Şimdi Ara

FM 2013 Beşiktaşlılar Derneği (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
6
Favori
26.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burba

her sene çıkan fm'de önce beşiktaşı alır kadroyu sağlamlaştırır avrupa'da ses getiren bi kadro yapar o oyunu bırakıp sonrasında orta sıra takım alırdım biraz daha kıvranmak için,

ama bu sene ki oyunda gülmedi , 2 sefer başarısız beşiktaş girişimim oldu.

bu arada transfer paketi ile oynuyorum, tek yok almeida, hilbert ve escude yi bi şekilde elden çıkarmak zannediyorum,

benim anlamadığım takımda kanat olarak oynayacak oyuncu yok olcay'ı vasat yapmışlar çizgiye bile inemiyor,

birde şu taktik öğrenme olayı sacma geldi 2 ay geçiyo aynı taktik ile 100'de yüz başarı gösteremiyorlar,

yeni oyundaki taktiğim 4-1-3-2 olacak ortasaha ağırlıklı deneyeceğim bakalım

Hocam ben de iki kez denedim ikisinde de.ilk sezon bitmeden kovuldum. Pes ettim artik championship e donucem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben birşey sormak istiyorum sizdede oluyo mu acaba beşiktaşla 2 kere yeniden başladım fikret orman 2. sezondan sonra başkanlığı bırakıyo başka biri oluyo sizdede oluyo mu bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asnaeb

ben birşey sormak istiyorum sizdede oluyo mu acaba beşiktaşla 2 kere yeniden başladım fikret orman 2. sezondan sonra başkanlığı bırakıyo başka biri oluyo sizdede oluyo mu bu?

bizde ikinci sezonu görebilsek keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: burba

her sene çıkan fm'de önce beşiktaşı alır kadroyu sağlamlaştırır avrupa'da ses getiren bi kadro yapar o oyunu bırakıp sonrasında orta sıra takım alırdım biraz daha kıvranmak için,

ama bu sene ki oyunda gülmedi , 2 sefer başarısız beşiktaş girişimim oldu.

bu arada transfer paketi ile oynuyorum, tek yok almeida, hilbert ve escude yi bi şekilde elden çıkarmak zannediyorum,

benim anlamadığım takımda kanat olarak oynayacak oyuncu yok olcay'ı vasat yapmışlar çizgiye bile inemiyor,

birde şu taktik öğrenme olayı sacma geldi 2 ay geçiyo aynı taktik ile 100'de yüz başarı gösteremiyorlar,

yeni oyundaki taktiğim 4-1-3-2 olacak ortasaha ağırlıklı deneyeceğim bakalım

dostum ben yukarda da paylaştım, fernandes i satmak lazım, sorun çıkarıyor, yaşlı kurt lazım takıma, antrenörlerde iş yoktur, bence yukarıdaki resimden benim antrenörlere bi bak istersen, ben sol kanatta estigarrabia yı oynatıyorum, inat ederseniz iyi bir perdormans sağlıyor, sol kanat antremanlarına da ağırlık vermen gerekiyor.. sağ kanat için olcay, veli ve muhammed i oynatıyorum ben.. muhammedde de inat edin kazanan siz oluyorsunuz, bir oyuncudan yardım isteyin, ilk sezon şampiyon oldum son maçta.. fener ve gs için çok uğraşman gerekiyor, 5 dklık maç için yarım saat oyuncularla tek tek ilgilenip taktiğe göre oyuncu puanlarına göre taktik belirledim.. benim yine tek korkulu takımım İBB.. yenilioz hala bu takıma deli ediolar beni

• şuan kimseleri satmadan ekstra maaş bütçesi + escude kiraya yollama ile açtığım bütçe ile bir gelecek vadeden yabancı ortasaha, vasat bi stoper ve cale'yi sol beke aldım.
    ligte ilk yarı bitti 3. gidiyorum şuan hedefimde 3. olmak zaten ilk yılı atlatsak gerisi gelecek bakalım, bu taktıği öğrenmelerinin bi formülü mü var yarım sezon geçti tam uyumlu oynayamıyorlar görünüyor taktiklerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burba -- 17 Haziran 2013; 17:50:49 >
  • Çarşı her yerde.

