Şimdi Ara

FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
4
Favori
9.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti)

- Spor Toto Süper Lig -

22. Hafta

Trabzonspor - Eskişehirspor

FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti)

Yine evimizde akıl almaz bir maçın ardından puan kaybettiğimiz bir maç. 20 şut çekip 10'u kaleyi bulan karşılaşmada,
    7 gol pozisyonundan 1'ini bile gole çeviremedik. Sivas ve Beşiktaş'ın puan kaybettiği bu önemli haftada bizde 2 puan kaybettik.

23. Hafta

Konyaspor - Trabzonspor

Eskişehir maçında kaybettiğimiz 2 puanın ardından bu maçta 3 puan almaktan başka şansımız yoktu.
    İyi ve etkili oyunumuzla istediğimiz 3 puanı almasını bildik. Castro'nun 2 ay yokluğundan sonra etkisi artmaya başladı.
    Şampiyonluk için çok ama çok umutluyum.

24. Hafta

Trabzonspor - Fenerbahçe

Mutlak 3 puan ile çıktığımız bu zorlu maçta, Sezonun en iyi performansını sergileyen Yusuf Erdoğan sayesinde maçı 2-1 kazanmasını başardık.
    Castro gollerine devam ediyor. Şampiyonluk yarışında ise Beşiktaş ve Sivas ile puan farkı hiç olmadığı kadar yakın

- 24. Hafta Sonunda Spor Toto Süper Lig -
    - Puan Durumu -

Beşiktaş'ın Antalya ile berabere kalmasından sonra Ligde ilk defa 2. sıraya tırmandık. Sivasspor ile aramızdaki puan farkı 3.
    Son 2 haftada 33. ve 34. haftada Sivas ve Beşiktaş ile oynuyoruz. Sociedad ile yapamadığımızı inşallah Trabzonspor ile yapıp,
    Şampiyon olacağız. Artık son 10 haftanın içerisindeyiz. Taraftarımızın desteğini görmek en büyük arzumuz.

- Fikstür -

• Hocam böylesine zor durumda böylesine genç tecrübesiz bir kadroya böyle işler yaptırmanız çok sevindirici umarım son 2 haftayıda 3 er puanla kapatıp bu güzellikleri taçlandırırız umarız.Olmasa da 2.lik bile başarı bu kadroya.

Ziraat Türkiye Kupası
    Çeyrek Final
    2. Maçı

Trabzonspor - Fenerbahçe

İlk maçta Fenerbahçe'yi 5-0 ile geçmiştik. İkinci maçta ise ilk 11'de çok fazla forma şansı bulamayan oyuncuları kullanarak çıktık.
    Zorlu geçen 90 dakikayı 2-2 ile bitirip Fenerbahçe'ye kaybetmeden adımızı Yarı Finale yazdırdık.

- Çeyrek Final Sonuçları -

Yarı Final'de Rakibimiz Rize

Yarı Final
    İlk Maç

Bu sezon aldığımız en büyük mağlubiyet oldu. Ne yazık ki Karadeniz derbisinde Rize'ye farklı kaybettik.
    Bunun nedeni aslında as oyuncularımızın milli maçlarda forma giymesi oldu.
    As kadrodan 8 oyuncumuz ile eksik çıktığımız Riza maçında kaleyi Mehmet Sancak'a emanet etmek zorunda kaldık.
    Kendisinin mevcut yeteneği 45 olunca, kaleye her gelen şutuda haliyle kaleye aldı.

25.Hafta

Başakşehir - Trabzonspor

Kalbimizin yerinden çıkacağı bir maç oldu. Etkili taraf bizdik fakat aradığımız, farkı açacak 2. golü bir türlü bulamayınca, Başakşehirin geliştirdiği her atakta,
    kalbimiz fena atıyordu. Son dakikalarda Başakşehirin etkili geldiği bir pozisyonda top kale direğine takılınca, derin bir oh çektik.
    Bu zorlu maçı 1-0 kazanmasını başardık.

26.Hafta

Trabzonspor - Antalyaspor

Yusuf Erdoğan'ın bize kazandırdığı bir maç oldu.
    Başakşehir maçından sonra Antalya'da kale direklerini geçemeyince maçtan istediğimiz 3 puanla ayrılmasını bildik.

