Şimdi Ara

FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
4
Favori
9.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takım tutmam, hayatımda pes dahi oynamadım dogru düzgün, ama konuyu bastan sona okudum :D

Ne guzel akıcı yazmışsın hocam.
    Bayıldım.

Meslek nedir senin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burjuva9

Angelovcum bu arada ben de Trabzonspor taraftarıyım :) Yani bu durumda Usta ben oluyorum :D :D Seni takımımızda ateşli taraftarımızın önünde görmek çok isterim :D

Sizinle tanışmak büyük şeref zaten başkanım. Sonunda kendinizi ifşa ettiniz. Dolaylı yoldan adam gönderip, emri vaki yaptırmak yakışmıyodu zaten size

Trabzon için can feda Bize her yer Trabzon başkanım

• quote:

Orijinalden alıntı: duma

Takım tutmam, hayatımda pes dahi oynamadım dogru düzgün, ama konuyu bastan sona okudum :D

Ne guzel akıcı yazmışsın hocam.
    Bayıldım.

Meslek nedir senin?

beğendiğine çok sevindim. teşekkür ederim yorumun için..

Grafikerim hocam ben. Reklamcılık yapıyorum
  • quote:

Angelovcum bu arada ben de Trabzonspor taraftarıyım :) Yani bu durumda Usta ben oluyorum :D :D Seni takımımızda ateşli taraftarımızın önünde görmek çok isterim :D

Başkanım , hocamla ben gerekli temasları sağladım bizim yapılanmamızı anlattım hocam şu an kendisini profesyonelliğinden dolayı Gent takımına adamış durumda sezon sonu bizde hocamızda planlarımızı aynı yolda gitmek üzere yapıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

Sizinle tanışmak büyük şeref zaten başkanım. Sonunda kendinizi ifşa ettiniz. Dolaylı yoldan adam gönderip, emri vaki yaptırmak yakışmıyodu zaten size

Trabzon için can feda Bize her yer Trabzon başkanım

Kendimi açıklamam için başkanlığımın kesinlik kazanması gerekti. Seçim arifesinde böyle bir şey söylesem etik olmazdı. Biz Angelov vari bir hoca istiyoruz takımın başına. Eski fırtınalı günler için sezon sonunda sizinle görüşmek, bir kahve içmek, yeni açılacak stadımızı gezdirmek isteriz

• quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

quote:

Başkanım , hocamla ben gerekli temasları sağladım bizim yapılanmamızı anlattım hocam şu an kendisini profesyonelliğinden dolayı Gent takımına adamış durumda sezon sonu bizde hocamızda planlarımızı aynı yolda gitmek üzere yapıyoruz.

Asbaşkanım, zaten bu işi yapsa yapsa siz yapardınız. Size olan güvenlerimi boşa çıkarmadınız. Seçimi kazanmamızda listemizde asbaşkan yerinde sizi görünce birçok kişi fikrini değiştirdi.Artık Trabzonspor'umuzu güvenli ellere teslim etmek için sezon sonunu beklemeliyiz

• @burjuva9 Hayırlı olsun başkanım. Sizin gibi vizyonu geniş yöneticilerin, böylesine önemli kulüplerin başında görmek, Türk futbolu adına sevindiricidir. Trabzon'umuza kazandıracağınız çok değerler olduğunu düşünmekteyim.
    Beni böylesi önemli bir pozisyonda düşünmeniz, çok gurur ve onur vericidir. Sayın asbaşkanımız ve sizinle çalışacağım düşüncesi, beni daha da çok heyecanlandırmaktadır. Umarım sizlere laik bir menejer olurum.
    Saygılar, sevgiler başkanım. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.

@metallica17 Sayın asbaşkanım, yaratmak istediğiniz takımın ve hedeflerinizin bilincindeyim. Sizler gibi değerli yöneticilerle aynı klüp çatısı altında buluşacağım günü iple çekmekteyim.
    Başkan'a beni önerdiğiniz ve bu kulubü bana teslim edeceğinizi bilmek çok büyük bir onurdur. Siz olmasaydınız, belki bu iş, bu reddeye gelmeyecekti. Hakkınızı asla ödeyemem.
    Sizlere laik bir menejer olmaya çalışacağım. Allah bizleri utandırmasın.

