Şimdi Ara

FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
298
Cevap
4
Favori
8.292
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FM - Football Manager >> FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8504 Mesaj
    - Angelov hangi milli takımın başına geçecek? -

- MEKSİKA -

Çılgın bir taraftar gurubuna sahip Meksika mı?

- ARJANTİN -
    Yoksa Tango'cu ve Futbol aşığı Arjantin mi?

|
    |

- TIGERS UNITED FC -
    8.Sezon | Sky Bet Championship
    1 Sky Bet League One Şampiyonluğu - 1 National League South Şampiyonluğu - 2 Playoff Şampiyonluğu

• Binbaşı
    1525 Mesaj
    Trabzonspor Başkanından açıklama:

Sayın Angelov'a büyük başarılarından ötürü tebrik ederim ve gelecek kariyerinde başarılar dilerim.Bu teknik direktörlük boşluğunu Lucescu'yla doldurmak istiyoruz ilk görüşme olumlu,Trabzonspor taraftarı hiç şüphe etmesin gelecek halen parlak..Burdan Angelov hocama son diyeceğim şey:Arjantin candır gerisi heyecandır.

Orijinalden alıntı: Burjuva9

Sayın Angelov'a büyük başarılarından ötürü tebrik ederim ve gelecek kariyerinde başarılar dilerim.Bu teknik direktörlük boşluğunu Lucescu'yla doldurmak istiyoruz ilk görüşme olumlu,Trabzonspor taraftarı hiç şüphe etmesin gelecek halen parlak..Burdan Angelov hocama son diyeceğim şey:Arjantin candır gerisi heyecandır.

Sayın Başkanım, göstermiş olduğunuz destek için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sağolun var olun

Teknik direktör konusunda takımın başına Dejan Stonkovic'i bıraktım. Kendisi benim veliahtımdır. Başarılı olacağın hiç şüpheniz olmasın. Kaldı ki Süper Kupayı Karabük karşısında 3-1 ile kazandı.

Arjantin Futbol Federasyonu başkanı ile yakın dostluğunuzu bilmeyen yok. Kendisi bu zaafı kullanarak benimle iletişim halindedir. Sizin aracı olmanız bu işi nihayete erdireceği kanaatindeler.

Hayırlısı diyelim

- TIGERS UNITED FC -
    1 Sky Bet League One Şampiyonluğu - 1 National League South Şampiyonluğu - 2 Playoff Şampiyonluğu

• Binbaşı
    1525 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

Sayın Başkanım, göstermiş olduğunuz destek için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sağolun var olun

Teknik direktör konusunda takımın başına Dejan Stonkovic'i bıraktım. Kendisi benim veliahtımdır. Başarılı olacağın hiç şüpheniz olmasın. Kaldı ki Süper Kupayı Karabük karşısında 3-1 ile kazandı.

Arjantin Futbol Federasyonu başkanı ile yakın dostluğunuzu bilmeyen yok. Kendisi bu zaafı kullanarak benimle iletişim halindedir. Sizin aracı olmanız bu işi nihayete erdireceği kanaatindeler.

Hayırlısı diyelim

Hayırlı olsun :) Biz seni takip etmeye devam edicez :)
    |
    |

• DH Yönetici
    8504 Mesaj
    - Angelov Arjantin Milli Takımın Başında -

Angelov, Arjantin milli takımı ile çıktığı ilk maçında 1-0 geriye düştüğü Japonya'yı farklı geçmeyi başarıyor ve tüm takdirleri kazanıyordu.

Espinoza ilk defa Angelov yönetimi ile çıktığı Arjantin milli takımında mükemmel bir performans göstermiş, 2 gole imzasını atmıştı.

Angelov yönetiminde ki Arjantin'in rakibi Kuzey Amerika'nın en güçlü ülkesi ABD'ydi.

Japonya ve ABD karşısında alınan zaferler, Arjantin'i Dünya sıralamasında 6. sırada tutmayı başarıyordu.

Angelov, Arjantin'in yerinin 1.sıra olması gerektiği ve Dünya Kupasını zaferini herşeyden çok istediğini söylüyordu.
    Bu bağlamda Dünya ikincisi İngiltere ile hazırlık maçı alan Angelov,
    Brezilya ile oynanacak şampiyonluk maçı öncesi çok zorlu bir sınavdan geçecekti.

İNGİLTERE - ARJANTİN

İki ülke arasındaki Falkland meselesi yüzünden maçın önemi her ülke için çok büyük anlam taşıyordu.
    Saha dışında da rekabet eden bu iki ülkenin maçı her zaman ateşli ve çekişmeli geçmiştir.

