Şimdi Ara

FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
4
Favori
9.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

Orijinalden alıntı: Burjuva9

Baya transfer yaptın galiba :)

valla daha doğrusu yapamadım kime teklif ettiysem kimse gelmek istemedi

Parada olmayınca mecburen, işimize yarayabilecek nerde ne kadar serbest oyuncu varsa hepsine teklif gönderdim. Beğendiklerimizle sözleşme imzalayıp, klubümüze kazandırdık.

3 oyuncu dışında kimse milyon euro maaş almıyor Çok ekonomik ve geleceğe yönelik kadro kurduk sayın Başkanım

İlk hafta maçları kabus gibiydi, birazdan paylaşıyorum.

Bekliyorum Angelovcum bizi Shaktar gibi porto gibi yap hem başarı hem de iyi oyuncu satarak maliyi düzeltmek sana güveniyoruz!!

•  FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti)

1.Hafta
     FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti)

2.Hafta

3.Hafta

4.Hafta

5.Hafta

6.Hafta

- Angelov'un 6 Hafta sonundaki yorum ve raporları -

Takımımız çok genç ve yeni bir takım. Ligin ilk 4 haftasındaki aldığımız sonuçlarda bunun göstergesidir.
    Genç oyuncularımızdan bazıları ne yapacağını bilemediler. Çok tecrübesiz ve yeni öğrenen bir takımız.
    Fakat gün geçtikçe çok daha iyi olacağız. Takım lige, taktiğe alıştıkça, güvenleri artacak ve çok daha başarılı işlere imzalarını atacaklardır.
    Kimsenin bir endişesi ve şüphesi olmasın. Bize ve yönetimimize güvenin.
    Trabzon için en iyi ve en doğru kararları almaya çalıştık. Başarılı olup olmayacağımızı bu sezon sonunda göreceğiz.
    Bu takım anı kurtarmak için değil, Trabzonspor'un geleceği olmak için inşaa edildi.
    Zaman zaman kötü sonuçlar alabiliriz fakat taraftarımızdan sakin olmalarını ve bize destek olmalarını istiyoruz.
    Herşey çok daha iyi olacak. Biz fırtınayı biçtik, kasırga hatta TSunami olmasını bekliyoruz.
    Tüm taraftarımızın özlem duyduğu Trabzonspor için biraz daha özverili ve sabırlı olmak gerekiyor.
    Ben taraftarımızda bu sabırın olduğunu görebiliyorum.

• Hocam Avrupa liginde gruplara kalmanız bizi çok memnun etti eldeki yüksek maaş alan oyuncuları satmamız yerlerine genç gelecek vaad eden oyuncular almamız da sevindirici ancak Okayın bir süre daha kalabiliceğini düşünüyordum .

- Avrupa Ligi F Grubu -

1. Hafta Maçları

2. Hafta Maçları

- Avrupa Raporu -

Avrupa'da ligde olduğumuzdan daha iyi durumda ve bir üst tur için kendimizi şanslı görüyorum.
    Hem prestijimiz, hemde mali açıdan bizim için çok önemli.
    Avrupa'da gidebildiğimiz en iyi yere kadar gitmek istiyoruz.
    Kafamızda belirlediğimiz yer ise şu aşamada Son 16'ya kalabilmek.
    Tabi gönül Wembley'de Final oynamak istiyor ama biraz zor ve uzak bir ihtimal.

- 6 Hafta sonunda Ligde Puan Durumu -

Takımın başına geçtiğimiz süreçten bu güne kadar oynadığımız maçların görünümü

- Genel Fikstür -

• quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

Hocam Avrupa liginde gruplara kalmanız bizi çok memnun etti eldeki yüksek maaş alan oyuncuları satmamız yerlerine genç gelecek vaad eden oyuncular almamız da sevindirici ancak Okayın bir süre daha kalabiliceğini düşünüyordum .

Sayın Asbaşkanım, takımın Avrupa Ligindeki performansından memnun olduğunuzu görmek beni ve tüm oyuncularımı çok mutlu etti.

Okay ise bildiğiniz gibi yüksek maaş ücreti talep etmişti. İstişaremizde sizinde yetkinizle, yüksek maaş talep eden oyuncularımızla yollarımızı ayıracağımızı konuşmuştuk. Bundan mütevellit, kendisi ile yollarımızı ayırmak durumunda kaldık.