(Siz çok yaşayın emi)

• Tarih: 2 Temmuz 2017
    Saat: 00:57

FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti)

Gent'in çiçeği burnunda menejeri Angelov hakkında sıcak gelişme yaşanıyor!
    Alınan haberlere göre, Gent Başkanının takıma Futbol Direktörü getirmek istemesi üzerine, bu konuyu başkanla göreşen Angelov,
    bu olayı kabul edemeyeceğini, eğer takıma Futbol Direktörü getirilirse istifa edeceğini açıklıyordu.
    Alınan son dakika haberlerine göre, Angelov sözleşmesini tek taraflı iptal edip, istifa ettiği yönündeydi.
    Çok geçmeden Gent'in resmi internet sitesinden, tarafların karşılıklı olarak anlaşıp, Angelov'un takımdan ayrıldığı duyuruluyordu.

Tarih: 8 Temmuz 2017

Angelov'un istifası ardından bir çok kulüp, kurt teknik adamın peşine düşmüştü.
    Alınan duyumlara göre Benfica, Roma ve Shakhtar Angelov ile yakından ilgileniyordu.
    Rusya Futbol Federasyon Başkanının, Rusya'daki bir spor kanalındaki konuşmasında ilk tercihlerinin Angelov olduğunu söylüyordu.

Tarih: 15 Temmuz 2017

Saat: 17:08

Trabzonspor'un yeni Başkanı Burjuva ve Asbaşkanı Emirhan Metalyaka ile birlikte Trabzon havaalanında ki özel jetinde görüntüleniyordu.

Çok geçmeden Trabzonspor basın sözcüsünden gelen bir açıklama kafaları iyice karıştırıyordu.
    Yapılan açıklamada Şota Arveladze ile Trabzonspor'un yollarının ayrıldığı belirtiliyordu.

Son günlerde çıkan Lucescu haberleri gerçek mi oluyordu! Herkesin kafasında ki soru şuydu? Acaba Mircea Lucescu Trabzonspor'a mı gelecekti?

Tarih: 16 Temmuz 2017
    Saat: 00:20

Alınan duyumlara göre Trabzonspor'un yeni başkanı ve asbaşkanı soluğu San Sebastian'da bir restaurant't aldığıydı.
    Gecenin geç saatlerinde San Sebastian'da Lucescu olamazdı. Bu isim olsa olsa Angelov'du.
    Ve çok geçmeden saatler 00:36'ıyı gösterdiğinde, İspanyadaki muhaberimizden bilgiler gelmeye başlıyordu.
    Trabzonspor Başkanı Burjuva ve Asbaşkan Emirhan, Angelov ile yemekteydi.
    Objektiflere ise bu poz çarpıyor ve gündeme bomba gibi düşüyordu.

Angelov Trabzonspor'da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 18 Aralık 2015; 23:03:21 >

• Haydaaaaaaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti)

- Trabzonspor Genel Durum -

Angelov'un imzası daha kurumadan yapılan röportajda şu sözleri dile getiriyordu;

'' Trabzonspor gibi büyük bir takımın menejeri olduğum için çok mutluyum. Sayın Başkan ve Asbaşkanımızın bana olan ilgi ve alakalarını defalarca dile getirdiler.
    Son zamanlarda Gent başkanı ile yaşadığım sıkıntıların ardından, orada durmamın hiçbir anlamı olmazdı. Doğru kararı verdiğime inanıyorum.
    Sayın Burjuva Başkanım ve Emirhan Asbaşkanımın vizyonuna inandığım ve aynı hedefleri paylaştığımızı gördüğüm zaman, hiç düşünmeden tekliflerine evet dedim.
    Allah bizleri utandırmasın. Bundan sonra Trabzonspor'un başarısı için çalışacağız. Tüm Trabzonspor camiasına hayırlı, uğurlu olsun.''

