Şimdi Ara

__FLUENCE SEVERLER PAYLAŞIM BÖLÜMÜ__ (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
724
Cevap
0
Favori
50.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle biraz ağır ol arkadaşım yazdıkca gürlemişsin.

İfademde şahsına yönelik bir saldırı yok emin ve rahat ol, önceki mesajında kırkınlığa neden olduğunu ve gelen tepkilere haklılık verip ses çıkarmadığını zaten gördüm.

Ne sana ne de başkasına hakaret içeren herhangi bir yorumum olmamıştır,bugüne kadarki binlerce mesajıma tek bir şikayet de gelmemiştir,bu şekilde süre gelen bir tavır içerisindeyim ve dediğin gibi hakarette aslan bulunmuyorum,bunu gerçekten hakedecek biri olsaydın benden önce davrananlar olurdu..
  • bunun markası ne abi hemen alalım???:)))))))))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Öncelikle biraz ağır ol arkadaşım yazdıkca gürlemişsin.

İfademde şahsına yönelik bir saldırı yok emin ve rahat ol, önceki mesajında kırkınlığa neden olduğunu ve gelen tepkilere haklılık verip ses çıkarmadığını zaten gördüm.

Ne sana ne de başkasına hakaret içeren herhangi bir yorumum olmamıştır,bugüne kadarki binlerce mesajıma tek bir şikayet de gelmemiştir,bu şekilde süre gelen bir tavır içerisindeyim ve dediğin gibi hakarette aslan bulunmuyorum,bunu gerçekten hakedecek biri olsaydın benden önce davrananlar olurdu..

öncelikle eh burası sanal ortam izin ver de gürleyelim biraz...canlısı nası olur kimbilir..birbirmizi tanımıyoruz...neyse..

sanırım ben seni anladım sen de beni..uzatmaya gerek yok...hakkınız geçtiyse helal edin...ama inan o alıntıları yaptıktan sonraki mesajınla beni baya utandırdın...inan amacım sadece focustaki yalıtım sorununu vurgulamaktı...bazen istemedende olsa kantarın topuzu kaçıyor...ama tabi buna sebep burdaki kavgalar patırtılar gürültüler...neyse zannediyorumki anlaştık...!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: ingeniatorem

öncelikle eh burası sanal ortam izin ver de gürleyelim biraz...canlısı nası olur kimbilir..birbirmizi tanımıyoruz...neyse..

sanırım ben seni anladım sen de beni..uzatmaya gerek yok...hakkınız geçtiyse helal edin...ama inan o alıntıları yaptıktan sonraki mesajınla beni baya utandırdın...inan amacım sadece focustaki yalıtım sorununu vurgulamaktı...bazen istemedende olsa kantarın topuzu kaçıyor...ama tabi buna sebep burdaki kavgalar patırtılar gürültüler...neyse zannediyorumki anlaştık...!!!

Tabiki anlaştık,mekanımda yüzyüze konuşabilseydik muhtemelen konu hakkında görüşmeyi ve araçları denemeyi bitirmiş olur, sana ne ikram edebileceğimi tartışıyor olurduk!

Şaka bir yana sanal ortamda insanlar biraz daha samimi davranıyor aslında,ama yazılanın okuyan tarafından farklı algılanabilmesi durumu işi istemeden değiştirebiliyor.

Helali hoş olsun ne demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

Tabiki anlaştık,mekanımda yüzyüze konuşabilseydik muhtemelen konu hakkında görüşmeyi ve araçları denemeyi bitirmiş olur, sana ne ikram edebileceğimi tartışıyor olurduk!

Şaka bir yana sanal ortamda insanlar biraz daha samimi davranıyor aslında,ama yazılanın okuyan tarafından farklı algılanabilmesi durumu işi istemeden değiştirebiliyor.

Helali hoş olsun ne demek.

içmiş kadar oldum..teşekkür ederim...:)

• quote:

Orijinalden alıntı: msaltik

hocam mimiklerin uygulanamamsından dolayı.

geçen ingeniatorem arkadaşım, benim esprime de alındı yoktan yere. Hayde babaaaaam yazışmalar falan...

Şimdi bırakın onu bunu da, şurda iki makara yapalım dedik hevesimizi kırdınız.

Fluence'in farları şu uzaylının gözlerine benzemiyor mu

kesinlikle ET gözünden alnımış olabilir ..ben buna kanaat getirim...olabilir mi nedne olmasın??
  • msaltik sözün banaysa gerçekten kendini çok küçük düşürdün ben benzer derken farları,kaputun üstündeki çizgileri,ön ızgarayı, duruşu kastetmiştim.Git o zaman Bedford yada şahin al.
  • Farlar benziyor ama kamyon ve şahin benzetmene ne demeli?

• Ben bu hatlarla benzettim yanlış anlaşılmasın.Üst ızgara puntoda daha iri.Arma yerleri değişik.Kaput fluansda armanın ordan yukarı doğru döndürmüşler.