27.Hafta

Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor

90 dakika boyunca kalemize 1 şut atabilen Erciyesi 1-0 ile geçme çok büyük hayal kırıklığı oldu.
    Fakat önemli olan 3 puandı ve bunu alıp hayalini kurduğumuz yerdeydik artık!

- 27 Hafta Sonunda Spor Toto Süper Lig -
    - Puan Durumu -

Sivas'ın Mersin'le berabere kaldığı, Beşiktaş'ın Galatasaray'a kaybettiği 27.hafta sonunda, sezon başından beri hayalini kurduğumuz yerdeydik!
    Evet Trabzonspor sonunda liderlik koltuğuna oturuyordu!

- Spor Toto Süper Lig'te Son 7 hafta -
    İşte Rakiplerimiz ve Fikstürümüz

28.Hafta / Trabzonspor - Bursaspor

29.Hafta / Galatasaray - Trabzonspor

30.Hafta / Trabzonspor - Mersin İdman Yurdu

31.Hafta / Gençlerbirliği - Trabzonspor

32.Hafta / Trabzonspor - Çaykur Rizespor

33.Hafta / Sivasspor - Trabzonspor

34.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş

- Angelov'un Görüşleri -

Tranzonspor'a gelirken Başkan'ımız ve As Başkanımızın vede bizlerin hedef koyduğu yerdeyiz artık.
    27.Hafta sonunda hak ettiğimiz, hep arzuladığımız liderlik koltuğunu son 7 haftada rakiplerimize bırakmadan mutlu sona ermek istiyoruz.
    Son 7 haftada rakiplerimiz çok zorlu. Bursa, Galatasaray, Sivas ve Beşiktaş ile oynayacağız.
    Son hafta evimizde Beşiktaş maçı belkide Şampiyonluk maçı olacak, kim bilir
    Sociedad ile Şampiyonluk sevincini yaşayamamıştım. Bir kere daha bu üzüntüyü yaşamak istemiyorum,
    Trabzon halkının ve Trabzonspor taraftarının 34 Yıllık Şampiyonluk hasretine bir son vermek istiyorum.

Önemli Not: Kariyer ilerlemesinin son 7 haftası çok daha güzel ve süslü bir anlatımla sizlerle olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

Hocam böylesine zor durumda böylesine genç tecrübesiz bir kadroya böyle işler yaptırmanız çok sevindirici umarım son 2 haftayıda 3 er puanla kapatıp bu güzellikleri taçlandırırız umarız.Olmasa da 2.lik bile başarı bu kadroya.

Sayın As Başkanım hedefimiz, birlikte koyduğumuz Şampiyonluk hedefidir. Bunun dışındaki bir sonuç bizleri derin yaralayacağı gibi, sizleride üzeceğinin farkındayız.

Umarım bir terslik olmaz, başarılı sonuçlar almaya devam eder 34.Haftada Beşiktaş ile Akyazı'da oynayacağımız maçta Şampiyonluk turunu hep beraber atarız.
  • Fanatik Galatasaraylıyım ancak bu sene Trabzon alsın istedim ligi o derece güzel gidiyorsunuz hocam :). İnşallah ikinci Sociedad vakası yaşamazsınız başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Fanatik Galatasaraylıyım ancak bu sene Trabzon alsın istedim ligi o derece güzel gidiyorsunuz hocam :). İnşallah ikinci Sociedad vakası yaşamazsınız başarılar

Hocam merak etmeyin aynı ASLAN soyundan geliyoruz

Yorumun için çok teşekkür ederim. Aslında inanırmısın sezon başı ligi bu kadar iyi bir yerde bitirmeyi çok beklemiyordum. Yalanım yok.

Çünkü taktiği ve takımı baştan kurdum. Zaten ilk 4 maçta galibiyet bile alamamız bunun göstergesi. Fakat sonra antremanları ve oyuncuları çok daha iyi yönetmeyi başarınca sonuçlarda gelmeye başladı.

Her oyuncuyu tek tek bireysel olarak antremanlarıyla ilgilendim, ilgileniyorum. Maç maç antrenman yapıp çıkıyoruz maçlara. oyunun mantığını çözdüm diyebilirim

Eğer FM bana bir süpriz yapar, bir Sociedad vakası daha olursa, kesin FM'yi silerim. Kalbim bir daha böyle son dakika kaçacak şampiyonluğu kaldırmaz hocam.

