Şimdi Ara

__FLUENCE SEVERLER PAYLAŞIM BÖLÜMÜ__ (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
724
Cevap
0
Favori
50.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o resimler tekrar sölüyorum s-max in içinin resimleri sahibinden.com da vardır bakın aynısı. eğer ford o tasarımı focus a uygularsa yazık olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: msaltik

quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

symbolün biraz şatafatlısı...

biraz derken ?

sabaha bi çamurla başladım zaten. Bomba yaa, adam diyoki Peugeot 120.000'deki aracı korkmadan al. O motora hiçbişe olmaz. Renault Tofaş gibi 100.000'de indirmezsin

O kadar emin konuşuyorki, üretiminde bulunmuş sanki. Tabi sallama bi bilgi olduğu belli olduğu için daha "sen kendin mi yaptın, sen kendin 100.000 yaptınmı bi arabayı hiç" gibi sorulara girmedim. Bariz çamur çünkü...

Bu sabah yolda gördüm yine. Arkadan görebildim, çok güzel görünüyodu. Baya baya büyük araba olmuş...

tasarım açısından bence çok başarısız .. sadece bence değil otomobil geneldeki konuda 100 kişiden 95 i iğrenç dedi...
    Renault megane ismini ayırdı 3. dünya ülkelerine satılan araç tadında bir araç yaptı (meganenın adı düşmesin diye yaptı bunu bence)
    megane 2 nere şu araç nere.... Neden megane 3 sedan diyemedi acaba renault?

kalite olarak henüz fikir sahibi değilim inceleme fırsatım olmadı....yanlız şu fark dikkatimizi çekmişti başka bir başlıkta
    fluence de nerde orta havalandırma kapatma düğmeleri...??

• http://www.sahibinden.com/ihtiyactan_acil_satilik_boya_bile_yok_servis_bakimli-38WQQaXQQ18798892WQQpXQQdisplayitem

buyrun bakın s-max işte.

fluence a 40 50 milyar verceksiniz.tasarımından rolls royce şıklığı ya da kalitesini beklemesek...en azından 100 kişiden 95 i beklemesin...

eğer %95 beğenmeme oranı olacaksa yakında reno kapatır bursa fabrikasını =)))
  • Fordların ön konsolunu çok beğeniyorum direksiyon cd çalar ve ön kısım.El freni çok abartı olmuş.
  • Fluence sayfası birkaç güne kalmaz Megane 3 sayfasını geçer. Bu ne hız yaaaa..........
  • quote:

quote:

quote:

symbolün biraz şatafatlısı...

biraz derken ?

sabaha bi çamurla başladım zaten. Bomba yaa, adam diyoki Peugeot 120.000'deki aracı korkmadan al. O motora hiçbişe olmaz. Renault Tofaş gibi 100.000'de indirmezsin

O kadar emin konuşuyorki, üretiminde bulunmuş sanki. Tabi sallama bi bilgi olduğu belli olduğu için daha "sen kendin mi yaptın, sen kendin 100.000 yaptınmı bi arabayı hiç" gibi sorulara girmedim. Bariz çamur çünkü...

Bu sabah yolda gördüm yine. Arkadan görebildim, çok güzel görünüyodu. Baya baya büyük araba olmuş...

tasarım açısından bence çok başarısız .. sadece bence değil otomobil geneldeki konuda 100 kişiden 95 i iğrenç dedi...
    Renault megane ismini ayırdı 3. dünya ülkelerine satılan araç tadında bir araç yaptı (meganenın adı düşmesin diye yaptı bunu bence)
    megane 2 nere şu araç nere.... Neden megane 3 sedan diyemedi acaba renault?

kalite olarak henüz fikir sahibi değilim inceleme fırsatım olmadı....yanlız şu fark dikkatimizi çekmişti başka bir başlıkta
    fluence de nerde orta havalandırma kapatma düğmeleri...??

Bu forumdaki otomobil bölümüne yazan arkadaşların hala Bursa fabrikasında clio üretildiğinden haberi yokken,hatta Oyak Renault'da sadece parçaların birleştirildiğini sanarken o %95'in de otomobil dünyasından ne kadar bihaber olduğunu anlamak zor olmayacaktır.Malesef belli bir altyapıya dayanmadan kısır yorumlar yapılıyor forumda...Megane 2 sedan en çok satan otomobil oldu.Bakalım Fluence da bu başarıyı yakalarsa %95 ne diyecek merak ediyorum...