• quote:

Fluans hangi araba?

yeni mi çıktı???

biraz zorla işte
  • quote:

aslında bu tartışmaların gerçek nedeni markalardır...marka savaşları marka çamurlarıdır...
    elimden geldiğince örneklerle açıklamaya çalışayım....!!!

1--- KARŞILIKLI KONUŞMA
    -araban ne?
    -clio hb abi
    - ha öylemi!!!!:(
    .........
    -araban ne?
    - pejo 206 abi
    -vaybe!!ne para varmış sende..araban süper ya!!!
    araban reno olunca kötü ama diğer ne marka olursa olsun iyi oluyor...halbuki clio, 206 ya her türlü bin basar...neyse

2- araba alıcam abi nedersin??
    -vw al
    -niye abi
    -yav al işte..ben vw nin üstüne tanınam
    -sebep??
    -yaw vw işte daha sebep mi lazım??
    (sanki adam mercedesten filan bahsediyor..bilmiyor ki vw ye vereceğiin paraya mercedes alınacağını...ayrıca yedek parça kasko maliyetlerini)

3-önemsenmesi gereken ama önemsenmeyen;önemsenmemesi gereken ama önemsenen özellikler
    -abi focus çok güzel araba ama içeri ses alıyor
    -olsun ben alırım...!!!(bunu forumuna girerek direkt olarak okuyabilirisniz)
    .......
    -yaw bu fluencenin bagaj kapagında kol varmış
    -ya bırak ya alınır mı bagaj koluna baksana

daha vereceğim çok örnek var ama fazla uzatmak istemiyorum...burda renault markası sabit; diğer markalar değişkendir ..adının ford y da pejo yada bir başka marka olması önemli değil..sadece örnek olarak verilmiştir...

şimdi bir bakalım...uzayda yaşamıyoruz..türkiyede yaşıyoruz...yıllarca en çok satan kim..reno...yedek parca servis ağı en çok reno...adam eşek yapsa satıyor...şu ana kadar eşek olarak piyasaya çıkardığı araç var mı???(çok eskilerin torosu morsu saymayın..o zamanın türkiye şartları belli...ona göre değerlendirin)...yakın geçmişi ele alalım..rekor kırıyor sürekli....niye???türkiyede yaşıyoruz ve yurdum insanını heryönden en çok tatmın eden marka renodurda ondan...hangi özelliklerini dereniz o özelliiğini değerlendirin ve reno markasının neden ön sırada olduğunu çok kolay bulursunuz...
    bende kesinlikle marka aşkı yok...şunu çok açık ve net soluyorum...marka bağımlısı olmadığıma açık bir örnek...eğer şu focusun ses alma olayı olmasaydı..fluenceyi filan beklemden direkt focus alacaktım...diğer markaları honda toyota vs kendimce bazı nednelerle eledim..diğer markalaraı nedne elediğime girmeyeyim şimdi...onlarıda çok inceledim ...ama dönüp dolaşıp iş renoda kilitleniyor arkadaşlar...şunuda belirteyim...şu an 60-70 milyarlık bütçem olsa ve fantezi yapacak durumum olsa...inanın ne fluenceye ne fozusa ne vw ye ne corollaya bakardım...hiçbişeyine bakmaz gider insignia veya avensisi alırdım...bu açıklamalarım yeterince anlaşılmışdır umarım...
    fluence daha çok yeni...bi görelim hele onda da çıksın şöle sorunlar onuda diretk olarak elemsini biliriz...yanılmıyorsam murat arkadaşımın savundugu konuda bu işte...reno yukarıda saydığım sebepler ve öle acayip sorunları olmayan bir marka...olmuştur muhakkak benim duyduğum pek nadirdir!!!

herneyse..lbg.yby.rolans devam durmak yok:)saygılar sevgiler..
    eksiğimiz varsa düzeltin lütfen

burda 206 sahibi olarak ben devreye gireceğim. hocam 206 ya clio nası bin basıyor. şu anki clioyla eski kasa 206 yı karşılaştırmadınız umarım. eğer eski kasa clio dan bahsedersek ankara reno mais ten bi yetkili (sene 2000) ben olsam clio yerine 206 alırım demişti.nese fluence konusunda bunları tartışmıyacağım ama eski kasa clioları kastetmediniz umarım.6.5 milyon adet satan bi araç dönemine göre kötü olamaz sanırım.efsaneleşmiştir.

• bencede usta arada geçen 5-6 sene war =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman06

quote:

aslında bu tartışmaların gerçek nedeni markalardır...marka savaşları marka çamurlarıdır...
    elimden geldiğince örneklerle açıklamaya çalışayım....!!!