Ekleme: Video

Bahsettiğimiz şey başıma gelirse, muhtemelen şu 15 sinir vakasından birini yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 24 Aralık 2015; 15:01:31 >

28.Hafta

Sivas Gençlerbirliği maçında çok önemli 2 puan kaybediyor, Beşiktaş Kaan Ayhan'ın ayadağından bulduğu golle Mersin'i 1-0'la geçiyordu.

28. haftanın son karşılaşması Trabzonspor - Bursaspor karşılaşmasıydı.
    Trabzon bu maçı kazandığı takdirde Sivas ile puan farkını 3'e yükseltme şansına sahipti.

Trabzonspor maça fırtına gibi başlayıp Bursaspor'a resmen nefes aldırmıyordu.
    Angelov takımından o kadar emindi ki, sanki ŞAMPİYONLUĞA yürüyorlardı!

Trabzonspor, Bursa maçından alnı ak bir şekilde ayrılıyor, son haftalara girilirken ''ALTIN'' değerinde bir 3 puan alıyordu!

• Hocam çok iyi gidiyorsun ben 4-5 gündür Yurt dışındaydım fakat takımı takip ettim şehre döndüm bugün itibariyle yakın temasta takipteyim şampiyonluğu getireceğinize inancımız tam!
  • - Spor Toto Süper Lig -

29. Hafta

Gençlerbirliği - Beşiktaş

29. Haftada TT Arena, mühtiş bir maça ev sahipliği yapıyordu

Galatasaray ligde 4.sırada, Beşiktaş'ın puan kaybettiği bir haftada evinde galip gelerek, 3. sıraya tırmanmak ve Avrupa Ligi vizesini direk almak istiyordu

TT Arena'da müthiş bir atmosfer yaratan ULTRASLAN grubu, maçı resmen bir şölene çeviriyordu

Maça iyi ve etkili başlayan Trabzonspor aradığı golleri çok geçmeden buluyor ve bu müthiş maçı farklı kazanıyordu

Trabzonspor zorlu bir engeli daha aşmayı başarmış, 34 yıl sonra ilk defa 2011'yılından sonra Şampiyonluğa bu kadar yakındı!

Sevinci tavan yapan Trabzonspor tarafarı, Pazar günü oynanan Rize - Sivas maçını beklemeye koyuluyordu.

Fakat Rize'den sevindirici haber ne yazık ki gelmiyor, Sivasspor Rize'yi deplasmanda 3-1 ile geçiyor ve puan farkını korumayı başarıyordu.

- 29. Hafta Sonunda Spor Toto Süper Lig -
    - Puan Durumu -

30. Hafta

30. Haftaya girilirken Beşiktaş rakibini 1-0 ile geçerken, Sivasspor yine 2 puan kaybediyordu.

Mersin İdman Yurdu'nu evimizde ağırladığımız bu maçta, kazandığımız takdirde Sivasspor ile puan farkını 5'e çıkarma şansına sahiptik.

Fakat ne hikmetse büyük maçlar sonrası aldığımız beraberliğe bir başkasını daha eklemiştik.
    Etkisiz ve kötü oynadığımız maçta, 3 puanı alabilsek belkide Şampiyonluk için çok büyük bir adım atacaktık.
    Fakat ne yazık ki olmadı Sivasspor'un puan kaybettiği haftada bizde puan kaybettik.

- Spor Toto Süper Lig -

31. Hafta

31.Hafta Şampiyonluk yarışını etkileyecek bir maç ile başlıyordu. Sivasspor evinde ağırladığı Beşiktaş'ı tek golle geçmeyi başarıyordu.

31. Hafta

Gençlerbirliği - Trabzonspor

Sivasspor'un Beşiktaş'ı 1-0 ile geçmesiyle birlikte Şampiyonluk yarışı, Sivasspor ve Trabzonspor arasında geçeceği kesinleşiyordu.
    Sivas puanını 61'e yükseltmiş, Trabzonspor ise zorlu Gençlerbirliği'ne konuk oluyordu.

Fakat korkulan puan kaybı bu sefer yaşanmıyor, Yusuf Erdoğan'ın güzel oyunu sonrası 3 puanı alan taraf Trabzonspor oluyordu.
    Puan farkı yeniden 3'tü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burjuva9

Hocam çok iyi gidiyorsun ben 4-5 gündür Yurt dışındaydım fakat takımı takip ettim şehre döndüm bugün itibariyle yakın temasta takipteyim şampiyonluğu getireceğinize inancımız tam!