• Fluence düşünmüyorum ama, kardeş araba olunca bir gireyim dedim........

quote:

hocam sen bu yazıyı neden bizim başlığa yazmıyorsun, yaz da arkadaşlar öğrensinler... Lütfen oraya da sen yaz, ben kopyalamış olmayayım...

cat33 hocam, Renault'a çamur atan çok, çamur atana da cevabını veriyoruz çok şükür.

pardon yaa cat33'ü görünce Megane III başlığına yazıyorum sandım

• Hergün bu sayfayı da takip ediyorum. Lazım oldukça yazarım. Haydi yazayım: Akşam üstü gümüş renk baz Privilege Fluence gördüm. Anamur'da bildiğim kadarıyla Fluence sayısı 2 oldu. Haydi hayırlısı...

quote:

Orijinalden alıntı: M3C

quote:

Fluence sayfası birkaç güne kalmaz Megane 3 sayfasını geçer. Bu ne hız yaaaa..........

Hocam megane ye laf yok, kırma megane fluenceye tepkiler sadece : ) Senide bu başlık altında görmek isteriz : )
  • ahan da ahan ortalık gene kan gölüne dönmüş:)

• quote:

haaaaa şöyle bi örnek geldi aklıma

Panasonicliler başlığında birçok yazım oldu takip edenler bilecektir. İlk 6 ay TV'yi alana kadar öğrendik, sonra 1.5 yıl kadar bildiklerimizi paylaştık. Oraya arada böyle adamlar gelirdi. LCD mi Plazma mı diye... Hatta bi başlık açılmıştı "Plazma ölüyor mu" diye... Orada bir arkadaşın "basma" problemi vardı. Herif anlatıyoduk anlamıyodu, örnek gösteriyoduk görmüyordu. Bize hep sayı verip duruyordu. Yok LCD satışı şu kadar Plazma bu kadar. Aptal satıcılar ve bilinçsiz tüketiciler nedeniyle LCD Plazma satışını geçmişti. Doğrudur... O arkadaş ısrarla Plazmanın seneye biteceğini savunuyordu. Biz de bitmeyeceğini ve teknolojisinin her türlü üstün olduğunu anlatıyoduk. Bugüne geldik Plazma satışı hala devam ediyor. Dünyadaki en iyi LCD hala bir Plazmanın tepkime süresine, kontrastına, renk gerçekçiliğine yaklaşabilmiş değil. Eee nooldu o yazılar şimdi.

Hatta baktıkki herif kasıtlı yazıyor, onu kendi haline bırakmıştık. Demiştimki Plazma yarın ölecekse bile ben bir plazma sahibi olarak o şanslı grubun içinde olacağım.

Şimdi bu da o hesap, varsayalımki Fluence battı, ben kısmet olupta aldıktan sonra bütün ihtiyaçlarımı karşılaşmış olacağım. Ondan sonra Renault 10-15 sene araba üretmese yeter bana...

Renault düşmanları da "Çek çek valizli" el frenli arabalara binerler...

Bu kadar basit... Ben yine burda olacağım, yine yazdıklarım burda olacak. O gün geldiğinde geriye dönüp yine kimseye "noooooldu, zamanında böyle ahkam kesiyodun" demeyeceğim. Ama o kişiler iddaa ettikleri kişilerse gelirler burda özür dilerler...

O arkadaş dilemedi mesela... Şimdi onun bu forumdaki güvenilirliği nedir?

Bak söyleyince hatırladım, senin hoparlör yerleşimini beğenmemişti birisi adama demediğni bırakmamıştın-ki o hoparlörler hakkaten öyle yerleşmez, bakıp epey eğlenmiştim. Demek sadece Fluence sıkıntı yok, genel bir ben malım en iyisidir sendromu ile karşı karşıyayız
    ,
    çek çek valizli el freninin mucidi Renault dur hatta o el frenini "uçak tipi el freni" diye tanıtmış; bizde senin şimdi yaptığın gibi mail atmıştık nasıl oluyormuş uçak tipi el freni diye. Basma kalıp bakalım öğrenelim size döneriz diye bir cevap geldi devamı da gelmedi. -Meraklısına not : eski uçaklarda gaz kolları genelde o şekilde olur, renault da uçakla ilgili birşeylerle çağrışım yapmak için el frenine uygulamış ama baltayı taşa vurmuş ;)

• İkili tartışmalarınız devam ederse Fluence paylaşım topiğinize müdahale olacaktır arkadaşlar. Sürekli şikayet alıyor çünkü.

