Şimdi Ara

Ford Focus 2 Otomatik Benzinli Nasıl bir araçtır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
1
Favori
5.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar titanyum x kazasız tanıdıktan geçmişini bildiğim araç almak üzereyim sizce nasıl bir araçtır megan 2 im vardı sattım bunu alıcam 43 bine 2008 model 120 binde tertemiz ful+ful

• 9 yasinda 120 binde arac alacaksaniz meganinizi niye sattiniz?

Siz tekrar satana dek 12-13 yasinda olacak.

Ben almazdim sahsen.

Hayirli gunler
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Megan sorunlarından bıktım oyuzden sattim
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Yaşını problem etmedim de megan 30 31 arası ve dolu deildi bu ful + ful km 50bin daha düşük bakimlari tam benim megan masraf çoktu yaptırsam zaten gene 35 edecek ve ful paketi 38 39 arada 3 lira fark bu ford o reno benim amacım 2 yıl sorunsuz otomatik araca binmek varmı önerebileceğin bundan iyi araç 43 45 fiyatlarında
  • Pm attim
  • Normalde bu fiyatlara önermem ama 2006 model civic vtec 2 lere bakin o fiyata.
  • Focus güzel araba içinize sindi ise alın binin. O fiyata o fiyata o fiyata işin içine girdimi 50 farklı araç çıkacaktır
  • Focus 2 makyajlı bakın derim. Makyajlisini 20.00 km kullandım eski arabamdi. Otomatik şanzıman yağı değişimi yapılmış mı bunu kesin kontrol edin. O şanzımanın can damarı yağ değişimidir. Değiştiğine dair fatura isteyin lafta değiştim demesine inanmayın. 120.000 e kadar en az 2 kez değişmiş olması lazım.

Motor LPG ye uyumlu ama 50.000-70.000 km arası subap ister.

Benim araç titanium du ve motoru 100 beygirdi. Bana performanssiz geldiği için sattım. Yoksa motor turbo ya da en az 124 beygir olsaydı asla satmazdim çok arıyorum aracı
  • ilhdmr kullanıcısına yanıt
    Araç eşimin kardeşinin hocam 110 binde subaplarini ben degistirtmistim 1 kerede sanzuman yağı degistirtti araçta herhangi bir sorun yok ve makyajlı kasa
    Direksiyon dondurdugunde farlar da dönüyor ve ısıtmalı deri koltuk var + olarak
  • Dedigin araç focus 2 mi focus 2.5 mu titanium x ise focus 2.5 tur ön farlari degisik olan makyajlı kasa yani bence hoş araba ama piysasini bilmiyorum

Adam 43 bine focus düsünüyorum diyor 2006 civic öneren var te Allahim :))

Bu arada focus 2 ise o parayi asla vermeyin
  • WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Araç bu 2 diye biliyorum ben ?

Ford Focus  2 Otomatik Benzinli Nasıl bir araçtır ?
  • WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Ben bunu aliyim diyorum adam 38 40 bine 2006 model eski arabayı tavsiye ediyor
  • OguzhanDURSUN kullanıcısına yanıt
    Hocam x de sunroof ve deri koltuk gibi ekstralar var bildiğim kadarı dahası da var. Arkadaş 43 bu arabaya verme demiş ama ben bir buçuk yıl önce (piyasa daha düşükken) 117.000 km de iken 40.000 e satmistim. Subap değişmiş, başka sorunu da yoksa alınabilir . Ama siz yinede daha fiyat kirabiliyorsaniz kırın :))
    Bildiğim araba bakimlari tam evet ısıtmalı deri koltuk direksiyon a göre dönen farlar sabitleyici vs vs yok yok esp felan lastikler sifir Muayne yeni bakimlari yeni tanıdık fiyat kırmak olmaz daha
  • focus 2.5 benzinli otomatik titanium araca 40 gün dayanabildim.

araç kesinlikle gitmiyor devamlı bayılıyor ve benzinde 13-14 lt yakıt tüketimi var.ve içeriye çok gürültü alıyor

donanımı fazla iç mekan kaliteli arka koltuklar geniş fiz mesafesi iyi bagaj büyük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airarmada -- 26 Mart 2017; 14:12:14 >
  • airarmada A kullanıcısına yanıt
    Araç bende 2 gündür kullanıyorum sakin bir kullanıcıyim megan 2 me göre kesinlikle daha güçlü siz hız meraklisisiniz sanırım benim öyle sorunum yok araç başımı ağrıtmasin yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: OguzhanDURSUN

Araç bende 2 gündür kullanıyorum sakin bir kullanıcıyim megan 2 me göre kesinlikle daha güçlü siz hız meraklisisiniz sanırım benim öyle sorunum yok araç başımı ağrıtmasin yeter

kime sorarsanız sorun aynı şeyleri söyleyecektir. siz beğendiyseniz hayırlı olsun.
  • Beğendiyseniz alın ama yakıtı 10 lt nin altına inmez şehir içi sıkışık, yokuşlu güzergah larda 15 lt yakıyor.Performansta çok zayıf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 26 Mart 2017; 15:14:22 >
  • airarmada A kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız. Bende sırf gitmediği için sattım zamanında. Sattıktan sonra 1.4 turbo Astra j aldim. Lakin buna rağmen focusu sattigima pişman oldum. Bir kaç ay tekrar focus ilanlarına baktım temiz bulamamıştım. Bulsam astrayi satıp focus alacaktım.

Yakıtı kışın en yüksek 11.1 gördüm kış şartlarında. Yeni aracım Corolla ile aynı güzergahta 11.4 gördüm. Aslında yakıtı normal, sanırım siz baya devirli kullanmışsınız gitmiyor hissi nedeni ile.

Bendeki hb idi ve kullanırken çok keyif aldım. Arıza hiç vermedi, şanzımanı sağlam bir araçtır.

Arkadaş beğenmiş , bence bu piyasada fiyatı iyi(comfortlar a bile 45 isteniyor), x olması super, zamanında içinde kalmıştı titanium x değil diye. Bence alsın bileği araç.

Konu sahibi arkadasa demem o ki bildiği araç, sürdüğü araç, x paket, subap sorunu yok(çelikle değiştigi için) alsın derim içine sinmis.

Yalnız yanlış hatırlamıyorsam 45.000 de bir şanzıman yağı değişmeli, bir kez değişmişse kesinlikle değişmeli yoksa şanzımanı eline alırsın hocam. Bu şanzıman bozulmaz tek istisnası yağ değişimi yapılmaması. Yağ değişimi daha fazla gecikirse büyük sorunlar ortaya çıkar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.