• burba kullanıcısına yanıt
    sinan bolatı takip et, mc gregor u sık sık oynat seneye iyi paraya satarsın.. sık sık taktik değiştiriyorsan uyumlu oynamazlar.. 2 taktiğin olsun hücum ve defans, başka taktiğin olmasın. ben 4-2-3-1 oynuyorum, benim kadrom bu oyunu oynuyor, ne escude var ne fernandes.. veli de iyi çıktı bende, sık sık oynat.. bir de oyuncunun bilgi bölümünden nasıl iyi olduklarını öğren. mesela orta saha oyuncusu, savaşçı orta saha mı oyun kurucu mu merkezi orta saha mı.. yıldızına göre oynatırsan daha iyi verim alırsın oyunculardan, almeida bende pivot santrafor oynuyor mesela..
  • sinan bolatı ve erman kılıçı kaptım zaten, ben cenk'i oynatıyorum mc'i her türlü yollayacağım zaten cenk iyi gelişiyo oynayınca.
    bide ben hala yardımcı olarak takoz recep'i tutuyorum diğer antrenörlere 3-4 yabancı ile takviye yaptım ama recep'de sene sonuna kaldı.
  • ben ilk sezon mehmet akgün uğur boral ve escude ile karşılıklı feshettim almeida ve gökhan süzenide sattım mcgregoru a2ye attım serdar kurtuluş sefa yılmaz ben davies mart liederi aldım altyapıdan emre metini a takıma yükselttim ve çifte kupa aldım
  • burba kullanıcısına yanıt
    erman kılıç ı ben beğenmiyorum ya, özellikleri kötü geliyor bana.. 1-2 maç kaldı 2.sezonu bitirmeye.. bakalım ne olacak. teknik ekip önemli yeri geliyor basına yolluyoruz, takım konuşması yapıyoruz asistanın önemi büyük burada.. eğer paran varsa teknik ekibi de değiştir.. yukarda resim olarak paylaştım, bak oradan birkaç teknik ekip.. fena değiller.. özkan sümerle aram çok iyi, kafasına göre oyuncu öneriyor falan :)

ben gregor u ilk sene hep oynattım 11 e sattım fulhama :)
  • post kasıyor gibi olmasın birşey soracaktım..

asistan menajerim emekli oldu, birkaç antrenörüm de aynı şekilde.. bana önerebileceğiniz asist. menajer ve birkaç antrenör ismi söyleyebilir misiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

post kasıyor gibi olmasın birşey soracaktım..

asistan menajerim emekli oldu, birkaç antrenörüm de aynı şekilde.. bana önerebileceğiniz asist. menajer ve birkaç antrenör ismi söyleyebilir misiniz acaba?

antrenör olarak arif erdem
    yardımcı antrenör olarak simao olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

post kasıyor gibi olmasın birşey soracaktım..

12 De rüştüyü emekli eder asistanım yapardım bu seride öyle bi şans da yok rüştünün profili berbat oluyor. Bi oyunumda rüstünün profilini editorden makul seviyeye getirip başlamıştım oyuna. Fena olmuyor

• bu da 2.sezon bitince yaptığım transferler, aykut demirden çok memnun değilim, fakat kara çok iyi.. bir de nijssen felaket iyi bir oyuncu.. tavsiye ederim.. bu sene sonunda da nekounam ile hugo almeida yolcu
     FM 2013 Beşiktaşlılar Derneği
  • bi kariyer daha açtım. daniel carvalho veysel sarıyı aldım. senelerdir oynadığım sistemin dışına çıkıp kalabalık ortasahayla dar alan futbolu oynatmayı deneyeceğim. hazırlık maçları fena değil ama çok iyi de değil
  • Arkadaş Beşiktaş ile oynamak oyunda bile kanser ediyor
    Çıldırdım yahu
  • 2013 ile beşiktaşta bi başarılı olamadım paso kovuyorlar yeni başlıyorum kovuyorlar yeni başlıyorum of of
  • 2015-16 yılım böyle geçeçek. muhammet demiri bir türlü alıştıramadım takıma, sonunda öldü parasına sattık...

buradan fm ye başlayacak arkadaşlara sesleniyorum, fernandes i hemen satış listesine koyun.. 27 ye sattım ben, bana 6.5M verdiler transfer bütçesi diye.. satmazsanız ligler başlayınca her maç da oynasa satılık listesine konmak istiyor.. bir sürü sorun yaşıyorsunuz.. ilk sene yaşlı kurtlara yönelin, iyi oyuncu araştırın, benzer oyunculara bakın, kim kaça gelecek pazarlık yapın :) en kötü kiralayın.. necibin üstünde durun, maksimum yapacağınız transfer 2-3.. almeida pivot santrfor (PS) da iyi oynuyor.. kanatlarda olcay iyi.. muhammed e antreman yükleyin.. sisteminize göre transfer yapın, ilerki sene düşünürsünüz ne olacağını :) öncelikle günü kurtarın da :)
     FM 2013 Beşiktaşlılar Derneği

• aynı kadro aynı taktik ile galatasaraya 4 atıp ordudan 4 yiyorum çözemedim bu işi beşiktaşın hatrına katlanıyorum

ferdi reyis de daha ikinci haftadan sen bu takıma bişey katmıyon ben gidiyom dedi o da ayrı koydu
  • beyler mrb bende fm yi ozledımde 13 ü indirdim beşiktaşı aldım 3. dakkada oıyundan attı napıcam la ben ?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.