Şimdi Ara

FORD FOCUS satanların ve alacakların buluştuğu yer. (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
16
Favori
92.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben gerçekten focusları çok seviyorum. Ama üzülerek söylüyorum bence bu arabalar 45.000 tl ermez. Onun yerine ya sıfır al ya da golf6 falan bak derim... Benim için focus a en fazla 40.000 verilir ki o da fazla olmasına rağmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=177805932&rnd=9178
    Araç benimdir,satılıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speed_Passion -- 15 Eylül 2014; 14:36:08 >
  • http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=186354769

• İmzamdaki aracım satılıktır...
    İsteyen özel mesaj ( PM ) atabilir....
  • Arkadaşlar bilgi danışmak istiyorum.2001 model çok düşük km'li sadece benzinde kullanılmış focus'a 21.000 tl verilir mi ?
  • 0 km makyajsiz 1.6 TDCI 115 Style Sedan max ne kadar eder?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2006 ford focus trend x siyah, lpg'li, 80000km, değişen boya yok, çok önemli bi kazası yok, ilk sahibinden 29000 tl. Bu aracı almak istiyorum. Trend x'teki standart özellikler nelerdir acaba? Bildiğim kadarıyla trend'lerin biraz üst donanımlısı ama tam olarak donanımları bilmiyorum.
    Cevaplarsanız sevinirim, teşekkür ederim.
  • Merhaba,
    2013 model ( 2013 Aralik trafige cikisli ) Ford focus TDCİ 95 PS trend Sedan 35.000 km deki araç için su an fiyat ne olmalidir?
    Aracta değişen boyanan yok,orijinal 12 aylık bir araç..
  • Burda kimse sorularına cevap alamamış, ben de pas geçiyorum

• Arkadaşlara 2012 benzinli beyaz 1.6 titanium x hb 16 bin km de araç için (ufak rötuşlar Hariç boya vs yok) ödenebilir maksimum fiyat ne olmalı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu açılmış ama ölmüş

ford bölümünde hangi soru sorulmuşsa cevapsız kalmış diğer aracların konuları gibi hareketli değil koca forumda ford kullanan adam yokmu yahu 1.6 ghia hakkında soru sordum kimseden cevap gelmedi ford hakkında

neyse konusuna yazayım bende
    1.6 ghia 2002-2004 arası focus arıyorum otomatik olması şart lpg li olması şart istanbulda olması şart eğer varsa satan özel mesaj atsın görüşelim
  • İmzamdaki aracım satılıktır...
    İsteyen özel mesaj ( PM ) atabilir....
  • 2010-2011 model dizel 110 hp.lik Focus arıyorum.
  • Selam arkadaşlar gelecek ay arabamı satmak istiyorum Sizce aşağıdaki özelliklerdeki bir araç için 18 bin tl civarına fiyat iyi mi?

2001 focus 2.0 ghia lpg 150.000 km altın sarısı. Araç çok güzel kaçıyor. Focuslarda kronik olan lpgde rolanti dalgalanması yok.

7 bin km önce lpgye bağlı aşınma dolayısıyla sübaplar değişti, trigger, bujiler, bobin vb. ateşleme sistemi elden geçirildi.
    5 bin km önce ön fren disk (bosh) ve balataları (motocraft) yenilendi.
    4 bin km önce baskı balata (luk) değişti şansıman bakımı yapıldı.
    bu bakımların hepsi izmir ustaeller servisinde yapıldı.
    lpg enjektörleri yeni, lpg beyni 1 ay önce değişti çatlak olan hortumlar yenilendi. Her ay lpg ayarlarını kontrol ettiriyorum 1000 km de en az 150 km benzinde kullanıyorum.
    ön lastikler daha 10 bin km lik. arka lastikler de çok kötü değil.
    5 yıl önce sol ön tarafı kaldırıma vurduğumuzdan dolayı tampon değişti, kaput ve çamurluk boyandı.
    Aracın tavan ve bagaj kapağının boyası kötü durumda boya istiyor. Orjinalliği bozulmasın diye boyatmıyorum.
    Aracı alan kişinin tek yapması gereken 500-600 tl masrafla ön düzeni komple yenilemek.

• TURGUTREİS06 kullanıcısına yanıt
    Araç duruyor mu kardeş. Durumu hakkında bilgi verebilir misin. Birde resim görebilir miyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bad_sector

Arkadaşlar 2006 ford focus trend x siyah, lpg'li, 80000km, değişen boya yok, çok önemli bi kazası yok, ilk sahibinden 29000 tl. Bu aracı almak istiyorum. Trend x'teki standart özellikler nelerdir acaba? Bildiğim kadarıyla trend'lerin biraz üst donanımlısı ama tam olarak donanımları bilmiyorum.
    Cevaplarsanız sevinirim, teşekkür ederim.

hocam bende 1.6 ghia yanı full u var 206 binde benzın lı 27 verıyorum

o bos modele 29 nasıl verıyorsunuz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: memonet555

Araç duruyor mu kardeş. Durumu hakkında bilgi verebilir misin. Birde resim görebilir miyim.

Aracım duruyor.
    PM attım...
  • Kısmet değilmiş sanırım kardeş. Ben dün anlaştım. Bugün resmi işlemleri başlatacağım. Sana hayırlı satışlar dilerim.
  • SATILIK 2011 FORDS FOCUS 1.6 EB 182 PS 250 NM.
    2011 MODEL,48500 KM DE TİTANYUM PAKET,182 PS FOCUS SEDAN.HEM PERFORMANS HEM DE EKONOMİ İSTEYENİN TEK SEÇENEĞİ BU ARABA..START STOP,SESLİ UYARI,FAR YAĞMUR SENSÖRÜ VE BİRÇOK ÖZELLİK...YEDEK ANAHTARI MEVCUT,BAKIMLARI FORD YETKİLİ ANA SERVİSLERDE YAPILDI..3 PARÇA SÜRTMEDEN DOLAYI BOYA MEVCUT,KAZA DEĞİŞEN HASAR KAYDI YOK..ŞEHİRİÇİ 8.2 LT,ŞEHİR DIŞI 6.2 LT YAKIT SARFİYATI VAR.BU KM VE TEMİZLİKTE BENZERİ YOK.SAHİBİNDEN.CM İLAN NO:165821394

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmeral -- 16 Şubat 2015; 10:58:01 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.