Şimdi Ara

FLOPPY OLMADAN BİOS UPDATE NASIL YAPARIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar elimde gigabyte 945p s3 anakart var f2 biosu yüklü ben buna f4 biosunu yüklemek istiyorum ama floppyim yok nasıl yaparım gigabyte ın kendi adresinden indirdim biosu açınca ekrana bir şeyler geliyo ama anlamıyorum bilen arkadaşar varsa yardım edebilirmi acaba yani gigabyte anakart kullanıcıları nasıl yaptığını özelden anlatmak isterseniz bu daha iyi olur tabi msn adresimi vereyim darude_exctasy@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz. Cvpları bekliyorum iyi forumlar

• Hadi ama yardım edin
  • floopy gerek yokhttp://www.gigabyte.com.tw/FileList/NewTech/old_motherboard_newtech/tech_a_bios.htm

linkteki **** yazan yere bosluksuz bi şekilde F i l e l i s t yaz
    burdan cekceğin biosflash1.10d.exe isimli programı makinene kur
    sonra f4 biosunu zipli ise cıkart bi yere cıkar masaustu gibi farketmez

makinemizde winamp virüs programı herhangibi acık bi program bırakma

programı ac

"Update New BIOS" bu seceneği tıklıcaz biosumuzu net üzerinden direk almayacağız için bunu seccez

sonra zipden cıkardğımız anakartımız ile uyumlu olan biosu programa göstercez

bios yükleme bittikten sonra program kendi kendine sistemi yeniden baslatır

dikkatli bi şekilde yaparsan sorunsuz yüklersin bios update yaparken ve yaptıktan sonraki sorunlar tamamen sana aittir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: s3k0

floopy gerek yokhttp://www.gigabyte.com.tw/****/NewTech/old_motherboard_newtech/tech_a_bios.htm

linkteki **** yazan yere bosluksuz bi şekilde F i l e l i s t yaz
    burdan cekceğin biosflash1.10d.exe isimli programı makinene kur
    sonra f4 biosunu zipli ise cıkart bi yere cıkar masaustu gibi farketmez

makinemizde winamp virüs programı herhangibi acık bi program bırakma

programı ac

"Update New BIOS" bu seceneği tıklıcaz biosumuzu net üzerinden direk almayacağız için bunu seccez

sonra zipden cıkardğımız anakartımız ile uyumlu olan biosu programa göstercez

bios yükleme bittikten sonra program kendi kendine sistemi yeniden baslatır

dikkatli bi şekilde yaparsan sorunsuz yüklersin bios update yaparken ve yaptıktan sonraki sorunlar tamamen sana aittir..

daha iyi anlatılamazdı
  • xp üzerinden
  • Deniyelim o zaman.
  • gigabyte'ın @bios adlı bir programcığı var, windows üzerinden internetten en güncel bios vesiyonunu bulup flashlamak için... onu kullan, anakart cd'si içerisinde var zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctorfizik -- 24 Şubat 2007; 14:54:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.