Şimdi Ara

Football Manager 2007 { Çıktı } (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.623
Cevap
0
Favori
83.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: akkus999

Allahım ya indirdim hata werio 3 warning werio alt alta tuh yaa gitti bosuna bunu indirip oynayan biri yok mu bize acıklasın yaa

Aynı hatayı bende de veriyor.
  • siz hangisini indirdiiniz? strawberry yimi vanilla yımı
  • quote:

Orjinalden alıntı: fear44

siz hangisini indirdiiniz? strawberry yimi vanilla yımı

strawberry
  • Alıntıdır;

SCN forum-juzam
    quote:

beyler olay javanın kurulması değil tamamen birkaç sorumsuzdan kaynaklanıyor java hatası almamak için yapmanız gerekn şunlar denetim masasından tarih,saat bölegesel ayarlar'a girip pcnizin dilini değiştirmek türkçe dışında bir dil seçip uygula dediğinzde artık oyunu kurarken java hatası almayacaksınız.
  • Oyundan Birkac SS

Football Manager 2007 { Çıktı }

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 1 Ekim 2006; 14:33:46 >

• bende indiriyorum bakalım 10 dkka kaldı inmesine
  • O oyun girişindeki Jose Mourinho demeyin bana Yaf bizim Ersun yanalı koysalardı daha iyiydi be
  • arkadaşlar vanilya demoyu çektim oyun hata veriyor başta gösterdiği ekranlar çıkıyor ondan sonra hata veriyo kapanıyo çok kritik hata falan diyo nedir çaresi bilen var mı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: djgockhan

arkadaşlar vanilya demoyu çektim oyun hata veriyor başta gösterdiği ekranlar çıkıyor ondan sonra hata veriyo kapanıyo çok kritik hata falan diyo nedir çaresi bilen var mı acaba?

dil ayarlarından klavyeni ingilizce yap düzeliyor.
  • Orjinal Mesajı Yazan: Shevchenko

Arkadaslar olayi basamak basamak anlatiyorum.

Ilk once Denetim Masasi=)Dil ve bolge secenekleri kismindan butun ayarlarinizi ingilizce yapiyorsunuz.

Daha once yapmis ve oyunu kurmus iseniz ve hata cikiyorsa FM 2007 ile ilgili cikan butun dosyalari silin ancak bir dosya mutlaka kalacaktir. C: surucusune girdiginzde Documents ve Settings kismi ile karsi karsiyasiniz. Buradan Kullanici isminiz ne ise ona girin ve araclar kismindan gizli klasorleri de goruntule secenegini secin. karsiniza Application Data diye bir klasor cikti. onun icinde olan FM 2007 adli dosyayi silin. Oyunu yeniden kurun.

Eger oyunu yuklemeden tum dil seceneklerini ingilizce yapmis iseniz oyunu dogrudan kurun.

Bundan sonra da keyfini surun.

Kolay gele.

alinti

• ss ler güzelmiş saol ziwro
  • Cidden de söylenildiği kadar varmış sslere bakılırsa hoşuma gitti.
  • Arkadaslar oyunu acıyorum selametle fakat first name andlast name olan yerde kjalıyorum bişi yazılmıo tıklayamıyotum bişi yazamıyorum
    sinir oldum oynayamadım bi turlu
  • ss lerde ne var anlamıyorum.Oyun tıpkısının aynısı ya hiç mi değişiklik olmaz oyunda...
  • quote:

Orjinalden alıntı: armored

ss lerde ne var anlamıyorum.Oyun tıpkısının aynısı ya hiç mi değişiklik olmaz oyunda...

