Şimdi Ara

Focus 4 Az Kamuflajlı Görüntülendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
4.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HesapsızKitapsız

Fiesta'daki gibi ön konsola kürek koydular mı acaba derken...
    Focus 4 Az Kamuflajlı Görüntülendi

Bundaki biraz daha basık ve geniş sanki ama kürek kürektir.

Bu nasıl rezil bir ön göğüs yahu.Ön konsola resmen 37 ekran tv koymuşlar.Gerçekten bu tasarım gerçek mi?Böyle olursa yılın en rezil aracı olur.Ford olunca millet eleştirmiyor galiba.Yoksa ön göğüs murat 131 den bile eski duruyor.

• ön konsol cidden itici,, trend donanımda bu kadar büyük tv koymazlar ama yinede itici,, adam bir italyanlara danışır,, şu tasarımları onaylarken fazla içmeyin,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ykaya1983 Y kullanıcısına yanıt
    Aynen Ford olunca eleştirilmiyor. Yok sürüş keyfi, yok yol tutuşu Başkası olsa tablet diye demedikleri kalmazdı.
    Bu da fiestanın konsol küreği işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HesapsızKitapsız -- 15 Kasım 2017; 20:49:19 >
  • Dışını beğendim..

Ama..

İçi öyle olmasın ne olur yahu..

Yani öyle bir iç mekanı normal zevklere sahip bir insan evladı tasarlamış olamaz..

O kadar zevksiz bir adam, Ford focus'un iç mekanını tasarlayacak pozisyona gelmiş olamaz şirkette..

Herhangi bir müdür, genel müdür böyle bir iç mekana onay veremez..

Onu tasarlayan adamı kovmadan duramaz..

Hayatımda gördüğüm en berbat iç mekan diyebilirim.. En azından ilk üçe kesin girer..

Ve cumartesi ford bayisindeydim, yeni fiesta'ya bakmak için..

Eüzibilla..

O nasıl bir konsoldur.. On saniye falan kaldım sanırım içinde.. Zaten 5 saniyesi girdi çıktıyla geçti..

Ya böyle bir şey olamaz arkadaş..

Bak resim dersinde başarılı bir ortaokul öğrencisine ver, de ki bana bir arabanın içini çiz.. Yemin ediyorum bundan kötü olmaz..

Şu tasarımı yapan adam, yeni focusu tasarlayacak ekibin başına kadar gelebilmiş ya..

Hani doğal seleksiyon..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni kasa Jetta önden egea

Yeni kasa focus arkadan egea

Yeni kasa i30 yandan egea

Egea alalım ozaman 1.3 dizel vergiden kurtaran da bir tek egea 😀😀😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o iç mekanın kamuflajlı olduğunun farkındasınız değil mi? Eleştirileri ona göre yapın ama, fiestanın biraz süslüsünden başka bir şey de beklemeyin.
  • HesapsızKitapsız kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmasınlar ama şu iç mekanı bende beğenmiyorum. Tamam tüm tabletler kötü lakin tabletinde bir yeri yakışığı var. Bu konsola şu ekran acayip iğrenti durmuş.

Dış tasarımda da Fiesta varimsi yuvarlak hatlar hiç cazip durmuyor. Mustang gibi tasarım harikası bir otomobilin önünü olduğu gibi (keskin çizgiler) yapıştırmak günümüz otomobil dünyasında zor, korkulacak bişey olmasa gerek.

Düzenleme : Ayrıca yeni arabaların Egea HB'e benzer tasarım yapmalarına da ayrıca anlam veremiyorum. Hadi şöyle Focus 1 gibi efsane bir tasarımı olur kopyalarsında Egea'nın tasarımına benzemek nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 15 Kasım 2017; 22:49:16 >
  • sanki 1.16
  • Bir de ön taraftaki her şeyi sivri yapmasalar güzel olacak aslında.

• Sadece iki eleştirmiş olacak araçka ilgili,ilki farlar volvonun son zamanlarda kullandığı thorun çekici dedikleri ortadan ikiye bölünmüş formla aynı (demekki volvo ile ilişkşler devam ediyor)ikincisi ise o göğüsteki mercsdes O304 ten kalma gömme 37 ekran tüplü tv bozması ekran.

• Ford'da uzun zamandır çok ciddi bir yönetim sorunu var ve halen devam ediyor.

Bu yönetim müşteri ve pazar taleplerini doğru okuyamıyor. Ne gibi şeylerin müşteriyi arabadan uzaklaştıracağını kestiremiyor.

İyi yönetilen bir otomotiv şirketinde şu saçmalıklar olmaz:
    - Mezar gibi iç mekana sahip Focus.
    - Sürücünün üstüne üstüne gelen, iç hacmi bitiren konsola sahip Focus
    - 430lt bagaj hacmine sahip Mondeo (devasa arabada C-sedanlar kadar bile bagaj yok)
    - Elde dizel-otomatik varken Fiesta ve Mondeo'da kullanmama
    - Son olarak rezil görünümlü tabletli konsollar.

CEO'yu şutladılar ama saçmalıklar hala devam ediyor.

