Şimdi Ara

Focus mu korolla mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar, 2022 1.5 corolla benzin dream otomatik mi 2022 focus 1.5 trend x, benzin otomatik mi, ikisi arasında kaldım yardımcı olur musunuz

• Ben Focus alırdım. ford'un sürüşü ve özellikle direksiyonu bambaşka. total araç olarak da daha iyi hissettirir, japonlarda illa ki bir yerde basitlik hissinden kaçamıyorsun.

ama bu eski 6 ileri otomatikle ve bu motorla toyota'nın eline yakıt tüketimi olarak su dökemez. aynı motorlu yaris'im var, motorun verimine şanzıman uyumuna hiç lafım yok. çok başarılı. çok yol yapıyorsanız ve Lpg takılmayacaksa toyota alın.

Focus vs corollo versusunda focus her konuda öndedir. corollo’nun otomobil namına verdikleri şu üç harfli markette ki muzlu gofret gibi, muz tadı geliyor ama binde 5 oranında muz var gibi içinde.

Alternatif olarak bence megane’da düşünülebilir. Malzeme kalitesi, motor verimlilik ve performansı, sürüş hissiyatı, yalıtım ve konforu corollodan daha üstün.

Şimdiden hayırlısı olsun tercihinizde.
  • Focus
  • fokus
  • Birinin motoru ,diğerinin yol tutuşu.Seçim senin.
  • Herkes focus yazacak ama iş almaya kalkınca corolla alir millet.

• Corolla.

• 2 araca da sahibiz güncel olarak. Focus açık ara daha iyi. 0 km fiyatından dolayı Corolla aldım mecburen.
  • 150 bin fiyat farkı var. Aynı fiyat bile olsa dayanıklılığı için toyota tercih edilebilir. Ford bir tık daha konforludur.

• Corolla tabiki
  • Ben Focus alırdım. ford'un sürüşü ve özellikle direksiyonu bambaşka. total araç olarak da daha iyi hissettirir, japonlarda illa ki bir yerde basitlik hissinden kaçamıyorsun.

ama bu eski 6 ileri otomatikle ve bu motorla toyota'nın eline yakıt tüketimi olarak su dökemez. aynı motorlu yaris'im var, motorun verimine şanzıman uyumuna hiç lafım yok. çok başarılı. çok yol yapıyorsanız ve Lpg takılmayacaksa toyota alın.

• aynı fiyatta olması gereken arabalara 150 bin fark çeken forddan araba alınmaz
  • Fiyat farkını düşünmezsek Focus.
  • corolla tabiki. sırf tasarımından ve kütük gibi iç tasarımından dolayı focus tercih edilmez. focus yol tutuyo diyolar görende sls amg kullanıyo sanacak. ufak bi farktan dolayı focus almazdım, corolla alırdım. hem tasarımı hem konforu daha iyi. motor şanzımana diyecek yok zaten. ford hala daha 90 model transit iç tasarımı kullanmaya devam etsin.

• Bağımsız arka süspansiyon ve cvt şanzıman corollayı öne çıkarır bence. Fiyat avantajı da varsa tuzu biberi olur.

Focus iç hacim ve bagaj olarak öne çıkar. Bir de yalıtım.

İkinci el ve servis gibi konularda da toyota iyidir.

Önceliğinize göre değişir. Focus alacağıma megane alırdım. Birbirine yakın araçlar ama turbo motoru ve uygun fiyatı ile daha cazip.

• Corolla görmedim ama focusu bayiide inceledim.Parasının arabası kesinlikle değil bana göre.Tam bir hayal kırıklığı oldu benim için.Ford yakında tası tarağı toplar bu arabalara bu fiyatları istemeye devam ederse.

• Koç grubu binek otomobil satmaktan vazgeçecek gibi gözüküyor. Bu fiyatlarla Corolla hala rakipsiz.

• aradaki 150k büyük para. Bu farkı vermeye değecek hiç bir artısı yok focus un.

Neden 150k fazla sana vereyim?

vites daha mı iyi? hayır

Daha mı az yakıyor? hayır

servis daha mı iyi? hayır

2. el daha mı iyi? hayır

premium musun? hayır

arkadaşlar yazmış ford tası tarağı toplar diye. Haklılar da. ford hakkında yıllardır aynı şeyler söyleniyor ama bir yere de gittiği yok. o da ayrı mesele

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.