1--- KARŞILIKLI KONUŞMA
    -araban ne?
    -clio hb abi
    - ha öylemi!!!!:(
    .........
    -araban ne?
    - pejo 206 abi
    -vaybe!!ne para varmış sende..araban süper ya!!!
    araban reno olunca kötü ama diğer ne marka olursa olsun iyi oluyor...halbuki clio, 206 ya her türlü bin basar...neyse

2- araba alıcam abi nedersin??
    -vw al
    -niye abi
    -yav al işte..ben vw nin üstüne tanınam
    -sebep??
    -yaw vw işte daha sebep mi lazım??
    (sanki adam mercedesten filan bahsediyor..bilmiyor ki vw ye vereceğiin paraya mercedes alınacağını...ayrıca yedek parça kasko maliyetlerini)

3-önemsenmesi gereken ama önemsenmeyen;önemsenmemesi gereken ama önemsenen özellikler
    -abi focus çok güzel araba ama içeri ses alıyor
    -olsun ben alırım...!!!(bunu forumuna girerek direkt olarak okuyabilirisniz)
    .......
    -yaw bu fluencenin bagaj kapagında kol varmış
    -ya bırak ya alınır mı bagaj koluna baksana

daha vereceğim çok örnek var ama fazla uzatmak istemiyorum...burda renault markası sabit; diğer markalar değişkendir ..adının ford y da pejo yada bir başka marka olması önemli değil..sadece örnek olarak verilmiştir...

şimdi bir bakalım...uzayda yaşamıyoruz..türkiyede yaşıyoruz...yıllarca en çok satan kim..reno...yedek parca servis ağı en çok reno...adam eşek yapsa satıyor...şu ana kadar eşek olarak piyasaya çıkardığı araç var mı???(çok eskilerin torosu morsu saymayın..o zamanın türkiye şartları belli...ona göre değerlendirin)...yakın geçmişi ele alalım..rekor kırıyor sürekli....niye???türkiyede yaşıyoruz ve yurdum insanını heryönden en çok tatmın eden marka renodurda ondan...hangi özelliklerini dereniz o özelliiğini değerlendirin ve reno markasının neden ön sırada olduğunu çok kolay bulursunuz...
    bende kesinlikle marka aşkı yok...şunu çok açık ve net soluyorum...marka bağımlısı olmadığıma açık bir örnek...eğer şu focusun ses alma olayı olmasaydı..fluenceyi filan beklemden direkt focus alacaktım...diğer markaları honda toyota vs kendimce bazı nednelerle eledim..diğer markalaraı nedne elediğime girmeyeyim şimdi...onlarıda çok inceledim ...ama dönüp dolaşıp iş renoda kilitleniyor arkadaşlar...şunuda belirteyim...şu an 60-70 milyarlık bütçem olsa ve fantezi yapacak durumum olsa...inanın ne fluenceye ne fozusa ne vw ye ne corollaya bakardım...hiçbişeyine bakmaz gider insignia veya avensisi alırdım...bu açıklamalarım yeterince anlaşılmışdır umarım...
    fluence daha çok yeni...bi görelim hele onda da çıksın şöle sorunlar onuda diretk olarak elemsini biliriz...yanılmıyorsam murat arkadaşımın savundugu konuda bu işte...reno yukarıda saydığım sebepler ve öle acayip sorunları olmayan bir marka...olmuştur muhakkak benim duyduğum pek nadirdir!!!

herneyse..lbg.yby.rolans devam durmak yok:)saygılar sevgiler..
    eksiğimiz varsa düzeltin lütfen

burda 206 sahibi olarak ben devreye gireceğim. hocam 206 ya clio nası bin basıyor. şu anki clioyla eski kasa 206 yı karşılaştırmadınız umarım. eğer eski kasa clio dan bahsedersek ankara reno mais ten bi yetkili (sene 2000) ben olsam clio yerine 206 alırım demişti.nese fluence konusunda bunları tartışmıyacağım ama eski kasa clioları kastetmediniz umarım.6.5 milyon adet satan bi araç dönemine göre kötü olamaz sanırım.efsaneleşmiştir.

işte bu noktada artı ve eksileri yanyana koyup ole değerlendirmek lazım...evet bilgisi olan paylaşsın arkadaşlar!!!.ayrıca yeni kasa clioyu kastetmiştim....ve o çok düz bir örnekti...

• o dönemde 206 nın rakibi yoktu =)
  • ömrümü yediniz valla:::::::::::::::::))))))))))))))
  • quote:

ben bi zorlıcam, alayınızı uçuracam

bence zorlamıyım

Biraz yavaş uç.Fluans yazmakla ne demek istediğimi biliyordun.
  • Ne uçuracaksan artık

• Test sürüşü yapmak lazım çok pahalı ota benziyor,diz mesafesi nasıl?Bagaj kapağı demirli mi?Aynalar otomatik mi?....uzaaar gideerr.
  • quote:

Bence Fluence'in ön ızgara Bedford'a benziyor. Biraz "Zorlayınca" benzetebiliyosunuz. Hatta çaktırmamak için ince yapmış "Reno". Tam hırsız bu adamlar...

aha da kanıtım

bu örnekleme ve benzetme yanlışolmuş, bunun flu ile alakası yok,bu bir linea.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.