VW grup yeni bir model çıkarırken hiçbir noktada çok belirgin hata yapmıyor. İç mekanlar geniş ve ferah, bagajlar yeteri hacimde, iç mekanda çok ciddi bir ergonomi sorunu yok. Tablet gibi abukluklar yok. Motor şanzıman seçenekleri gayet zengin.

• quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Dışını beğendim..

Ama..

Yani öyle bir iç mekanı normal zevklere sahip bir insan evladı tasarlamış olamaz..

O kadar zevksiz bir adam, Ford focus'un iç mekanını tasarlayacak pozisyona gelmiş olamaz şirkette..

Hayatımda gördüğüm en berbat iç mekan diyebilirim.. En azından ilk üçe kesin girer..

Eüzibilla..

O nasıl bir konsoldur.. On saniye falan kaldım sanırım içinde.. Zaten 5 saniyesi girdi çıktıyla geçti..

Bak resim dersinde başarılı bir ortaokul öğrencisine ver, de ki bana bir arabanın içini çiz.. Yemin ediyorum bundan kötü olmaz..

Şu tasarımı yapan adam, yeni focusu tasarlayacak ekibin başına kadar gelebilmiş ya..

Hani doğal seleksiyon..

Yeni Ford'ların içini Şerife Ünal tasarlıyor. Bunu da o tasarlamış olabilir. Ben sizin kadar kötü görmedim açıkçası, o ekran çok çirkin olmuş sadece...

• Güzel olacak. Tek sıkıntısı hormonlu fiesta gibi görünecek olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Ford'da uzun zamandır çok ciddi bir yönetim sorunu var ve halen devam ediyor.

Bu yönetim müşteri ve pazar taleplerini doğru okuyamıyor. Ne gibi şeylerin müşteriyi arabadan uzaklaştıracağını kestiremiyor.

İyi yönetilen bir otomotiv şirketinde şu saçmalıklar olmaz:
    - Mezar gibi iç mekana sahip Focus.
    - Sürücünün üstüne üstüne gelen, iç hacmi bitiren konsola sahip Focus
    - 430lt bagaj hacmine sahip Mondeo (devasa arabada C-sedanlar kadar bile bagaj yok)
    - Elde dizel-otomatik varken Fiesta ve Mondeo'da kullanmama
    - Son olarak rezil görünümlü tabletli konsollar.

CEO'yu şutladılar ama saçmalıklar hala devam ediyor.

VW grup yeni bir model çıkarırken hiçbir noktada çok belirgin hata yapmıyor. İç mekanlar geniş ve ferah, bagajlar yeteri hacimde, iç mekanda çok ciddi bir ergonomi sorunu yok. Tablet gibi abukluklar yok. Motor şanzıman seçenekleri gayet zengin.

Fordun Amerika ve Avrupa olarak iki kısımda yönetilmesini sebebi de buydu. Amerika yönetimindeki Ford bölümü 2008 krizinde batma noktasına bile gelmişti. Kurtaran Amerikan hükümeti ve Ford Avrupa olmuştu. Şimdi One Ford ile yönetim tamamen Amerikada. 2011 den beri görülen hatalar klasik "Ford Usa' dan başka bişey değildir... Üstelik 2008 de yaşanan kriz Fordun ilk krizi de değildir. Bu gidişle son krizide olmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acr -- 16 Kasım 2017; 11:10:14 >

• Ford bitmiş. Egea*1.2 olmuş bu.

• Dış tasarımı oldukça spor ve şık. Ön farlar Volvo'dan alınmış ama ben beğeniyorum sıkıntı yok. Sıkıntı iç mekanda bence, daha iyi olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkihalindekal

quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Dışını beğendim..

Ama..

Eüzibilla..

Hani doğal seleksiyon..

Yeni Ford'ların içini Şerife Ünal tasarlıyor. Bunu da o tasarlamış olabilir. Ben sizin kadar kötü görmedim açıkçası, o ekran çok çirkin olmuş sadece...

Kötü değil zaten, kötü kelimesi yeterli değil bu görüntüyü tanımlayabilmek için.. İğrenç.. O ekranın sokulduğu kutu.. En son doblo larda gördüm öyle bir şey.

O şerife denen arkadaş da gerçekten yeteneksizlikte nirvanaymış..

Belediye olsa torpili vardır da yükselmiştir diyecem de ford'da nasıl bu işlerin başına kadar gelmiş anlamadım..

• superegoid S kullanıcısına yanıt
    Yalnız o ekranın konulduğu kutu gerçek araçta olmayacak. Yeni Fiesta nasılsa aynısı olacak ekran.

• Focus 4 Az Kamuflajlı Görüntülendi

Bunlarda Rusya'da çizilen tahmini fotoğraflar. Fark ettiyseniz ön farlardaki led ışıklar ters çizilmiş. Genel olarak güzel bir araba geliyor bence. Sedan karoseri ülke olarak beğeneceğimizi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny-bravo

Bunlarda Rusya'da çizilen tahmini fotoğraflar. Fark ettiyseniz ön farlardaki led ışıklar ters çizilmiş. Genel olarak güzel bir araba geliyor bence. Sedan karoseri ülke olarak beğeneceğimizi düşünüyorum.

Olmuş olmuş,guzel olmuş

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.