Şimdi Ara

Football Manager 2007 { Çıktı } (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.623
Cevap
0
Favori
83.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de onu kastetmiştim aslında,yoksa normal olarak fifa manager gibi olmasını istemem zaten öyle olursa oyunun özelliği kaybolur ,sadece cm 2007 deki gibi osa iyi olurdu, yandan görünseydi mesela üstten olucağına
    saha.
    quote:

Orjinalden alıntı: Rouvax

3D maç görüntüsü değilde enazında CM 2007 deki gibi olsa güzel olurdu bence.

• Sigames'e yaziklar olsun, demo'da ki sorunu hala devam ediyor Her oyuna girmek istediğimde "Bölgesel Dil" Ayarlarını mı değiştiricem ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 17 Ekim 2006; 22:37:21 >
  • fm testerin aciklamasi :

unfortunately the Turkish installation issue will not be fixed for the full release, the problem was found after the game went Gold

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h3llk1ng -- 17 Ekim 2006; 22:46:18 >

• quote:

Orjinalden alıntı: h3llk1ng

fm testerin aciklamasi :

unfortunately the Turkish installation issue will not be fixed for the full release, the problem was found after the game went Gold

Adamlar Türkiye ligine bile özen göstermiyorlar ki sorununu bulup cözsünler
  • Ben oyunu Dil Ayarlarını değiştirip yükleyebildim. Ancak içeride Preferences'a tıkladığımda oyundan atıyor. Sizde de var mı aynı sorun? Tam olarak ne yapmam lazım biliyorsanız söyleyebilir misiniz?
  • haydaa fm ye bak sorunla çıktı karşımıza la bi senedir bu oyunu bekliyorum ben
  • ekran goruntuleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cy_x -- 18 Ekim 2006; 0:24:03 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cy_x -- 18 Ekim 2006; 0:28:53 >

• Galatasaraydanda verin ss.
  • süper haber indirmeye başladım da bu kurulum fln dert olcak galiba
  • kurulumda ve oyunu başlatırken sorun var. kurulum safhasını aştım ancak oyun açılırken sürekli çöküyor.
  • Bu oyuncular nerden gelmis hic duymadimdi. taskiran mamut,sertac eren,memet kutay allaallaa

Bide pilot takim bursaspor mu_?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcorpse -- 18 Ekim 2006; 13:06:23 >
  • bi demoyu bile oynayamıyorsam napayım ben bölee oyunu...
    yok böle bi vaka
  • Sigames harbiden etmiş içine olayın millet daha oyunu kurmakda zorlanıyor ne gerek vardı böyle yöntemlere
  • Kurdum ama oyun çalışmıyor. Sigames logosu çıktıktan sonra oyun çöküyor.
  • sigames den bi açıklama yok mu acaba bu hatayı gidermicekler mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Demus

Kurdum ama oyun çalışmıyor. Sigames logosu çıktıktan sonra oyun çöküyor.

klavyenide ingilizce yap,sonra restart at
  • büüyk bi hevesle oyunu indirdim fakat böyle hatalar vermesi oyundan soğuttu beni..yakında bi patch çıksa da düzeltseler hemen
  • klavyeyi ingilizce yapınca oyun açılıyor ancak bu seferde preferences'e girince oyun çöküyor. işin kötüsü oyunun orjinalini de alsak durum böyle. elimi attım orjinalini alayım diye fakat sorun sürümün kendisinde var. yazık.
  • Arkadaşlar Demoyu oynamak için tıklayınhttp://www.inndir.com/program.php?id=37055 nedense Türkçe Windows çalıştırmıyormuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakomako2 -- 18 Ekim 2006; 15:51:30 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.