Bu nefes kesen maçı Angelov yönetimindeki Arjantin kazanıyor ve Brezilya ile yapacakları Şampiyonluk maçı için geri sayım başlıyordu.
    |
    |

- TIGERS UNITED FC -

• DH Yönetici
    8504 Mesaj

ARJANTİN - BREZİLYA

Brezilya-Arjantin arasında oynanan Superclasico de las Americas, her ne kadar bir dostluk maçı olsa da,
    Güney Amerika'nın iki devi arasında 100. yılını kutlayan rekabet sonrası 2011 yılında ortaya çıkmış bir kupadır.

İlk olarak 2011 yılında oynanan bu süper kupa, iki ayakları olarak oynanmıştır. İki maç sonunda ilk kupayı Brezilya kazanmıştır.
    2012 yılında oynanan karşılaşmayı ise ilk maçı Brezilya 2-1 kazanmış, Arjantin'de oynanan maçı 2-1 Arjantin kazanarak penaltılara gitmiştir.
    Penaltılar sonucu 2012 yılında da Brezilya mutlu sona ulaşan taraf olmuştur.
    2013'de iptal edilip oynanmayan Superclasico de las Americas 2014 yılında alınan kararla yurt dışında tarafsız bir sahada oynanma kararı alınarak.
    Çin'in Beijing Ulusal Stadyumunda oynanmıştır. 2014 yılında yine gülen taraf Brezilya olmuştur.

2015 yılında iptal edilip 2017 yılına kadar oynanmamıştır.

Ve yıl 2018'dir. Superclasico de las Americas bu sefer Kore'de Jinju stadyumunda oynanacaktır.

Bu zamana kadar bu kupayı kazanamayan Arjantin, Angelov ile mutlu sona ulaşabilecekmiydi?

Jinju stadyumu resmen bir şölen havası gibiydi. Brezilya ve Arjantin'li taraftarlar tüm stadı tıklım tıklım doldurmuştu.

Maça etkili başlayan taraf Brezilya oluyor ilk gol Lincol'nun ayağından geliyordu.

Maçın ilk yarısının son anlarına 1-0 önde giren Brezilya'yı ise bir süpriz bekliyordu.
    İlk yarının uzatmalarında sahneye çıkan isim Arjantin'in genç yıldızı Dybala'ydı.

İlk yarı 1-1 eşitlikle bitmiş, maçta ikinci yarı başlıyordu.
    İkinci yarıda üstün taraf Arjantin'di. Fakat karşılıklı gol pozisyonundan iki takımda yararlanamıyor,
    Brezilya'da Neymar, Arjantin'de ise Espinoza topu kale direğine nişanlıyordu.
    Ve dakikalar 71 gösterdiğinde sahneye Oscar çıkıyor ve Brezilya'yı bir kez daha öne geçiriyordu.

Dakikalar 90+3'tü. Arjantin taraftarı emin oldukları zaferden çok uzaktı.
    Brezilya 4.sü oynanan bu kupayı yine kazanmak üzereydi ki!

Sahneye 90+3'ün son anlarında bir isim çıkıyordu.
    Bu isim Nicolas Gaitan'dı.!

Bir mucizeyi gerçekleştiren Arjantin 90+4'te golu bulmuş ve maçı penaltılara taşımayı başarmıştı.
    Ve sırada penaltı atışları vardı.

Penaltı atışlarını kazanan Arjantin ilk defa Superclasico de las Americas'ın sahibi oluyordu.

|
    |

- TIGERS UNITED FC -

• Yüzbaşı
    698 Mesaj
    stig tebrik ederim. zevkle takip ediyoruz.

sana bir sorum var. maçları geniş özette mi yoksa full mu izliyorsun..anladığım kadarıyla her maça, maçın gidişatına göre taktiği değiştiriyorsun..aslında yapılması gereken bu ama ben sıkılıyorum..sen bu konuda gayet iyisin.

Muhammed Ali
  • DH Yönetici
    8504 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AthabaskA

stig tebrik ederim. zevkle takip ediyoruz.

sana bir sorum var. maçları geniş özette mi yoksa full mu izliyorsun..anladığım kadarıyla her maça, maçın gidişatına göre taktiği değiştiriyorsun..aslında yapılması gereken bu ama ben sıkılıyorum..sen bu konuda gayet iyisin.

teşekkür ederim hocam

Soruna değinecek olursam. İlk iki sezon (sociedad ve liverpool) kariyerlerimde ki tüm maçları tam kapsamlı olarak izleyip oynuyordum.

