Şimdi Ara

.flv dosyalarını birleştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde .flv uzantılı NTV'nin sayfasından aldığım görüntüler var. Bunları birleştirmek istiyorum. Bir program bulamadım.

.flv uzantılı dosyaları başka bir biçime çevrimeden yapmak istiyorum. Kalitede ve ses ile görüntü arasında sorunlar yaşamak için. Asıl derdim bu.

Şimdiden teşekkürler.

• FLV editor programlarını deneyebilirsiniz, veya flv dosyalarını da destekleyen video edit programlarını.

Misal; AVS Video Editor
  • Teşekkürler, Format Factory ile istediğimi yaptım. Türkçe dışında birçok dil seçeneği de var.
  • format factory 9 10 parçadan sonrasını birleştiremiyor galiba hata gibi bişey oluyor başka program var mı çevirmeden birleştirebileceğimiz.
  • fuyaka
    10
    10
    10
    birleştir.Sonra birleşenleri birleştirirsin.
    Kaç tane video var ki?
  • öyle de denemiştim de biraz ses kayması oldu gibi. bugün ultra flv joiner diye bir program denedim o basitçe birleştiriyor da onda da bu sorun oldu. jdownloder la mp4 formatında indiriyorum şimdi videoları. bu mp4 leri kalitesini bozmadan imtoo .xlisoft felan birleştirir mi. sesin kaymaması için hangi formatta olması lazım videoların. yoksa format değişikliğinde ses kayması kaçınılmaz mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.