• quote:

Orijinalden alıntı: Filmadamı

Haydaaaaaaaa

En azından beğendiniz bir ligdeyiz, hocam

Başkanımız ve Asbaşkanımızın yoğun çabaları, bu transferin gerçekleşmesinde büyük pay sahibi.

Kıramayacağım kişilerde devreye girince, soluğu masada aldık. Hayırlı olsun diyelim

• quote:

quote:

Haydaaaaaaaa

En azından beğendiniz bir ligdeyiz, hocam

Başkanımız ve Asbaşkanımızın yoğun çabaları, bu transferin gerçekleşmesinde büyük pay sahibi.

Kıramayacağım kişilerde devreye girince, soluğu masada aldık. Hayırlı olsun diyelim

Hocam 2 sezonda 4 takim yilmaz vural misiniz anlamadım ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam 2 sezonda 4 takim yilmaz vural misiniz anlamadım ki

3. sezondayız hocam
  • quote:

- Trabzonspor Genel Durum -

Angelov'un imzası daha kurumadan yapılan röportajda şu sözleri dile getiriyordu;

'' Trabzonspor gibi büyük bir takımın menejeri olduğum için çok mutluyum. Sayın Başkan ve Asbaşkanımızın bana olan ilgi ve alakalarını defalarca dile getirdiler.
    Son zamanlarda Gent başkanı ile yaşadığım sıkıntıların ardından, orada durmamın hiçbir anlamı olmazdı. Doğru kararı verdiğime inanıyorum.
    Sayın Burjuva Başkanım ve Emirhan Asbaşkanımın vizyonuna inandığım ve aynı hedefleri paylaştığımızı gördüğüm zaman, hiç düşünmeden tekliflerine evet dedim.
    Allah bizleri utandırmasın. Bundan sonra Trabzonspor'un başarısı için çalışacağız. Tüm Trabzonspor camiasına hayırlı, uğurlu olsun.''

Sayın Başkanımın huzurunda Sayın hocamız Angelov ile Basın karşısında sözleşmemizi imzalamaktan son derece mutlu ve memnunuz Takımımızı böylesine iyi bir hocaya teslim etmek bizi çok sevindirdi Hocamıza her türlü desteği vermeye sayın başkanım ve tüm yönetim olarak hazırız. iki taraf için de hayırlı uğurlu olsun.

• quote:

Sayın Başkanımın huzurunda Sayın hocamız Angelov ile Basın karşısında sözleşmemizi imzalamaktan son derece mutlu ve memnunuz Takımımızı böylesine iyi bir hocaya teslim etmek bizi çok sevindirdi Hocamıza her türlü desteği vermeye sayın başkanım ve tüm yönetim olarak hazırız. iki taraf için de hayırlı uğurlu olsun.

Asbaşkanım, öncelikle size ve Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bana bu fırsatı verdiğiniz için.
    Bundan sonraki çalışmalarımız ve hedefimiz Trabzonspor'u hak ettiği yere taşımak ve Trabzon halkına Şampiyonluk sevincini yaşatmak olacaktır.
    Bunu hep beraber, sizlerin desteği ile başaracağımızdan eminim.
    Camiamıza hayırlı olsun tekrardan.

• Angelov Hocam iyi akşamlar

Takımın son durumu hakkında bir rapor aynı zamanda transfer çalışmaları ile ilgili çalışmalarınız hakkında bilgi rica edebilirmiyiz?
  • quote:

Angelov Hocam iyi akşamlar

Takımın son durumu hakkında bir rapor aynı zamanda transfer çalışmaları ile ilgili çalışmalarınız hakkında bilgi rica edebilirmiyiz?

