Şimdi Ara

Ford Fiesta - LPG dönüşümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
10.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2009 model 1.4 eski kasa Fiestam var. Depo 140 TL'ye doluyor ve yaklaşık 550 km gidiyor. Gazlı sisteme geçmek mantıklı mıdır sizce ? Mantıklıysa hangi markayı tavsiye edersiniz. Çoğu yerde Ford deyince BRC adı geçiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

• benimde 2008 cellection fiestam var siz nasıl 254 krş yaktırabildiniz aracınıza benim aracım en düşük 290krş yakıyor lpg takarsanız düşücek 170 180 krş size kalmış ben son ana kadar takıyordum ama bagaj namına bişey kalmıyor diye taktırmaktan vazgeçtim aracıda satıyorum :D::D:D:
  • 160 krş falan yakarsınız lpgde simit depo olursa bagajınız size kalır. marka olarak değilde işini iyi yapan bir usta bulmanız yeterli olacaktır.
  • evet simit depo taktırınca sıkıntı olmuyor. Geçenlerde LandiRenzo içinde konuştum ya BRC ya da Landi taktıracağım ama Fiesta'sına tüp taktırıp yorum yapabilecek yok mu hiç forumda ?
  • MÜŞTERİ PORTFÖYÜMÜZDE SİZİ TATMİN EDECEK KADAR FORD FİESTA KULLANICISI VAR DİLERSENİZ ŞUBELERİMİZE GELDİĞİNİZ TAKTİRDE SİZİ ONLARLA GÖRÜŞTÜRE BİLİRİZ
  • Merhaba;

Önemli olan markanın kaliteli ve sorunsuz bir marka olması vede sistemi takacak servisin yeterli düzeyde bilgi sahibi olması önemli.

benim size tavsiyem; Ekonomik durmunuz iyi ise İtalyanın 1 numaralı markası LOVATO olur.Şuan 10 taksitli kampanya fiyatı 1290 TL'dir. Diğer bir seçenek ise yine İtalyan sistem olan TOMASETTO olabilir.Bunun kampanyalı 10 taksitli fiyatı ise 990 TL'dir.

Eğer düşünürseniz servisimiz hizmetinizdedir.
  • yaw taktıran oldumu hiç fiestaya_?? felaket kafam karıştı... 2006 makyajlı kasa fiesta war. ataktırayım dedim ama sadece bu işi yapan montajcılar hiç bişey olmaz dedi.. fordun servisi de istanbul genel servisi de motorda sorun cıkar dedi...

başka biriside bujiler şişme yapar, 1-2 kez ayarlatırsın, ayar vidası bitince motoru 2000tl'den actırırsın dedi. biri yardımcı olabilirmi acaba??? mümkünse montajcı değilde... fiesta sahibi olan bi kullanıcı cevap versin :)
  • evet arkdaslar taktiran oldu mu? taktirdiysaniz hangi marka/usta ve menunmusunuz ? simdiden tesekkurler
  • Benimde bene başlıklı konum vardı, evet ben taktırdım 2 ay kadar oldu Atiker safefast ve şuan çok memnunum neden aracı alırken taktırmadım diye dövünüyorum boşuna onca benzin parası vermişim
  • kesinlikle dünüşüm yaptırın...hem daha ekonomik kullanırsınız hemde çevreye daha az zarar verirsiniz..kalite ile iyi işçiliği birleştirirseniz sorunsuz kullanırsınız..önemli olan montajdır...saygılar
  • Valla ben 98 MK4 kasa fiestaya 1.25 motora rağmen taktırdım.

Hiç pişmanlık yaşamadım.İlla BRC diye bir şey yok,bütçene göre kit kafana göre usta seç kafi
  • Arkadaşım 1.4 motor 2004 modele taktırdı atiker marka 850 TL'ye canavar gibi. Bende ona bakarak kendi arabama dönüşüm yaptırıcam.
  • Ford ile lpg uyumunu hep merak etmişimdir.
  • Bu başlığa bakmayalı baya olmuştu :) Landirenzo taktırdım 3 sene önce çok memnunum. Focus olan arkadaşlarım da çok sıkıntı olmuştu ancak Fiesta canavar gibi. Şehir içi 0.21-0.22, şehirlerarası 0.19-0.20 yakıyor. Herkese tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.