Şimdi Ara

Fm 18 3'lü defans sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 4 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • talerk (2 mesaj) MA11 (2 mesaj) Einar Solberg (1 mesaj) fluox (1 mesaj) Matrixx7 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FM - Football Manager >> Fm 18 3'lü defans sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1175 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bayadır 3 lü defans la oynamaya çalışıyorum ama bi türlü istediğim başarıyı yakalayamadım sizde 3 lü defans oynayıp başarı yakalaya bilen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1686 Mesaj
    Ne gibi sorunlar yaşıyorsun ve taktiğini paylaşırsın yorum yapabiliriz.
    quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Belirli bir taktik yok 5-2-1-2, 5-2-2-1 3-4-2-1 hangisini oynarsam oynayım kanatlar çok boş kalıyor her maç çok fazla pozisyon veriyorum ve çok gol yiyorum yediğinden çok atamayinca da çoğu zaman puan kaybı yaşıyorum

Orijinalden alıntı: talerk

quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Belirli bir taktik yok 5-2-1-2, 5-2-2-1 3-4-2-1 hangisini oynarsam oynayım kanatlar çok boş kalıyor her maç çok fazla pozisyon veriyorum ve çok gol yiyorum yediğinden çok atamayinca da çoğu zaman puan kaybı yaşıyorum

Bir kere taktikte devamlılık şart.En iyi taktiği bile bulsan, sürekli değiştirirsen yatkınlığı bozarsın.
    |
    |
    Defanstaki 3 stoperden biri toparlayıcı olsun arkaya atılan topları alsın.Kanat bekler destek durumunda olsun.Stoperlerin önünde bir tane DOS olsun, gizli libero olabilir rolü beklerin ileri çıkışlarında stoperlerin arasına girer.Şimdilik aklıma gelenler bunlar
    |
    |

Bende 3lü oynuyorum ve senın şikayet ettiğin sorunları yaşamadım çok.
    |
    |
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Binbaşı
    1860 Mesaj
    Fm15te bilbao yu yönetiyorum, iyi başlamıştık ama orta sahada etkisiz kaldığımız için 3 lüye geçtim ve harika oldu.3-1-5-1 kanat beksiz sadece 3 stoper.3 tane stoper önünde kesici ortasaha iturraspe önünde 2 oyun kurucu onların önünde 1 oyun kurucu ve 2 kanat ve son olarak pivot/fırsatçı golcü

Bu sezon yıldız transferi yaptım alabileceğim en iyi bask lardan 4 ü var.Griezmann,xabi alonso,llorente,muniain.Bir de altyapıdan çıkardığım yıldız unai lopez var

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,182
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.