı aratmadı...
  • degobar kullanıcısına yanıt
    Hocam baktımda orası için baya şikayet var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

[simage][/simage]

Sırf bunu yazmak için girdim yazmışsın

• Opel Gerçek'e de gitmeyin. İnsanları aptal yerine koyan bir servis. Akü değişimi için 80 TL arıza tespit ücreti, 260 TL Akü, 70 TL işçilik ücreti istedi arkama bakmadan kaçıp gittim. Aracım Corsa C kasaydı, öyle pahalı bi araba değil. Diğer yandan orada başka bi müşteri daha vardı arabası Corsa D, adam sileceklerini değiştirmek için gelmiş, iki tane sileceğe 140 Lira para istediler, neymiş efendim orjinal parçaymış. Orjinal diye 30 Liralık bosch silecekleri takıp göndereceklerdir eminim.
  • Üç yıldır Maltepe(IST)-Değer Oto'ya gidiyorum ..genelde memnunum
  • pasa_ kullanıcısına yanıt
    Toyota GTC Global'den şikayetleri biliyorum da Opel için olanları göremedim. 2016/Ağustosda yıllık bakım için randevu aldım, vale hizmeti aracı sabah evden aldı bakım sonrası akşam da eve bıraktı. 2016/Kasımda aracım Belgrat ormanında hararet yaptı opel yol yardım ücretsiz çekici gönderdi; tespit edilen arıza devridaim pompası ve genleşme deposunun değişimi ile giderildi diğer bir ifade ile radyatör hariç tüm soğutma tertibatı yenilendi.

Kötü niyetli servis olsa forumda örneklerini görüyoruz hararet yapmış araçta conta, supap, silidir kapağı, hatta motor yatak sarmış diye komple motor revizyonu isteyen servisler kervanına katılmış olurdu.
  • Ailece opel kullanıcısıyız,daha önce yetkili servisten başkasına gitmiyorduk ama yüksek fiyatlardan dolayı artık özel servis bulmaya karar verdik.Araştırdım ve Akıncı Opel Chevrolet Servisini bulduk.Fiyatları çok uygun ve gerçekten işinin ehli bir yer ustalarıda eskiden opel yetkili servislerinde usta başılık yapmış yani güvenle gidiyorum.İstanbul’da olan tüm forumdaşlarada tavsiye ederim 👍🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrsÖztrk -- 10 Ocak 2021; 23:14:7 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.