Şimdi Ara

FLO Çark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
7.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çark işine flo da girmiş. İki cihazdan denedim, 200/15 çıktı. Kötü bir oran. Zubizu'da bile %15 var.
    FLO Çark

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• FLO mu? 😃😃

1) Hiçbir indirimi kombolatmaz. İndirim kodunuz vardır, gidip sözde indirimsiz fiyat üzerinden sizin kodunuzu düşer. Örneğin yazmış; 299,99₺ değil 119,99₺ diyelim. 20₺ 'lik kodunuz varsa gider 279,99₺ yapar sizi kanser eder.

2) Hemen her gün, "Bak son 400 kod, bak cidden son, inan bana sonun sonu..." vs. diyerek ahlaksız bir ticaret yapar.

3) Şimdi de başımıza çark çıkartmışlar. Yahu utanmaz herifler, 200/15 vermen ayrı komik bu verdiğin 200/15 için kılını bile kıpırdatmayıp genel bir şekilde "FIRSAT15" demen çok komik.

4) Sonuç olarak son 1 yıldır iyice saçmaladılar. Önermiyorum. Alacaksanız bilimum pazar yerlerindeki mağazalarından alın. Hiç değilse reel iskontoyla alışveriş yapmış olursunuz.
  • Floyu kendi sitesi yerine hepsiburada n11 amazon vs gibi yerlerden satıcı olarak alışveriş yapmanız daha iyi olur kendi sistemleri cok kötü. Kargomu mağazadan teslim seçtim kargo kaybetmişler, kendileri misliyle firmadan ücret koparmasina ragmen, benim iadeyi 4 ay sonra yapti zorla oda sikayetvara yazdigim icin yaptılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobil uygulamada nerde çark ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FLO mu? 😃😃

1) Hiçbir indirimi kombolatmaz. İndirim kodunuz vardır, gidip sözde indirimsiz fiyat üzerinden sizin kodunuzu düşer. Örneğin yazmış; 299,99₺ değil 119,99₺ diyelim. 20₺ 'lik kodunuz varsa gider 279,99₺ yapar sizi kanser eder.

2) Hemen her gün, "Bak son 400 kod, bak cidden son, inan bana sonun sonu..." vs. diyerek ahlaksız bir ticaret yapar.

3) Şimdi de başımıza çark çıkartmışlar. Yahu utanmaz herifler, 200/15 vermen ayrı komik bu verdiğin 200/15 için kılını bile kıpırdatmayıp genel bir şekilde "FIRSAT15" demen çok komik.

4) Sonuç olarak son 1 yıldır iyice saçmaladılar. Önermiyorum. Alacaksanız bilimum pazar yerlerindeki mağazalarından alın. Hiç değilse reel iskontoyla alışveriş yapmış olursunuz.

• 500/250 nin kodunu bilen var mı? NAHFIRSAT250, ALSANAFIRSAT250, FIRSATBASI250... denedim olmadı..

• flomu kaldı 150/50 300/100 verirdi bi zamanlar, fiyatlarıda müthiş şişirmişler kalite berbat olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine aktif, yine 200/15 verdi. Şansınızı deneyebilirsiniz.

• ara sıra %50 yapıyor sitede %50lik ayakkabı bulamıyoruz çok reziller

• Bugün 200/20 çıktı. FIRSAT20

• Aktifmiş bugün de , öyle bir göz atayım dedim. Fiyatlar harbi ucmuş , kupon kodları herkese ortak galiba çark adı altında farklı farklı veriliyor

• Flo hikaye oldu

Eskiye göre fiyatlar %400 artmış hediye çeklerinde fiyat %0 artmış

Eskiden 150 tlye 40/50 tl hediye çeki veriliyordu

500 tlye en az 150-200 tl hediye çeki vermesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 8 Haziran 2022; 22:26:25 >
  • F53V2JT 200/40

• 2000 lira çıktı. Allah çarkı icat edenden razı olsun. Ben razıyım

FLO Çark

• SquidGame kullanıcısına yanıt

Ne zaman aktifti çark? Ben 200/40 bile razıyım.

• Generaloberst11 kullanıcısına yanıt
    7 Temmuzda aldım hocam

• Flo Çark aktif

• quote:

Orijinalden alıntı: SquidGame

2000 lira çıktı. Allah çarkı icat edenden razı olsun. Ben razıyım

Forumdan biri olmasan çıktığına inanmazdım cidden gelmiyor hiçbir şey garip

• Boragungoren kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım yolculuk yaparken bi anda 2000 ₺ görünce elim ayağım tutmadı. Ürünlerin bir kısmı geldi. Diğerlerini dörtgözle bekliyorum.. FLO Çark

• 200/40
    Kullanacak olana hayırlı olsun
    FLO Çark

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.