• quote:

quote:

Hocam Avrupa liginde gruplara kalmanız bizi çok memnun etti eldeki yüksek maaş alan oyuncuları satmamız yerlerine genç gelecek vaad eden oyuncular almamız da sevindirici ancak Okayın bir süre daha kalabiliceğini düşünüyordum .

Sayın Asbaşkanım, takımın Avrupa Ligindeki performansından memnun olduğunuzu görmek beni ve tüm oyuncularımı çok mutlu etti.

Okay ise bildiğiniz gibi yüksek maaş ücreti talep etmişti. İstişaremizde sizinde yetkinizle, yüksek maaş talep eden oyuncularımızla yollarımızı ayıracağımızı konuşmuştuk. Bundan mütevellit, kendisi ile yollarımızı ayırmak durumunda kaldık.

Sayın başkanım ve bizim yönetim tarzımızda kesinlikle Hocanın işine karışmak gibi bir durum söz konusu olamaz yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermeden,sadece fikir alış verişlerimize devam edebiliriz.Takımdaki gidecek kalacak ve gelecek tüm oyuncular sizin elinizde.Takımın almış olduğu yoldan son derece memnunuz.

• Sağolun asbaşkanım
  • Heyecanla takip ediyoruz gayet güzel gidiyor.

Sayenizde acaba ben de mi paylaşsam diye düşünüyordum kariyerimi ama 7. sezonda olduğumdan geriye ait SSleri biraz zor alırım gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearless

Heyecanla takip ediyoruz gayet güzel gidiyor.

Sayenizde acaba ben de mi paylaşsam diye düşünüyordum kariyerimi ama 7. sezonda olduğumdan geriye ait SSleri biraz zor alırım gibime geliyor

Başlamamanız kabahat zaten

Sertaç'a verdim gazı adam şuan Bundesliga'nın altını üstüne getirdi.

Senin durumun biraz daha zor. 7. sezon hiçte azımsanacak bir durum değil.. Ama ilerde yeniden başlarsan mutlaka eş zamanlı olarak burda konu aç..

Takip etmek çok isterim

• - Spor Toto Süper Lig -
    - 7. Hafta -

Fenerbahçe - Trabzonspor

Dev derbinin hakemi Suat Arslanboğa maçın ilk düdüğünü çalmış ve maç başlamıştı.

Şükrü Saraçoğlunu dolduran Fenerbahçe tarafarı, Trabzonspor için sahayı cehenneme çeviriyordu.

Müthiş bir destekle maça başlayan sarı-kanaryalar ilk 10 dakikada etkili olan taraf oluyordu. Fakat maçta dakikalar ilerliyor Trabzon etkili olan taraf olmaya başlıyordu.
    Derken sahneye çıkan isim, Mahlangu 24.dakikada tabelada skoru değiştiren golü atan isim oluyordu. 0-1

Şükrü Saraçoğlunda büyük bir şok vardı. Genç bir kadroya sahip olan Trabzonspor 1-0 öndeydi.
    Golün etkisiyle daha iyi oynamaya başlayan Trabzon yüklendikçe yükleniyordu.
    Bulduğu golün üstünden daha 5 dakika geçmişti ki Mahlangu yine sahnedeydi.
    Kaleye çok sert bir şut çeken Mahlangu, Volkan Demirel'in sektirdiği topu takip eden Neca ile golü buluyordu. 0-2

Saraçoğlu tribünlerinde ıslık sesleri yükseliyor, taraftar takımlarını ateşlemek için tezahüratını artırıyordu.

Taraftarın desteği takıma moral vermiş, Fenerbahçe bu sefer daha etkili olan taraf olarak Trabzon kalesine yükleniyordu.
    Nani'nin enfes kestiği topu, çok iyi takip eden Caner Erkin farkı 1'e indiriyordu. 1-2

Maçın geri kalan zamanında önemli bir pozisyon olmuyor ve bu dev derbiyi kazanan Trabzonspor oluyordu.

3 puanı almayı başaran Trabzonspor, böylelikle 9.sıraya yükseliyordu.

