Şimdi Ara

FM 2013 Beşiktaşlılar Derneği (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
6
Favori
26.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the psikopat

quote:

Orijinalden alıntı: Diary Of a MadMan

Besiktas ile sampiyonlar ligi sampiyonu oldum. 0 editör 0 hile isteyene save game i atarım.

VARMI BU BASARIYI YAKALAYANINIZ

Hangi yılda aldınız?Tebrik ederim.

Hocam ben daha once upload etmistim fm 2012 de ama hic ilgi gormuyo valla usenmesem yapcam yine :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14. hafta sonunda kovulmuş bulunmaktayım. ilk 8 haftada 6 galibiyet 2 beraberlikle zirveye ortakken 9.haftadaki 5-0lık galatasaray mağlbuyetiyle birlikte girdiğimz 6 maçlık mağlubiyet serisi sonucunda fikret orman tarafından görevime son verildi hannover ve alcorcondan teklif var hannoveri kabul ettim kadrosu beşiktaşa on çeker. aslında vaktim olsa bundesligada kalma mücadelesi adına güzel bi yarı sezon geçiririz ama takımda bazı taşları yerine koymak için çok vakit lazım o yüzden yaza kadar fm 2013 ü sonlandırıyorum. yazın nianglı dentinholu bi beşiktaş kariyeriyle dönecem
  • Ilk sezon bitti 2 nci oldum kupada gruplarda elendim elenmemde gayet normal gs,fb,bursa ile aynu gruptaydim. Suqn transfer donemindeyim q7 yi 4m ye bir sonraki yil transer olmqk sartiyla sattim, klup 10 m butce vermisti. 14 m param var bakalim hangi oyunculari alabilecegum....

• Hooop ! Oturmayamı geldik :D bu konuyu canlı tutun sayın Beşiktaşlılar :D
    Bu finans nedir ya 2018 yılına geldim o kadar oyuncu sattım hala duzelmedı 2047 yılına kadar hala surecekmıs valla pes dedirtti bana su borcların tumunu bır anda odeme dıye bırsey yokmu valla sınır oldum
  • Fernandes'den şikayetci olanlara önerim Fenerbahçe'ye Fernandes'i aldım göbekte çok kötü oynuyodu Orta Ofansif'e koydum şuanda döktürüyor tabiri caitse
  • İlk sezonu iyi kötü bitirip 2. sezonda beşiktaş'ta kalıp benim gibi çoğu oyuncuya bonservise para vermeyi sevmeyenler için 2013 yılında sözleşmesi biten birkaç oyuncuyu söyleyeyim ozaman
    1-David Ospina - Kaleci
    2-Sinan Bolat - Kaleci
    3-Samuel Holmen - Orta Saha
    4-Vladimir Weiss - Kanat
    5-Mattia Destro - Forvet
    Ek olarak
    Cristopher Samba-Savunma (Sanırım ilk sezonun ocak transfer döneminde bitiyordu sözleşmesi)

Diğer elinizdeki yabancıları satarak kulübe finansal olarak katkıda bulunup istediğinizi yapabilirsiniz.
  • Daha önce hiç oynamadım bu oyunu.Veli nasıl oynuyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Daha önce hiç oynamadım bu oyunu.Veli nasıl oynuyor ?

Profili kötü. Sadece hız ve çalışkanlık var hiçbir teknik becerisi yok.
  • ilk sezon 2. lik 2. sezon gol averajiyla sampiyon oldum fernandezi 33 m ye manuya sattim iyi para var 3. sezon icin...

• Şu transfer paketi gelsinde başlıcam bende
  • beyler orta saha alıcam ama para yok klupte para vermiyor sıkıntı yaşayacak gibiyim ucuz bir oyun tavsiyeniz var mı? necip tipi oyuncu arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkanAydin92

İlk sezonu iyi kötü bitirip 2. sezonda beşiktaş'ta kalıp benim gibi çoğu oyuncuya bonservise para vermeyi sevmeyenler için 2013 yılında sözleşmesi biten birkaç oyuncuyu söyleyeyim ozaman
    1-David Ospina - Kaleci
    2-Sinan Bolat - Kaleci
    3-Samuel Holmen - Orta Saha
    4-Vladimir Weiss - Kanat
    5-Mattia Destro - Forvet
    Ek olarak
    Cristopher Samba-Savunma (Sanırım ilk sezonun ocak transfer döneminde bitiyordu sözleşmesi)

Diğer elinizdeki yabancıları satarak kulübe finansal olarak katkıda bulunup istediğinizi yapabilirsiniz.

sinan bolat west bromwiche gitmiş bedelsiz evlat acısı gibi koydu

• aklıma gelmişken şunu da yazayım ilk senemde kadroda 8 yabancı kullanabiliyordum şimdi 2. sezonda 6ya düştü ne ayak
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakartal_hayri

aklıma gelmişken şunu da yazayım ilk senemde kadroda 8 yabancı kullanabiliyordum şimdi 2. sezonda 6ya düştü ne ayak

FM 13'de öyle bir kural var hocam. Yavaş yavaş düşüyor yabancı sınırı. Türk oyunculara yönel derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

quote:

aklıma gelmişken şunu da yazayım ilk senemde kadroda 8 yabancı kullanabiliyordum şimdi 2. sezonda 6ya düştü ne ayak

FM 13'de öyle bir kural var hocam. Yavaş yavaş düşüyor yabancı sınırı. Türk oyunculara yönel derim.

yav haklısında ben 2. sezonda alper potuğu alıyim dedim 18m avro istedi vicdansızlar bende editörden ab üyesi gibi yaptım öyle oynuyorum valla 2 3m avroya neler aldım neler alper potukta neymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: kanoxoz

quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

quote:

yav haklısında ben 2. sezonda alper potuğu alıyim dedim 18m avro istedi vicdansızlar bende editörden ab üyesi gibi yaptım öyle oynuyorum valla 2 3m avroya neler aldım neler alper potukta neymiş

Hadi ya yerli futbolcuda yetişmiyor büyük sıkıntı

• Güncelleme geldi.Ben yeni bir BJK kariyeri açıyorum.Her şey güzel olacak.
  • Devre arası transferleri ile Kara, Spas Delev ve Drenthe'yi unutun.
  • mamoudo kurban 3 maç 5 golle başladı
  • Güzel konu mesajım bulunsun. Yardımlaşırız.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.