Şimdi Ara

florya'daki suriyeliler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nasıl def edebiliriz bunları? benim gibi düşünen insanlarla birlikte sopa-taş ne varsa gidip kaba kuvvet mi? yoksa konuşup uyarıp ondan sonra kaba kuvvet mi? buraya gelip yok insanlık nerde her şey kaba kuvvet mi diyenlere tek cevabım. EVET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shasta17 -- 25 Ağustos 2016; 15:45:26 >

• kanaryadakilere ne demeli
  • kartaldakiler de fena
  • suriyedekilere ne demeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damage1000 -- 25 Ağustos 2016; 15:50:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih asil mekanlari.Caddelerde turkceden cok arapca duyuyorum.

• Onu bilmiyorum da konuya girdim auto correct te ilk önerilen şey Florya sayfayı mi tarıyor acaba

• Farsça konusuyor onlar arabca degil silede bu sene suriyeli kayniyor gecen sene yoktu icine ettiler cadirda kaliyorlar plajda denize sicip isiyorlar tavuk yiyip egleniyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizlerin_umudu -- 25 Ağustos 2016; 16:04:22 >
  • Zaten boktan bi ülkeydi iyice bok oldu

• yav nece konuşursa konuşsun. farsçaymış arapçaymış banane. önemli olan bunları nasıl def edicez? fatih demişsin. hadi orası ticaret merkezi. aksaray falan yıllardır öyle. para dönüyor orda. arap turist piyasası var. yeni bir şey değil. mühim olan bu s*riyelilerin 2-3 sene önce olmayıp şimdi sanki kendi mekanıymış gibi rahat gezmesi. buna halk olarak karşı gelmeliyiz. benim gibi 3-5kişi tepki gösterirse bir şey olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shasta17 -- 25 Ağustos 2016; 17:03:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.