Fakat Trabzon kariyerimde oluşturduğum 4-1-4-1 ve 4-1-3-2 taktiğimden dolayı artık maçları özette izle oynuyorum. Hem daha hızlı hemde daha çok vakit buluyorum oynamak için.

Vaktim olsa tam kapsamlı oynamak isterim fakat sizde benim gibi vakit nakit diyenlerdenseniz oluşturduğunuz bir taktik sonrası özette oynayabilirsiniz.

Şuan Arjantin milli takımında da maçlarımın hepsini özette oynadım, oynuyorum.

Taktik konusu biraz karışık aslında. Şöyle, eğer bir takımın başına yeni geçtiysen ve oyuncuları tanımayıp bilmiyorsan, bir taktik oluşturup oturtana kadar maçları elinden geldiğince tam kapsamlı izle..

Fakat belli bir taktik oturttuysan ve elindeki oyuncuları artık iyi biliyorsan, özette de oynaman bir sıkıntı teşkil etmez..

Önemli olan oyuncularının ne yapabileceğini bilmek.. Sonrası kolay..
    |
    |

- TIGERS UNITED FC -

• Binbaşı
    1525 Mesaj
    Güzel gidiyor şimdi 4 yıl dünya kupası beklemeleri :D :D Messi emekli olur artık :D

Güzel gidiyor şimdi 4 yıl dünya kupası beklemeleri :D :D Messi emekli olur artık :D

Şuan 31'inde, zaten tek amaç Messi'ye Dünya Kupası aldırmak 35'ine gelmiş olur diğer dünya kupasında..

Umarım kazanabiliriz. Kısmet!

- TIGERS UNITED FC -
  • Binbaşı
    1525 Mesaj
    quote:

quote:

Şuan 31'inde, zaten tek amaç Messi'ye Dünya Kupası aldırmak 35'ine gelmiş olur diğer dünya kupasında..

Umarım kazanabiliriz. Kısmet!

Hocam bir sıkıntın olursa Trabzon'dan Arjantin'e desteğe geliriz hiç çekinme :)

• DH Yönetici
    8504 Mesaj
    quote:

Hocam bir sıkıntın olursa Trabzon'dan Arjantin'e desteğe geliriz hiç çekinme :)

eyvallah başkan
    |
    |

- TIGERS UNITED FC -
  • DH Yönetici
    8504 Mesaj
    Sayın FM sever arkadaşlarım, dostlarım.. Kariyere 1 hafta süre ile ara vermiş bulunuyorum..

Kariyer paylaşımını 4 Ocak'a kadar dondurdum. Takip eden değerli menejer arkadaşlarımın bilgisine.

Şimdiden herkese mutlu yıllar diliyorum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -The Stig- -- 29 Aralık 2015; 11:51:48 >
    |
    |

- TIGERS UNITED FC -
  • Yüzbaşı
    957 Mesaj
    Tüm kariyeri okudum, gerçekten sürprizlerle dolu bir kariyer olmuş

Benim de forumda FM 2015 Galatasaray kariyer(ler)im var, belki denk gelmişsinizdir.. 2016 içinde başlasam mı acaba dedirttiniz bana

İyi oyunlar, takipteyiz..

- MSI GT72 2QD Dominator Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX970M 6GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • DH Yönetici
    8504 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IbraKadabrA

Tüm kariyeri okudum, gerçekten sürprizlerle dolu bir kariyer olmuş

Benim de forumda FM 2015 Galatasaray kariyer(ler)im var, belki denk gelmişsinizdir.. 2016 içinde başlasam mı acaba dedirttiniz bana

İyi oyunlar, takipteyiz..

Değerli yorumun için teşekkür ederim..

Uefa kupası ve Trabzon ile lig şampiyonluğu dışında aslında çok büyük bir başarı yakalayamadım ama çok heyecanlı bir kariyer oldu. Özellikle Sociedad ve Liverpool.

Bir takım belirleyip yeni bir kariyer açmayı düşünüyorum. Bu kadar çok takım değiştirmediğim ve alt liglerden alıp başarıya götürdüğüm bir kariyer olmasını istiyorum..

Vakit bulabilirsem bu hafta içerisinde yeni bir kariyer açmış olacağım.
    |
    |

- TIGERS UNITED FC -

• Binbaşı
    1525 Mesaj
    Angelov seni unutmayacağız.......

Eksik olmayın Başkanım Yakın bir zamanda yeni ufuklara yelken açıyoruz kısmetse..

- TIGERS UNITED FC -
  • Binbaşı
    1525 Mesaj
    quote:

quote:

Eksik olmayın Başkanım Yakın bir zamanda yeni ufuklara yelken açıyoruz kısmetse..

Hadi bakalım bekliyoruz
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.