Şimdi Ara

FM 2013 Beşiktaşlılar Derneği (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
6
Favori
26.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stroma

mamoudo kurban 3 maç 5 golle başladı

Özellikler iyi gözüküyor.Hız biraz problem ama Almeida'dan daha iyi olduğu kesin.
  • güncellemeden sonra oyundan atmaya basladı hay allahım ya
  • Fm 12 de almeıdanın bıtırıcılık 16 dı fm 13 de 12 vay anasını dususe bak :D
  • quote:

güncellemeden sonra oyundan atmaya basladı hay allahım ya

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

quote:

+1

Tam olarak hangi hatayı veriyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the psikopat

quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

quote:

+1

Tam olarak hangi hatayı veriyor?

Crash...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaşımla lig ve türkiye kupası şampiyonu oldum 2.sezonda darısı samet hocanın başına

• Fikstür hep bu kadar zor olmak zorundamı...

FM 2013 Beşiktaşlılar Derneği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reahax -- 14 Mart 2013; 13:34:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karakartal_hayri

Beşiktaşımla lig ve türkiye kupası şampiyonu oldum 2.sezonda darısı samet hocanın başına

Ben bunu ilk sezonda yaşadım
  • ilk 5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik aldım ama tüm maçları 1 farkla kazandım.Bunun için öneriniz varmı?
    Şimdiden Sağolun
  • konu çok arkalarda kalmışta
  • up
  • bende daldım oyuna escude, mc gregor ve fernandes i satılığa çıkardım 28B var başka da para yok.. fernandes i psg ye 27 milyon dolara sattım .. işin kötü tarafı bana 6.4 milyondolar transfer parası geldi.. escude ve mcgregor elimde patladı, ne gelen var ne giden

adenilson u alacaktım 12 ye anlaştım ama param yetişmedi, yönetimle konuştum yine olmadı.. dentinho yu yolladım, okay yokuşlu yu aldım, fernandesin yerine bi tane yaşlı kurt aldım, zanetti.. okay niang ve almeida ile ilk maçta şov yaptılar, cherleloi yi 7-0 yendik

samed i öven çok var, girdik yine bi borç altına, hadi hayırlısı.. personel transfer etmeyi unutmayın.. transfer ettikten sonra görevlerden başarılı olduğu yerde çalıştırmasını sağlayın..

carlos fierro, adenilson ve zakariya labyad ı merak ediyorum.. alıcaz inşallah onları da seneye..

adam gibi gözlemci bulamadım ya, önerileriniz nelerdir arkadaşlar?

ben aldıklarımı yazayım da, özkan sümer, angelo antenucci, ivan couto ve elio carravetta...

iyi oyunlar herkese..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 31 Mayıs 2013; 10:32:28 >

• Oyuna yeni başladım 17 bin verdiler başlangıçta transfer yapamadık tabi şimdi sezon arasını bekliyorum neler önerirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

Oyuna yeni başladım 17 bin verdiler başlangıçta transfer yapamadık tabi şimdi sezon arasını bekliyorum neler önerirsiniz.

fernandesle sorun yaşayacaksın, bence biran önce elden çıkarmalısın, ben oyuna başlar başlamaz sattım, 27 M ye.. bana 6M küsür transfer parası verdiler.. transfer yapamıyorsan burada en önemlisi bedava transfer.. bir tane yeteneği okuması iyi bir gözlemci al işe.. yolla onu.. diğer gözlemciler de boş durmasın arasınlar seçtiğin ligleri, türk oyuncuları, eksik gördüğün noktaları.. zorlu bir lig seni bekliyor, gs ye iyi bir markaj yapıp oyuncuların özelliklerine göre oynatırsan gs yi durdurabilirsin ama fener çok zorladı beni. holoskoyu sat, yerine alabileceğin birsürü yabancı daha iyi oyuncu var.. alves i falan yolla.. türklerden anıl koç, okay yokuşlu (ben aldım fernandesin parasıyla çok da memnunum şampiyonluğu getiren adamlardan birisiydi, diğeri muhammed demirci ) aykut demir, musa nizam erman kılıç alparslan öztürk..vs sana önerebileceğim oyuncular, sinan bolat bedavaya düşüyor ocakta onu alabilirsin mesela.. kolay gelsin

