Şimdi Ara

FM 2013 Beşiktaşlılar Derneği (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
6
Favori
26.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Fiko'dan gelir yüzdemi arttır diyorum %40 veriyor Ferdi'yi 20me + %50 gelecek satışla okutuyorum.

Jali Fierro (gerisini siz alın) alıyorum. Takımın geleceğinı kurtaracağız inşallah

Daha önce FC Nordsjaelland ile UEFA'yı vs. aldım. Dünyanın en iyi takımı yapmıstım :)
  • Fm 14 ü bekliyoruz artık
  • 2 sezon bitirdim bi türlü düzlüğe çıkamadık. allaha emanet gidiyoruz
  • Arkadaşlar kendi taktiklerimle başarılı olmadım bikaç tane internetten indirdim onlada başarılı olmadım bildiğiniz iyi bir taktik varmı beşiktaş için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assising

Arkadaşlar kendi taktiklerimle başarılı olmadım bikaç tane internetten indirdim onlada başarılı olmadım bildiğiniz iyi bir taktik varmı beşiktaş için?

Ben resmen alex ferguson gibi oldum. Her maç taktik değiştiriyorum. Bi taktikle 2 maçtan fazla iyi oynamıyolar saçma Bi şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 Lig Şampiyonluğu
    3 Türkiye Kupası
    2 Süper Kupa
    1 Uefa Yarı Final

John - Artem Milevskiy - Almog Zano - Leandro Paredes - Frimpong - Veli Kavlak - İsmail Köybaşı - Yurchenko - Aykut Demir - Alpaslan Öztürk - Tolga Zengin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafonte

quote:

Arkadaşlar kendi taktiklerimle başarılı olmadım bikaç tane internetten indirdim onlada başarılı olmadım bildiğiniz iyi bir taktik varmı beşiktaş için?

Ben resmen alex ferguson gibi oldum. Her maç taktik değiştiriyorum. Bi taktikle 2 maçtan fazla iyi oynamıyolar saçma Bi şey

Adamlar neler yapıyolar hocam bizde sorun var galiba :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zafonte

quote:

Adamlar neler yapıyolar hocam bizde sorun var galiba :D

ahahas yok dostum biz ona "adamlar neler yapıyor" demiyoruz, "kaydetmeden çık kaybettiğin maçı tekrar oyna" diyoruz

• Selamlar

Ben de CM4'ten beri ilk defa indirdim oyunu, maksat vakit geçsin Yalnız ufak bir hile yapıp transfer güncellemesi yükleyeceğim, güncel kadrolarla başlayayım bari. Önerdiğiniz güncelleme var mıdır?
  • Beşiktaş'lı değilim ama Beşiktaş kariyerleri zevkli oluyor
  • Beşiktaşla çok kupa kazandım 13te.14 çıksa da rahatlasak.
  • Arkadaşlar oyunda Ramon Motta'yı arattım ancak bulamadım brezilya liginide eklememe rağmen bulabilen varmı
  • 14'ün betası çıkmış kadroyu atıcak bi baba yiğit yokmu? :D
  • quote:

14'ün betası çıkmış kadroyu atıcak bi baba yiğit yokmu? :D

+1903

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.