Şimdi Ara

İzmir Adnan Menderes Civarı Otopark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
19.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Havalimanında günlük 24 Lira civarı daha uyguna taksiyle 5-10 liraya felan gecebilceğim ucuz otopark var mı? 3-4 gün kalması gerekiyor aracın. 3-4 haftada bir antalyaya gittiğim için. Havalimanı fiyatı pahalıya geliyor.

• Pegasus u kullanıyorsan pegasus müşterilerine indirimli oluyor diye biliyorum araştırabilirsin.
  • Sirigmus kullanıcısına yanıt
    16 liraymış hocam. fazla açıkcası
  • Hocam en iyisi atıyorum optimum kapalı yada açık otoparkınada bırakabilirsin ordan banliyo ile 1 2 durak var zaten havaalanına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraghost

Hocam en iyisi atıyorum optimum kapalı yada açık otoparkınada bırakabilirsin ordan banliyo ile 1 2 durak var zaten havaalanına.

akşamları sıkıntı olmuyor mu hocam avmlerde
  • Migrosun yan tarafına bırakırsan en rahatı ve en yakını olur. artı olarak Migros önü taksi duragı var.
  • Scott23 S kullanıcısına yanıt
    Kipanin bahçesine bırak ordan bin bi durak sonra zaten havaalanı hiç sıkıntı yaşamassın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanyuce35

Kipanin bahçesine bırak ordan bin bi durak sonra zaten havaalanı hiç sıkıntı yaşamassın.

Bence de en uygunu kipanin açık otoparkı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scott23 S kullanıcısına yanıt
    Kapalı için sorman lazım bence ama açıkta sıkıntı olmaz genelde kameralı oluyor oralar.Kipada olabilir dedikleri gibi.1 2 durak.
  • Kipanın otoparkı 22 den sonra kilitleniyor. Arabanızı 22 den sonra sabaha kadar alamazsınız bilginize.
  • Gaziemirde havaalani yolu uzerinde fiat servisi var. Aracinizin bakimi gelmisse birakin oraya 4 gun kalsin

Isterseniz araci herhangibir izban yakininda biryere birakip izbana atlayip trenle havaalanina gidebilirsiniz

• Migros belli bir saatten sonra ücretli.
    Kipa en uygunu aracı otaparka bırakır izbanla havalimanına geçersiniz. 1 Durak sonra zaten.
  • Araba Şart değilse İzbanla gitmek en iyisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eve en yakın İzban durağı. Alsancak vs. dışında çoğu durağın yakınında aracı park edecek ara sokak bulunur ücretsiz.
  • Ben balçovadayım arkadaşlar.
    İzban 1 saatte anca gidiyor.

Ve benim uçağımın saatleri genelde 6.20 oluyor. Pegasus - Antalya uçağı . Benim 1 saat önceden orda olmam lazım. 4.20 de izbana binmiş olmam gerekiyor en gec o saatlerde izban yok benim bildiğim kadarıyla olsa bile kullanabileceğim bir alternatif değil. evimden o fatih altay metroya gitmek eziyet resmen ve gece gec saatlerde o metro istasyonlarıın civarınada pek güvenmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott23

Ben balçovadayım arkadaşlar.
    İzban 1 saatte anca gidiyor.

Ve benim uçağımın saatleri genelde 6.20 oluyor. Pegasus - Antalya uçağı . Benim 1 saat önceden orda olmam lazım. 4.20 de izbana binmiş olmam gerekiyor en gec o saatlerde izban yok benim bildiğim kadarıyla olsa bile kullanabileceğim bir alternatif değil. evimden o fatih altay metroya gitmek eziyet resmen ve gece gec saatlerde o metro istasyonlarıın civarınada pek güvenmiyorum.

Gunaydin ,

Hocam ne yaptiniz nasil bir cozum buldunuz ? Benimde 7 de ucus . Karsiyakadan gelecegim . Varmi guzel bi yer ? Izban sabah erken den yok olsa idi bir yere birakirdim yada kipada optimum yerlerden gecerdim . Ayrica havaalaninda bazi kredi kartlara indirim oluyor bilgisi olan var ise paylasabilir mi ?

• Kipa otoparki. Hemen arkasinda sarnic metro var. Hemen ordan havaalanina metro ile devam edebiirsiniz.

• Kipa nin otoparkı artık sıkı. Barkod ve bariyer sistemi kurdular.Sokaga koyarım derseniz sarnıç üst gecidinin sağına veya soluna koyabilirsiniz. Havalimanından menderese doğru giderken otopark var. Ancak ücreti hakkında bilgim yok.

• Metro kullanamam arkadaslar sabah cok erken gidecegim . Izmire biraz erken gidip havaalaninda kart indirimlerine bakmam gerekecek yda cevrede koyabilecegim bi yer bulmak

• jetpark otopark var aracını bırakıyorsun bıraktığın yerden havaalanına kadar da servisi var bırakıyorlar alıyorlar ve hızlılar kullandım problem çıkmadı şimdiye kadar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.