• Öneriler için çok teşekkürler hocam sezon başı bunları yapmalıymışım aslında.Şimdi devre arasındayız ligi 1. kapadık gs 2. 2 puan fark var ama olsun.Sanırım yeni bir kariyer açabilirim baya sıktı bu oyuncu durumu sezon başı oyunu yeni öğrenmekten acemi davrandık.Fernandesi şimdi satıp yeni bir şeyler yapma çabasındayım olmazsa yeni bir takım deneyebilirim.
  • Oğuzhan'a Fernandes ve İbrahim Toramandan ders aldırın. Sonra güç antrenmanı yaptırın. 2-3 sezon sonra çok sağlam profili oluyor.

• güncelleme ile oynuyorum bir sitede transfer yaması bulmuştum hala devam ediyorum her neyse ilk sene söke söke şampiyon oldum nedeni ise fb ve gsnin avrupa maçları olmasından dolayı türkiye kupası ve ligde şampiyonluğu gögüsledim fernandesle aram çok bozuldu aykut kocaman gibi kıskandım gönderdim her neyse onun parasıyla darwin quintero , ruben yttgergn jannsen ( yanlış olabilir ) azzofeifa , eneramo , diego angeloyu bedavaya aldım sağ beke alparslan öztürkle kurtardım sivokla da kavgalı olarka ayrıldım 11,5 a bayern'e saattım onun herine karayı aldım iyikide aldım forvet misali 8 golü oldu :D yakın direk çalışması yapıyorum , arsenal - sporting - anjinin olduğu grubu 1 . sırada tamamlayıp yoluma devam ediyorum BURAK KAPLAN'ın üzerine düşün ve gökhan süzeni sol açıkta oynatın mükemmel iş yapıyor :) herkese saygılar şuan sadece kulupün borclarını azaltmaya çalışıyorum mümkün olduğu kadaarıyla paris ve fenerbahçenin tekliflerini elimin tersiyle ittiğimi belirtmek isterim :D

• ilk sene beşiktaştaki transfer politikam

bu da 2.sene.. sinan bolatı bedavaya almam dolayısıyla mc gregor u sattım.. bonillayı da antrenörler önerdi 20 yaşında ve uygun diye aldım bende.. oynatıyorum arada sırada..

muhammed demircinin son durumu.. gelişti bayaa. oyun stratejisine göre bende oos de oynuyor bazen de serbest oynatıyorum takıma göre..

ilk sezon en yararlandığım oyuncu.. benim taktiğe müthiş uyum sağladı, çok da memnunum..

bunlar da antrenör ve asistan kadrom.. çok uğraştırdılar beni çook..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 10 Haziran 2013; 17:40:08 >

• her sene çıkan fm'de önce beşiktaşı alır kadroyu sağlamlaştırır avrupa'da ses getiren bi kadro yapar o oyunu bırakıp sonrasında orta sıra takım alırdım biraz daha kıvranmak için,

ama bu sene ki oyunda gülmedi , 2 sefer başarısız beşiktaş girişimim oldu.

bu arada transfer paketi ile oynuyorum, tek yok almeida, hilbert ve escude yi bi şekilde elden çıkarmak zannediyorum,

benim anlamadığım takımda kanat olarak oynayacak oyuncu yok olcay'ı vasat yapmışlar çizgiye bile inemiyor,

birde şu taktik öğrenme olayı sacma geldi 2 ay geçiyo aynı taktik ile 100'de yüz başarı gösteremiyorlar,

yeni oyundaki taktiğim 4-1-3-2 olacak ortasaha ağırlıklı deneyeceğim bakalım

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.