Sağol Başkanım Şampiyonluk için Sivas ile müthiş bir maçımız olacak 33.Haftada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

Orijinalden alıntı: Burjuva9

Hocam çok iyi gidiyorsun ben 4-5 gündür Yurt dışındaydım fakat takımı takip ettim şehre döndüm bugün itibariyle yakın temasta takipteyim şampiyonluğu getireceğinize inancımız tam!

Sağol Başkanım Şampiyonluk için Sivas ile müthiş bir maçımız olacak 33.Haftada..

Son 3 hafta.. 3 puan öndeyiz. Bu şampiyonluk gelecek,eminim hissediyorum.San Sebastian şoku olmayacak.

• Başkan yönetim camia taraftarlar teknik ekip futbolcular kenetlenmiş durumda her şey son 3 haftaya bağlı haydi TRABZONSPOR haydi KARADENİZ FIRTINASI !

- 32. Hafta Maçları -

32.Haftada Trabzonspor Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde elendiği Rize'yi konuk ediyor,
    Şampiyonluk yarışında Trabzonspor'un en yakın rakibi Sivasspor ise Kayserispor'a konuk oluyordu.

Çoşkulu ''Trabzonlu Gençler'' ve ''Vira'' grupları, Karadeniz derbisende takımlarını sonuna kadar destekliyordu!

Karadeniz derbisi Trabzonspor'un oluyor, 3 puanı söke söke alan Trabzon böylelikle liderliğini sürdürüyordu.
    Sivasspor ise Kayserispor'u deplasmanda 2-0 ile geçmesini başarıyor, 1 sonraki hafta oynanacak maç için,
    her iki takımda Şampiyonluk ümidini devam ettiriyordu.

- 32. Hafta Sonunda Spor Toto Süper Lig -
    - Puan Durumu ve 33.Hafta Maçları -

• Son 2 Haftaya geldik sayın Başkanım ve As Başkanım

4 Eylül Stadında ya bu 34 yıllık hasrete bir son vereceğiz yada son hafta Beşiktaş maçına kalıp, kendi kaderimizi kendimiz belirleyeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

Son 2 Haftaya geldik sayın Başkanım ve As Başkanım

4 Eylül Stadında ya bu 34 yıllık hasrete bir son vereceğiz yada son hafta Beşiktaş maçına kalıp, kendi kaderimizi kendimiz belirleyeceğiz

Turu Sivas'ta atalım. Kutlamayı Trabzon'da yaparız hocam.

33.Hafta

Sivasspor - Trabzonspor

Trabzonspor kazandığı takdirde 34 yıllık Şampiyonluk hasresite son verecek,
    Sivasspor ise Şampiyonluk umudunu son haftaya taşıyacaktı.

Bu müthiş karşılaşmanın adresi Sivas Arenaydı!

Stad hınca hınç dolmuş, maç öncesinde şovlar ve gösteriler güne damgasını vuruyordu

- ŞAMPİYON TRABZONSPOR -

34. Hafta

Trabzonspor - Beşiktaş

- Spor Toto Süper Lig -

- Fikstür -

- Ziraat Türkiye Kupası -

• Ve ŞAMPİYON TRABZONSPOR ! her yerinden öpüyorum hocam ay lav yu hocam
  • - Angelov'dan Basın Açıklaması -

An itibarı ile Trabzonspor'dan ayrıldığımı tüm kamuoyuna üzülerek söylemek isterim. Çok güzel ve özel bir sezonu geride bıraktık.
    34 yıl aradan sonra Trabzonspor'a şampiyonluğu kazandırmak benim ve yönetim kurulumuz için çok gurur verici bir olaydı.
    Sayın Başkanıma ve As Başkanıma teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Bana bu fırsatı verdikleri için.
    Fakat artık kariyerimde daha farklı kulvarda boy göstermem gerektiğini düşünüyorum.
    Bu yüzden artık kulüp bazında takımlarla değilde, herhangi bir milli takımın başına geçmek en büyük isteğim.
    Tek hayalim var, o'da Dünya Kupasını kazanmak!

- 2018 Dünya Kupası -

- Muhtemel Milli Takımlar -

• quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

Ve ŞAMPİYON TRABZONSPOR ! her yerinden öpüyorum hocam ay lav yu hocam

Ay lav yu As Başkanım

Bu şampiyonluk değerli yöneticilerimize ve tüm Trabzonspor'lulara armağanımız olsun

Şampiyon Trabzonspor!

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.