Şimdi Ara

Football Manager 2007 { Çıktı } (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.624
Cevap
0
Favori
83.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: h3llk1ng

quote:

Orjinalden alıntı: Demus

Kurdum ama oyun çalışmıyor. Sigames logosu çıktıktan sonra oyun çöküyor.

klavyenide ingilizce yap,sonra restart at

superbia`da oldugu gibi özelliklere girince çöküyor bu sefer. Ayrıca yeni menejer yaratma sırasında isim girilcek yerde takılıyor oyun. İsmi girebilecek bir yer yok. Yama çıkana kadar türkçe xpde oynayamıycaz anlaşılan.

• türkçe xp ile ilgili bir sorun yok bana göre. ben ingilizce xp kullanıyorum. encoding'i EN olmasına rağmen yine de preferences'de çöküyor ve menejer ekranına isim yazılamıyor.
  • Bu oyun resmen hatalı
  • yaw fm ile uğraşmayın fifa manager alın tabi çıktıysa hem 3d maç var stadyumu kendin geliştirip bilet fiyatlarını ayarlıyabiliyosun ayrıca oyun hatalarıda yok takımın fan shopunu bile kullanabiliyosun ayrıca bütün ligleri seçseniz bile oyun çok hızlı çalışıyor
  • "Bölgesel Dil" ayarlarını yaptığınımda hiç bir sorunla karşılaşmadım, TR klavye desteğinide yama ile birlikte getirirlerse çok iyi olucak !!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

"Bölgesel Dil" ayarlarını yaptığınımda hiç bir sorunla karşılaşmadım, TR klavye desteğinide yama ile birlikte getirirlerse çok iyi olucak !!

preferences'e girebiliyor musun? kurduğun versiyonu nereden edindiğini de yazarsan sevinirim. rip versiyonlarında sorun olabilir. (hiç değilse pm ile)
  • quote:

Orjinalden alıntı: superbia

quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

"Bölgesel Dil" ayarlarını yaptığınımda hiç bir sorunla karşılaşmadım, TR klavye desteğinide yama ile birlikte getirirlerse çok iyi olucak !!

preferences'e girebiliyor musun? kurduğun versiyonu nereden edindiğini de yazarsan sevinirim. rip versiyonlarında sorun olabilir. (hiç değilse pm ile)

Oyunun her bölümüne sorunsuz bir şekilde ulaşabiliyorum, yukarda ki mesajımda ki gibi "Bölgesel Dil" ayarlarını yaptığımda hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Diğer soruların foru kurallarına aykırı olduğu için malsef yanıtlıyamayacağım

• Arkadaşlar Hayırlı olsun Bayram gelmeden bayram yaşıyacazz
  • binbir zahmet indirip ayar çekip yükledim ama çalıştıramıyorum lanet oyunu dil ayarını değiştirip yeniden başlattım ama sadece sega yazısını görüp tekrar masaüstüne dönüyorum bir adet blink sesiyle.
  • "Bölgesel Dil" ayarlarındaki tüm ayarları yaptım preferences'e tıklayınca windows'a atıp hata veriyor
  • sega işte
  • bu kadar yorumu okuduktan sonra 2006 güncellemeleri ile devam
  • cıksında cd sını alıyım bu arada fıfanın tadına bakym cok ozledım fm yı
  • ben oyunu yüklerken installshield da yükleme yaparken biraz bekliyo daha sonra temp dosyaları ile ilgili hata veriyor. silinemiyo diye falan ben kendim siliyorum o dosyaları ama kendi tekrar oluşturuyo yardımcı olabilecek var mı?
  • scnde oyun sorunlarına çözüm yazmışlar..yararlanmak isteyenler olur belki

quote:

Problem 1-)Java problemi nedeniyle yükleme yapamama ve java hatası alma.

Çözüm-)Evet yukardaki sorunları yaşayan arkadaşlar sorununuzun çözümü için alttaki yönergeleri izliyorsunuz bu ekrana denetim masası/tarih,bölge,dil seçenekleri komutunu izleyerek ulaşabilirsiniz.

ayar 1

Football Manager 2007 { Çıktı }

ayar 2

ayar 3

bunları uygula deyip pcnizi restart ettiğinizde oyunu yükleyebileceksiniz.

Problem 2-)oyuna girerken siyah ekranda takılı kalma veya oyuna girse bile manager ekleyememe sorunu.

Çözüm-)Bu iki hatanın sebebi tamamen cache olayı başka bişi değil şimdi bunun çözümünü anlatıyorum.

C/Documens and settings/bilgisayarınızı hangi isimle kayıt ettiyseniz o isimli klasör/oraya gelince application data klasörünü bulmanız lazım eğer gizli dosyaları göster seçeneğini işaretlemediyseniz göremezsiniz bunun için yukarıdan araçlar/klasör seçenekleri yönergelerini izleyerek gizli olan dosyaları göster seçneğini işaretleyebilirsiniz daha sonra menüde application data görünecektir buraya girip sports interactive klasörünü bulup içine girin ve fm 2007 klasörünü silin böylece hem siyah ekran hemde menajer ekleyememe problemi ortadan kalkmış olacaktır

• quote:

Orjinalden alıntı: MuSTy!!!

scnde oyun sorunlarına çözüm yazmışlar..yararlanmak isteyenler olur belki

quote:

Problem 1-)Java problemi nedeniyle yükleme yapamama ve java hatası alma.

Çözüm-)Evet yukardaki sorunları yaşayan arkadaşlar sorununuzun çözümü için alttaki yönergeleri izliyorsunuz bu ekrana denetim masası/tarih,bölge,dil seçenekleri komutunu izleyerek ulaşabilirsiniz.

ayar 1

ayar 2

ayar 3

bunları uygula deyip pcnizi restart ettiğinizde oyunu yükleyebileceksiniz.

Problem 2-)oyuna girerken siyah ekranda takılı kalma veya oyuna girse bile manager ekleyememe sorunu.

Çözüm-)Bu iki hatanın sebebi tamamen cache olayı başka bişi değil şimdi bunun çözümünü anlatıyorum.

C/Documens and settings/bilgisayarınızı hangi isimle kayıt ettiyseniz o isimli klasör/oraya gelince application data klasörünü bulmanız lazım eğer gizli dosyaları göster seçeneğini işaretlemediyseniz göremezsiniz bunun için yukarıdan araçlar/klasör seçenekleri yönergelerini izleyerek gizli olan dosyaları göster seçneğini işaretleyebilirsiniz daha sonra menüde application data görünecektir buraya girip sports interactive klasörünü bulup içine girin ve fm 2007 klasörünü silin böylece hem siyah ekran hemde menajer ekleyememe problemi ortadan kalkmış olacaktır

sağolasın. ilk işim eve gidip denemek olacak.umarım çalışır.

• Dil ayarları ingilizce olunca çalıştı Türkçe yapınca açılmadı bunu özelliktemi yaptılar korsana karşı

pach çıkar heralde bekleyeliö
  • Teşekkürler MuSTy!!!. Dosyaları sildikten sonra oyun çalıştı.
  • arkadaslar oyun çıktı mı??şimdi ben gidip cd ciden alabilir miyim oyunu??demo falan deil orjinalini
  • Orjinali yarın çıkacak ama TR de bulamazsın.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.