Ayrıca burası Renault bölümü diye her istediğinizi yani fanatik mesajlar yazamazsınız,karşıt görüşteki arkadaşlar da bu durumda kendilerine çeki düzen vereceklerdir,vermelilerdir.

iyi forumlar.
  • Fanatik mesajdan bahsederken üstünüze alınıyorsanız bu sizin sorununuzdur arkadaşım,bu topikte sadece sizin mesajınız silinmemiş ki size fanatik damgası basalım.

Konu geneldir,markalar bölümünde fanatiklik mevcut,her bölümü her üyeyi tanıyorum ve size böyle 100lerce üye sayabilirim.Bu Renault'da da böyle,Honda'da da, Ford'da da; her bölümde yani.

Bir de elbet karşıt görüşler olacaktır,bizim isteğimiz bu durumlarda da forum ahlakına ters düşmeyecek şekilde saygılı paylaşımlar yapmanızdır.

Bir topik sürekli şikayet alıyorsa benim görevim elbet o topikteki arkadaşları uyarmaktır ki daha farklı cezalar alınmasın,biz kimseye ceza-uyarı vermek istemiyoruz,uyarı mesajımda gücenecek birşey yok yani.

iyi forumlar.
  • quote:

Aracınız çok güzel,lansman rengi seçiminizden dolayı sizi kutlarım
  • quote:

Tarih tekerrür işte... Şimdi de diyoruz bu arabayı engelleyecek bir neden söyleyin, takılmışsınız el frenine gidiyosunuz.

3 sene sonra da başka bi başlıkta da sizi örnek veririm heralde

El frenini şekli çok da önemli değil, beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez ama uçak tipi el freni ne demek oluyor ?

3-5 sene sonra görüşelim, volan kaptörü bozuldu, açı kılı tüyü ses yapıyor sunrrof su alıyor arabanın içini su bastı demezseniz sizin açınızdan mesele yok. Ama derseniz - ki malesef Renaultun bu konudaki sabıkası epey fazla başka başlıklara göz gezdirmeniz yeterli- o zaman kararınızın doğru olup olmadığını kendiniz sorgularsınız. Ama gene de şunu eklemeden geçemeyeceğim, en iyi araç kanınızın ısındığı araçtır, başkası ne derse desin. Benim tercih etmeme sebebim bir başkasının tercih sebebi olabilir ve bu gayet doğal birşeydir.

• quote:

quote:

İkili tartışmalarınız devam ederse Fluence paylaşım topiğinize müdahale olacaktır arkadaşlar. Sürekli şikayet alıyor çünkü.

Ayrıca burası Renault bölümü diye her istediğinizi yani fanatik mesajlar yazamazsınız,karşıt görüşteki arkadaşlar da bu durumda kendilerine çeki düzen vereceklerdir,vermelilerdir.

iyi forumlar.

Arkadaşım selamlar.

Sürekli şikayet eden arkadaşlar kimler olabilir? Renault severler olamaz, her başlığın altında sonuna kadar bilgi paylaşımı oluyor çünkü. Demek ki bu kişiler, buraya gelip renault araçlarını direk eleştiren kişiler. Eee hem ortalık kızıştırıp hem şikayet ediliyor ve bunun üstüne yöneticilerden uyarı geliyorsa, bence direk müdahale edilsin bu olaya. Örneğin benim kullanıcı hesabımı silmek ile başlanabilir.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

İşte arkadaşlar bir yanlışınız da burada.

Siz sadece karşıt görüşlerden şikayet alındığını sanıyorsunuz ancak durum hiç de öyle değil.

Emin olun bir marka-model topiğinde 10 tane şikayet varsa 8'i sürekli burada yazan,o model araç sahibi arkadaşlardan geliyor,karşıt görüşteki arkadaşlar ceza almamak için ne kendisini ne de diğer arkadaşı şikayet ediyor

Benim burada yaptığım otomobil bölümünün en önemli kuralını hatırlatmaktır,fanatik mesajlardan uzak duralım,bunda hepimizin hemfikir olduğumuzu düşünüyorum.

iyi forumlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Şikayet mesaja karşı olur,kişiye karşı olan mesajları genelde şikayet sistemi üzerinden değerlendirmiyoruz.

Ayrıca forum kurallarına göre bir üyenin 2 seçeneği vardır.

Ya dediğiniz gibi topikte belirtir bu şikayetini,ya da bu forumun yöneticileri olan bizlere durum iletirler,gereği yapılır.

