Şimdi Ara

FM 2013 Beşiktaşlılar Derneği (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
6
Favori
26.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok farklı şeyler yaparak sezona başladım.

Fernandes 10 karşılığında Benfica'ya
    Quaresma 5 karşılığında Juventus'a

Bunların yerine Nem ve Jenssen aldım.
  • valla başlayacam da sabrediyorum niang da geldi. veritabanı güncellemesiyle başlıcaz artık

başlar başlamaz almeida yı şutlama kararından vazgeçmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafonte

valla başlayacam da sabrediyorum niang da geldi. veritabanı güncellemesiyle başlıcaz artık

Güncelleme Subat sonu gelecek.Bence başla oynamaya daha 1 ay var.
  • beyler merhaba da bişey sorcam siz niye almeidayı satıyonuzki anlamdım adam tüm kafa toplarını indiriyo adamı bide hedef (pivot) santrıfor yapın tüm hava topları ona atılıyo ve inditriyo hani ben satmayın derim bide çin liginde shangdon diyemi ne bi takım var orda simao diye bi oyuncu var onu alın çok iyi hem genç hemde çok ucuz ben 12 bin euro ya aldım 8.25 milyon euro ya boltana sattım düşünün aradaki farkı :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayokke

beyler merhaba da bişey sorcam siz niye almeidayı satıyonuzki anlamdım adam tüm kafa toplarını indiriyo adamı bide hedef (pivot) santrıfor yapın tüm hava topları ona atılıyo ve inditriyo hani ben satmayın derim bide çin liginde shangdon diyemi ne bi takım var orda simao diye bi oyuncu var onu alın çok iyi hem genç hemde çok ucuz ben 12 bin euro ya aldım 8.25 milyon euro ya boltana sattım düşünün aradaki farkı :):)

o simao yu 18 ay taksit 1m ye zor aldım beni kazıklamışlar :) almeida yı sat kozak var onu kirala almeidanın işini fazlasıyla görüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: the psikopat

Çok farklı şeyler yaparak sezona başladım.

bu nem i kaça aldınız bende 15m nin altında kabul etmiyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

quote:

Çok farklı şeyler yaparak sezona başladım.

bu nem i kaça aldınız bende 15m nin altında kabul etmiyolar

Oyunun başında 3.5 serbest kalma maddesi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

quote:

Orijinalden alıntı: korayokke

beyler merhaba da bişey sorcam siz niye almeidayı satıyonuzki anlamdım adam tüm kafa toplarını indiriyo adamı bide hedef (pivot) santrıfor yapın tüm hava topları ona atılıyo ve inditriyo hani ben satmayın derim bide çin liginde shangdon diyemi ne bi takım var orda simao diye bi oyuncu var onu alın çok iyi hem genç hemde çok ucuz ben 12 bin euro ya aldım 8.25 milyon euro ya boltana sattım düşünün aradaki farkı :):)

o simao yu 18 ay taksit 1m ye zor aldım beni kazıklamışlar :) almeida yı sat kozak var onu kirala almeidanın işini fazlasıyla görüyo

valla ben 12 bin euro ya aldım :D yani bilmiyom almeida nedese bende iş yapıyo :D

• Transferler nasıl?Nem ve Belhanda süper oynuyor.

FM 2013 Beşiktaşlılar Derneği
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zafonte

valla başlayacam da sabrediyorum niang da geldi. veritabanı güncellemesiyle başlıcaz artık

Güncelleme Subat sonu gelecek.Bence başla oynamaya daha 1 ay var.

usta aklımı çeldin vallahi :)). biz de yaptık kendimizce bişeyler. şimdilik oğuzhana yer bulamadım. ligte 2 maça çıktım bu taktikle. bursayı 5-1 yenip karabüke 1-1 kaldım

FM 2013 Beşiktaşlılar Derneği

• 11 hafta geride kaldı. Galatasarayla başa baş götürdüğümüz liderlik yarışından üst üste 5-0lık gs ve 3-0lık ts mağlubiyeyleriyle biraz uxaklaştım. ama daha önümüzde uzun bi yol var. Sakatlıklar ciddi sıkıntı sağ beke takviye şart. İsmail iyileşene kadar cale idare ediyor. Caleyi kiralık olarak tavsiye ederim. Uğur borala 10 çeker. İsmail iyileşince de yollarsınız takımdan. Formica da çok iyi oynuyor kesinlikle fernandesi aratmıyor ama satın alma opsiyonu bende değil uğraşacaz baya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Besiktas ile sampiyonlar ligi sampiyonu oldum. 0 editör 0 hile isteyene save game i atarım.

VARMI BU BASARIYI YAKALAYANINIZ

• quote:

Orijinalden alıntı: Diary Of a MadMan

Besiktas ile sampiyonlar ligi sampiyonu oldum. 0 editör 0 hile isteyene save game i atarım.

Bende karsspor ile avrupa ligini aldım istersen saveleri takas edelim

Not:Yıl 2019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HollowFlea -- 2 Şubat 2013; 21:15:17 >
  • quote:

Besiktas ile sampiyonlar ligi sampiyonu oldum. 0 editör 0 hile isteyene save game i atarım.

hocam sen taktiğini at yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReWeLLeR

quote:

Emin ok beşiktaşın ilk hali karsspor ile yarısıe.

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

quote:

Dostum bu oyunun zevki takitigini kendin yapiyosun orda zaten ama istersen resim ceker atarm.

• quote:

quote:

quote:

Dostum bu oyunun zevki takitigini kendin yapiyosun orda zaten ama istersen resim ceker atarm.

Kaç kere kovuldum artık pes ettim. Taktik indirmeye başlıyıcam eğer upload edersen çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ReWeLLeR

quote:

Turksportalda namını duyduydum o senmisin hocam. Helal valla.

• quote:

Hangi yılda aldınız?Tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

quote:

Alıntıları Göster

hocam şuanki taktiğini "kaydet" yapıp .tac formatını mediafire gibi bir siteye atabilirsen çok iyi olur :)

oyunun zevki taktik oluşturup oynamak ama beşiktaşta kariyer yapmak o kadar zor ki....

ilk sezondayım ve almedia ne ferdi ne de q7 adam gibi oynuyor.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.