- 7.Hafta Maç Sonuçları -

- 7.Hafta Spor Toto Süper Lig -
    - Puan Durumu -

• Hocam böylesine zor bir maçı deplasman da kazanmamızdan ve genç oyuncularımız güvenlerinin yerine gelmesi bizi çok mutlu oldu Sayın başkanım da çok memnun gidişattan sizi desteklemeye devam edeceğiz sonuç ne olursa olsun.
  • Yönetimimizin arkamızda olduğunu görmek bizlere daha da çok güç veriyor sayın Asbaşkanım.. Sizden şöyle bir talebim olacak Ocak ayındaki transfer sezonu için.

Elimizdeki kadro malum çok genç oyunculardan kurulu. İzniniz olursa bu gençlerimize önderlik edecek, takımın biraz daha kalitesini artıracak oyuncu takviyesi yapmak istiyorum.

- Avrupa Ligi F Grubu -

3. Hafta Maçları

4. Hafta Maçları

5. Hafta Maçları

6. Hafta Maçları

- Avrupa Ligi F Grubu Puan Durumu -

- Avrupa Ligi Son 32 Turu -

Ülkemizi tam 5 temsilcimizle temsil ediyoruz. Umarım yarı finalde en az 1 Türk takımını görürüz

- Angelov'un Avrupa Ligi Raporu -

Avrupa Liginde yakaladığımız başarı inanılmaz derecede büyük. Monaco gibi bir takıma yenilmemenin tarifi inanın anlatılmaz.
    Böylesine genç bir kadro ile grubu lider ve 16 puanla kapatmak tarif edilemez bir başarı. (benim için)

Sezona başladığım zaman ilk 4 haftada alınan sonuçlardan sonra Avrupa Ligi maçlarında şamar olup büyük farklar yeriz diye düşünmüştüm. (yalanım yok)

Fakat oyuncularımın taktiğime vermiş olduğu tepki ve uyum çok çok iyi. Kaç hafta önce mağlubiyet gördük inanın unuttum. 15 maçtır belki daha fazla oldu, yenilmedik.

Eğer Ocak ayında takıma kaliteli 1-2 isim katabilirsem en azından Şampiyonlar Ligine katılabilmek için çok büyük bir şansımız olur.

8.Hafta
    Trabzonspor - Başakşehir

9.Hafta
    Antalyaspor - Trabzonspor

10.Hafta
    Trabzonspor - Kayseri Erciyesspor

11.Hafta
    Bursaspor - Trabzonspor

12.Hafta
    Trabzonspor - Galatasaray

13.Hafta
    Mersin İdman Yurdu - Trabzonspor

14.Hafta
    Trabzonspor - Gençlerbirliği

15.Hafta
    Rizespor - Trabzonspor

- 15.Hafta Sonunda Spor Toto Süper Lig -
    - Puan Durumu / Genel Durum -

- Genel Fikstür Görünümü -

- Angelov'un Raporu -

İlk yarıyı 3. sırada biterebilecekken, Rize ile oynanan inanılmaz maçın sonunda berabere kalarak çok önemli 2 puan bıraktık.
    Son 2 haftadaki rakiplerimiz Sivas ve Beşiktaş. Ligin son haftaları inanılmaz çekişmeli ve zevkli geçeceğe benziyor. Tabi gerekli puanları toplayabilirsek.

Çok uzun zamandan beri yaklaşık 20 maçtır kaybetmiyoruz. Bu çok iyi ve inanılmaz bişey.
    Aslında Türkiye ligininde biraz zayıflığından kaynaklandığını düşünüyorum.

Çünkü böylesine bir kadroyla bu kadar başarılı olmayı inanın beklemiyordum. Çok iyi maçlar oynayıp puan kaybettik, çok kötü olduğumuz maçlardan galibiyet aldık. Anlamadım gitti

Fakat takımın genel performansından çok ama çok memnunum. Bu kadar genç bir kadro ve oyuncu grubuyla bu denli başarılı olmak, çok sevindirici.

Özel not: Son günlerde pek zaman bulamıyorum oyunu oynamak ve kariyer paylaşımı yapmak için. Bu yüzden takip eden dostlarımızı bekletmemek adına hızlı hızlı ilerlemek istiyorum.
    Son haftalar çok daha güzel ve süslü bir anlatımla sizlerle birlikte olacak. Bilginizde olsun. Bu yüzden ilk yarıyı kısa ve hızlı anlatmamı mazur görün.
    Sevgiler, saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 22 Aralık 2015; 22:03:01 >

• quote:

Yönetimimizin arkamızda olduğunu görmek bizlere daha da çok güç veriyor sayın Asbaşkanım.. Sizden şöyle bir talebim olacak Ocak ayındaki transfer sezonu için.

