Şimdi Ara

Fluence civic arasında ki fark nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yol tutuş konfor vb. 2014 modellerinden bahsediyorum hondanın.bazen civic mi alsaydım diyorum.ama lpg gaz çekilecek çile değil ve performansta yok.Acikcasi bastın mı giden arabaları seviyorum yokuşta bayilip vites düşür diyenleri değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yokuşta vites düşmesin istiyorsanız dizel araçlara yöneleceksiniz hocam. 110 bg 240 torkluk bir fluence sizi performans yönünden tatmin eder. İçi ve bagajı çok geniştir ama konfor beklemeyin. Civic konfor olarak çok daha iyi fluenceye göre

• 110 bg Fluence performans konusunda iyidir.

Mesela 105 bg olanın hız testi var.Link vereyim hemen.
    https://www.youtube.com/watch?v=WwUw2koPhTc

Ama yol tutuş anlamında Fluence üzebilir.Altı yüksek araç sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimeltem

Yokuşta vites düşmesin istiyorsanız dizel araçlara yöneleceksiniz hocam. 110 bg 240 torkluk bir fluence sizi performans yönünden tatmin eder. İçi ve bagajı çok geniştir ama konfor beklemeyin. Civic konfor olarak çok daha iyi fluenceye göre

Civic yol tutusta nasildir?

• ceazr27 C kullanıcısına yanıt
    Civic çok kısa süre kullandım detaylı bilgi veremem ama fluence yol tutuş olarak çok iyi değil. Özellikle virajlarda güvensizlik hissini yaşatıyor insana

• İkisi arasındaki farklar değilde ortak özellikleri sorsaydınız cevap kolaydı:

İkisi de motorlu kara taşıtıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civic düz yolda fluance i terletir fd6 kasanın frenide gayet iyi tutuyor makas atarken gördüm birini girdi girecek dedim durdu fd7 daha iyidir heralde lpg ile uğraşmamak için fluance tercih edilebilir arabanız güzel güle güle binin

• Hahaha civicin yol tutusu ile o yuruyen tenekenin yol tutusu karsilasitirilamaz

• Rampa dışında renaultun avantajı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fluence kullanıcısıyım sorunuz varsa sorun

yol tutuş abartıldığı kadar kötü değil sınıf standartlarında tutuyor biraz salınım yapıyor oyüzden konforlu denilebilir.

çekişi çok güzel yakıtı yakmıyor.

içi çok geniş bagajı da öyle tam aile için.

ben birçok araba sürdüm ama fiyatına göre (46 ya aldım)pek eksiğini görmedim.

en kötü yanları

kapı kolu gıcırdayabilir o yağlanabilir düzelir
    ses sistemi paketine göre değişir boş paketlerde pek iyi değil ful olanında bose var o baya güzel
    5 vites olanlar kötü vites geçişleri filan güzel değil
    130 luklar hariç vites oranları kısa 3000 devirde 147 148 km hız yapıyor
  • 105 lik Fluence im vardı daha ilk çıktığında rampa aşağı 210 düzde 200 yapabiliyordu ve devirlenmesi hızlanması falan gayet iyiydi. Yol tutuş kötü değildi sadece yandan gelen sert rüzgarlarda biraz dalma yapıyordu motor sessiz fakat rüzgar sesini biraz fazla alıyordu onun dışında çok ekonomik geniş bir araçtı otobanda slalom yarışı yapılmayacaksa her türlü tatmin eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike Tyson

Hahaha civicin yol tutusu ile o yuruyen tenekenin yol tutusu karsilasitirilamaz

Fluencenin gidişiyle de civic kıyaslanamaz sizin açınızdan bakarsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceazr27

quote:

Rampada turbo dizel bir arac daha yuksek olan torkuyla tabi ki atmosferik benzinli bir aractan daha iyi cikacaktir yokusu.Ama is duz yola gelince ayni hpde atmosferik benzinli bir arac tokatlar. dizel aracin ust devirlerde turbo basincinin dusmesi ve atmosferik benzinlilerin ust devirlerde maksimum hpyi vermesinden dolayi duz yolda hic sansiniz yok.Ayrica size gidiyor hissi yaratip koltuga yapistiran sey torktur süratiniz degil

• Nike Tyson kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sende her konuda Hondaya sallarsın burada övüyosun ne garip adamsın ya
  • BlackBurn340 kullanıcısına yanıt
    Istedigimi yazarim kimseyi ilgilendirmez

• Civic

Fluence  civic arasında ki fark nedir ?

Fluance

Fluence nin kalkış hariç pek bi şansı yok gibi

Edit:2014 denmiş,eski kasaya oranlanırsa fluence daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hearthland -- 15 Nisan 2017; 23:49:18 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ceazr27

quote:

Rampada turbo dizel bir arac daha yuksek olan torkuyla tabi ki atmosferik benzinli bir aractan daha iyi cikacaktir yokusu.Ama is duz yola gelince ayni hpde atmosferik benzinli bir arac tokatlar. dizel aracin ust devirlerde turbo basincinin dusmesi ve atmosferik benzinlilerin ust devirlerde maksimum hpyi vermesinden dolayi duz yolda hic sansiniz yok.Ayrica size gidiyor hissi yaratip koltuga yapistiran sey torktur süratiniz degil

benzinle olabilir de benzinde kullanan birini göremedim benzin fiyatlarindan.

• ceazr27 C kullanıcısına yanıt
    Keske vergilerin insancil oldugu bir ulkede yasayip hepimiz benzinli araclara binebilsek

• UzayMekiğineKafaAtanKedi kullanıcısına yanıt
    Yanlışınız var Hocam 30.000 kilometre 2010 FD6 kullandım ve frenler gerçekten vasattı. Facebook'taki Honda FD6 Team adlı grubumuzda da herkes bu konudan şikayetçiydi. Ama yol tutuş konusunda Fluence'den kesinlikle iyi olduğunu düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.