Elbette Sayın Asbaşkanım. Fakat sizden yarına kadar mühlet talep ediyorum.
    Teknik ekiptekte benimle çalışacak arkadaşlarımın Trabzon'a gelmesini bekliyorum.
    Onlar gelince hızlı bir çalışma yapıp, takımın genel durumu ile ilgili, kalmasını ve gitmesini istediğim oyuncuların listesini sizlere ileteceğim.
    Sizlerin onayı ile transfer çalışmalarını birlikte yürütmek ve talep ettiğimiz oyuncuları Trabzonspor'a kazandırmak istiyorum.

Bildiğiniz gibi, önümüzde zorlu bir süreç var. Kısa bir süre sonra, Avrupa Ligi ön eleme karşılaşmaları oynayacağız.
    Takımın durumu pek iyi değil, malumunuz. Eski yöneticiler ve teknik direktör Şota Arveladze, takımı darma duman etmiş.

Hepimizin gayreti ile güzel, rekabetçi bir kadro kuracağımıza inanıyorum. Tabi ekonomik şartlarımız el verirse.

• quote:

quote:

Angelov Hocam iyi akşamlar

Elbette Sayın Asbaşkanım. Fakat sizden yarına kadar mühlet talep ediyorum.
    Teknik ekiptekte benimle çalışacak arkadaşlarımın Trabzon'a gelmesini bekliyorum.
    Onlar gelince hızlı bir çalışma yapıp, takımın genel durumu ile ilgili, kalmasını ve gitmesini istediğim oyuncuların listesini sizlere ileteceğim.
    Sizlerin onayı ile transfer çalışmalarını birlikte yürütmek ve talep ettiğimiz oyuncuları Trabzonspor'a kazandırmak istiyorum.

Bildiğiniz gibi, önümüzde zorlu bir süreç var. Kısa bir süre sonra, Avrupa Ligi ön eleme karşılaşmaları oynayacağız.
    Takımın durumu pek iyi değil, malumunuz. Eski yöneticiler ve teknik direktör Şota Arveladze, takımı darma duman etmiş.

Hepimizin gayreti ile güzel, rekabetçi bir kadro kuracağımıza inanıyorum. Tabi ekonomik şartlarımız el verirse.

Sayın hocam Kadro bazında gelinen son durumun vahimiyetinin bizde yönetim olarak farkındayız Teknik ekip olarak size güveniyoruz,Karşılıklı fikir alışverişlerine ,sizin önerdiğiniz oyuncu isimlerine yoğunlaşabiliriz.Sayın başkanım ve ben heyecanla sizin ekibinizi ve yarınki raporunuzu bekliyor olacağız.iyi çalışmalar diliyorum.

• Gerçekten yönetim olarak çok mutluyuz biz sistemi kurmaya çalışıyoruz.Önemli olan istikrar ve biz Angelov hocayla uzun bir yolculuğa çıkıyoruz.Bu anlaşmada görev verdiğim Sayın asbaşkanım @metallica17 ya çok teşekkür ederim.Büyük bir iş başardı. Görüşmeyi ayarladı ve birlikte İspanya'da buluştuk. Sayın hocamız @-The Stig- de hedeflerimizi ve vizyonumuzu çok beğendi. Hocamıza güvenimiz sonsuz.Şampiyonluk hasreti bitecek taraftarımız hiç merak etmesin.
  • quote:

Gerçekten yönetim olarak çok mutluyuz biz sistemi kurmaya çalışıyoruz.Önemli olan istikrar ve biz Angelov hocayla uzun bir yolculuğa çıkıyoruz.Bu anlaşmada görev verdiğim Sayın asbaşkanım @metallica17 ya çok teşekkür ederim.Büyük bir iş başardı. Görüşmeyi ayarladı ve birlikte İspanya'da buluştuk. Sayın hocamız @-The Stig- de hedeflerimizi ve vizyonumuzu çok beğendi. Hocamıza güvenimiz sonsuz.Şampiyonluk hasreti bitecek taraftarımız hiç merak etmesin.

İnşallah Başkanım. Yöneticilerimizin arkamızda olduğunu hissetmek, güvendiğini bilmek, bize ayrı bir güç katıyor.
    Bu güç Fırtına olmaktan çıkıp, TSunami'ye döner inşallah.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.