Elimizdeki kadro malum çok genç oyunculardan kurulu. İzniniz olursa bu gençlerimize önderlik edecek, takımın biraz daha kalitesini artıracak oyuncu takviyesi yapmak istiyorum.

Bütçemizi aşmadan mali dengemizi bozmadan tüm transferlere onay veriyoruz hocam yönetim olarak
  • quote:

Bütçemizi aşmadan mali dengemizi bozmadan tüm transferlere onay veriyoruz hocam yönetim olarak

Teşekkür ederim sayın Asbaşkanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 22 Aralık 2015; 23:27:05 >

- F Grubu Puan Durumu -

- Ziraat Türkiye Kupası -
    - Son 16 -

16. Hafta
    Trabzonspor - Sivasspor

Lider Sivasspor'u konuk ettiğimiz maçta maalesef topu ağlarla buluşturamadık.
    Bu kritik maçta en azından rakibimize kaybetmemek sevindirici. Fakat Sivası elimizden kaçırdık diyebiliriz.

17. Hafta
    Beşiktaş - Trabzonspor

Müthiş bir derbi oldu. 10 kişi kaldığımız Beşiktaş karşısında gol yememek ve 3-0 gibi bir farkla kazanmak, mutluluk verici.
    Büyük takımlara karşı çok iyi ve etkili oynuyoruz fakat bazı maçlarda çok gereksiz puan kayıpları başımızı ağrıtacak gibi.

18.Hafta
    Kayserispor - Trabzonspor

Kayseriyi zorlanmadan geçtik.

19. Hafta
    Trabzonspor - Akhisar

Yine çok anlamsız bir puan kaybı yaşadığımız maç. Lider Sivas tamda puan kaybettiği bir haftada bizimde 2 puan kaybetmemiz, moralimizi bozdu.

- 19. Hafta Sonunda Spor Toto Süper Lig -
    - Puan Durumu -

- Genel Fikstür -

- Tüm Kupalardaki Genel Durum -

- Son 16 -

Trabzonspor - Gaziantep Büyükşehir Belediye

Zayıf rakibimizi, rotayson ağırlıklı ve a2 takımından oyuncularla çıktık. Maçta baya zorlandık fakat penaltılardan sonra adımızı bir üst tura yazdırmasını bildik.

- Çeyrek Finaller -

Rakibimiz Fenerbahçe!

Fenerbahçe'yi sansasyonel bir sonuçla ilk maçta Şükrü Saraçoğlunda yenmeyi başardık!

- Spor Toto Süper Lig -

20. Hafta

Trabzonspor - Karabükspor

Çekişmeli geçen maçta Karabükspor'u farklı yenmemiz gerekirken 2-1'le geçmesini başardık.
    İnanılmaz gol pozisyonları kaçırdık. Daha farklı bir skorda ortaya çıkabilirdi, ama istediğimiz 3 puandı, bunuda aldık.

21. Hafta

Kasımpaşa - Trabzonspor

Çok iyi oynadığımız ve farka gittiğimiz bir maç oldu. Maçı belkide 5 hatta 6-0 kazanabilirdik.

- Spor Toto Süper Lig -
    - Puan Durumu -

- Genel Fikstür -

- Son 32 -

- İlk Maç -
    Avrupa Liginde ilk maçımızı deplasmanda Stuttgart ile oynadık. 1-0 geriye düştüğümüz maçın ilk yarısını 1-1 bitirdik.
    Ancak ikinci yarının son 10 dakikasında kalemizde gördüğümüz gol ile 2-1 yenildik. İkinci maç için çok umutluyduk.

- Son 32 İlk Maçlar Sonucu -

- İkinci Maç -
    İlk maçı 2-1 kaybettiğimiz Stuttgart karşısında maça çok iyi başladık. Yusuf Erdoğan'ın attığı gollerle bir ara 2-0'ı bile bulduk.
    Fakat ne olduysa bu dakikadan sonra oldu. Güçlü rakibimize fazla direnemedik ve maçı 2-3 kaybettik.
    Böylelikle Avrupa Ligine Son 32'de veda etmiş olduk.

Avrupa Ligine devam eden 2 temsilcimizin olması sevindirici

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.