Oyunda ne gibi değişiklikler bekliyordunuz, Sonuc olarak bu bir menejerlik oyunu, önemli olan arayüzün anlaşılabilir ve kolay olmasıdır. FM06'nın arayüzü gerçekten çok iyiydi, FM07 de ana ekrana daha fazla kısayol tuşu eklenerek gerçekten çok daha güzel bir hale getirilmiş !!
  • VAlla ben Fm de hep 3d Maç hayal ediyorum Çok ii olurdu ama Güzel bişey olursa tabi
  • kısıtlı zamanda baktığım demo, epey gelecek vaadediyor. dışardan bakılınca pek fazla özellik yok gibi görünse de güzel bölümler var. mesela: affiliate takımlar benim çok hoşuma gitti. ilk elden liverpool'u aldık. liv'de 3 adet affiliate(pilot takım) var. bunlar crewe, le havre ve bi tane daha, adı aklıma gelmedi. eğer bunları istemezseniz yönetime istekte bulunabiliyor ve başka takımlarla anlaşabiliyorsunuz.

oyuncunuzu ilgili pilot takıma yollayabiliyorsunuz. ama ordaki durum nedir, pek bakamadım. bunun yanında haberler kısmı epey bir çehre değiştirmiş. oyuncu ile ilgili haberlerde, yan tarafta oyuncunun genel bilgilerini görebiliyoruz. şu an demo olmasından dolayı pek resim yok ama çok da problem olmaz.

antrenman ve taktik konusu zaten yeterli idi. 07de de pek farklı birşey yok. yanlız bir şeye dikkat ettim(sanırım önceki oyunlarda yoktu) mesela maç gününe daha 4-5 gün var. siz o gün asistanınıza takım kur diyorsunuz. asistandan gelen cevap: şimdi en ideal kadroyu kurdum sana, fakat maç günü tekrar gözden geçirmemiz gerek. o güne kadar form tutabilecek daha iyi oyuncularımız var. hoş bir eklenti olmuş açıkçası. ayrıca gençlerle as takımın antrenman programlarını ayırmaları da güzel olmuş.

biraz daha baktım, bu sefer herhangi bir oyuncunuza "ask player recommendation" yani oyuncuna sor bakalım kimi alalım.. gibi bir özellik koymuşlar. ben gerard'a sordum. o da bana "abi kadromuz şu an için idare eder, ama alacaksak michael owen çok iyi bir seçim olur" dedi.

menajer bölümünü de iyileştirmişler. ayrıca çift vatandaşlık da alabiliyorsunuz. bildiğiniz diller ve menajerlik yeteneğiniz barlarla gösteriliyor. ayrıca en radikal kararlardan birisi de chairman yani kulüp başkanınız da değişiyor. 40 yıl aynı başkanla beraber değiliz artık:)

maç yapmaya vaktim olmadı doğrusu. o yuzden maçlar nasıl gidiyor herhangi bir fikrim yok.

finans kısmında da eklemeler yapmışlar. ama benim epeydir beklediğim olay "investment" kısmında ne olacağı. 3 oyundur investment kısmı her zaman boş kaldı. bununla ilgili herhangi bir değişiklik yaparlar mı bilemem ama o da olursa finans kısmı tam olur görüşündeyim.

5 dakika bakabildiğim FM 07 demosundan aklımda kalanlar bunlar. sanırım yeni oyun epey iddialı geliyor. ben şimdiden heyecanlandım açıkçası :)

edit: düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FireFox -- 3 Ekim 2006; 18:03:34 >

• Bence de... yani tamam sonuçta çok büyük bi görsel değişiklik beklemesemde en azından biraz farklı olmalıydı bence,onu geçtim en azından maç motoru gelişseydi ,3d olsaydı bari.
    quote:

Orjinalden alıntı: armored

ss lerde ne var anlamıyorum.Oyun tıpkısının aynısı ya hiç mi değişiklik olmaz oyunda...
  • arkadaslar biri yardim etsin yaa profil olusturamiyorum isim yazamiyorum acfamiyorum oyunu biri yardim etsin yawww
  • iste tam olarak burda kaliyorum we hic bisey yazamiyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.