Anlatmak istediğim gidecek yada kalacak bir durum yok

iyi forumlar.
  • ya diyorum ben de burası niye sessiz, meğersem foruma müdahale olmuş yeni konu açılmış vs.
    kişisel görüşüm bunlara hiç gerek yoktu gırgır şamata gidiyodu konu, yönetici Renault kullanıcıları da şikayet etti felan demiş ama pek sanmıyorum (zaten şu şikayet olayı nedir yahu ilkokul çocukları gibi) herneyse, özellikle şu Bedford ve Uzaylı benzetmesi çok hoştu, böyle gülebileceğimiz keyifli sohbetleri tekrar görmek dileğiyle iyi günler,

Bu arada herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlarım,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyky -- 26 Kasım 2009; 21:37:53 >
  • Duyarli yoneticimiz duratorq a tesekkur ederim..gene en sakin ve aciklamalar yaparak olayi yatistirmis..emek verip tek tek okuyup silmis bazi mesajlari..

Duratorq gibi yoneticiye bile sike suclamasi yaptinizya pess diyorum..ismi marka cagristiriyorsa nolmus hakemler hicmi takim tutmuyor saniyorsunuz..yeterli olgunluga erismis bir birey olduysa zevkleri duygulariyla sorumlu oldugu gorevi birbirinden ayirir..ama bunu anlamak icinde sakin objektif dusunebilmek lazim..
  • merhabalar,
    fluence ile ilgili forumdan bir bilgi almak istiyordum. Ama aşağıdaki ilginç yazıyı görünce hem sorumu sorayım, hem de buradaki arkadaşları uyarmak iyi olur diye düşündüm ve aşağıdaki yazıyı alıntıladım.

Burası TV forumu olmadığı için uzatmayacağım. aşağıdaki arkadaşımı rahatsız eden, LCD TV teknolojisini sonuna kadar savunan kişilerden biriyim ve TV tercih edecek olursanız, marka önermeden (dünya markası olması kaydıyla) LCD TV tercih etmenizi öneririm.

şimdi soruma geçmek istiyorum arkadaşlar.

Fluence dizel Authentique 85BG standart bir araç için 36.500TL nin altında fiyat alınabildiğini duyuyorum. konuyu takip edenlerce bu fiyat , iyi bir fiyat mıdır. bilgi verebilirseniz memnun olurum. şimdiden teşekkürler.

quote:

haaaaa şöyle bi örnek geldi aklıma

Panasonicliler başlığında birçok yazım oldu takip edenler bilecektir. İlk 6 ay TV'yi alana kadar öğrendik, sonra 1.5 yıl kadar bildiklerimizi paylaştık. Oraya arada böyle adamlar gelirdi. LCD mi Plazma mı diye... Hatta bi başlık açılmıştı "Plazma ölüyor mu" diye... Orada bir arkadaşın "basma" problemi vardı. Herif anlatıyoduk anlamıyodu, örnek gösteriyoduk görmüyordu. Bize hep sayı verip duruyordu. Yok LCD satışı şu kadar Plazma bu kadar. Aptal satıcılar ve bilinçsiz tüketiciler nedeniyle LCD Plazma satışını geçmişti. Doğrudur... O arkadaş ısrarla Plazmanın seneye biteceğini savunuyordu. Biz de bitmeyeceğini ve teknolojisinin her türlü üstün olduğunu anlatıyoduk. Bugüne geldik Plazma satışı hala devam ediyor. Dünyadaki en iyi LCD hala bir Plazmanın tepkime süresine, kontrastına, renk gerçekçiliğine yaklaşabilmiş değil. Eee nooldu o yazılar şimdi.

Hatta baktıkki herif kasıtlı yazıyor, onu kendi haline bırakmıştık. Demiştimki Plazma yarın ölecekse bile ben bir plazma sahibi olarak o şanslı grubun içinde olacağım.

Şimdi bu da o hesap, varsayalımki Fluence battı, ben kısmet olupta aldıktan sonra bütün ihtiyaçlarımı karşılaşmış olacağım. Ondan sonra Renault 10-15 sene araba üretmese yeter bana...

Renault düşmanları da "Çek çek valizli" el frenli arabalara binerler...

Bu kadar basit... Ben yine burda olacağım, yine yazdıklarım burda olacak. O gün geldiğinde geriye dönüp yine kimseye "noooooldu, zamanında böyle ahkam kesiyodun" demeyeceğim. Ama o kişiler iddaa ettikleri kişilerse gelirler burda özür dilerler...

O arkadaş dilemedi mesela... Şimdi onun bu forumdaki güvenilirliği nedir?

• Herkesin Bayramını kutlarım.

36.500 çok iyi fiyatmış.Filo indirmi v.s söz konusu mu acaba.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.