Şimdi Ara

FLIGHT SIMULATOR 2004 TEXTURE

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar...Kısa süre önce flight simulator x in demosunu internetten indirdim...oyunun görüntülerine hayran kaldım ancak bilgisayarımda kastığı için şu an oynayamıyorum...ancak flight simulator 9 u ise hiç kasmadan gayet güzel oynayabiliyorum..benim merak edip yapmayı istediğim şey ise flight simulator x in deniz(dalga) texturunu fs 2004 e aktarabilmek....böyle birşeyi yapma şansım var mıdır sizce???

• quote:

Orjinalden alıntı: theflash266

Merhabalar...Kısa süre önce flight simulator x in demosunu internetten indirdim...oyunun görüntülerine hayran kaldım ancak bilgisayarımda kastığı için şu an oynayamıyorum...ancak flight simulator 9 u ise hiç kasmadan gayet güzel oynayabiliyorum..benim merak edip yapmayı istediğim şey ise flight simulator x in deniz(dalga) texturunu fs 2004 e aktarabilmek....böyle birşeyi yapma şansım var mıdır sizce???

var.Ben yaptım çok güzel oldu.Avsim'de water texture diye ara bir sürü texture var
  • peki avsime girdikten sonra orda filelibraryi açınca oraya tam olarak ne yazmam gerekiyor bu texture için...???
  • quote:

Orjinalden alıntı: theflash266

peki avsime girdikten sonra orda filelibraryi açınca oraya tam olarak ne yazmam gerekiyor bu texture için...???

water texture
  • napcaksınız suyu siz alın altınıza bir airbus dünya turu yapın
  • ya bende x kasmıyor ama yeryüzü aynı 2004 gibi sanırım ayarlar düşükte olduğu için o suya siniroluyorum zaten nedir şey gibi kağıt gibi bende 2004 e yüklüyorum şimdi avsim den x in açılmasıda uzun sürüyor en iyisi 2004 işte
  • ya en iyisini kurulumuyla verseniz yaptım yine aynı fark etmedi yapamadım yada buda dandik texture imiş bitane daha indiriyorum deneyecem şimdi
  • buda olmadı ben atatürkün yanındaki denize bakıyorum ordamı bir yanlışlık var??? texture screenshot larında çok iyi görünüyor
  • Avsimde aquarama var onu indir texturlerini kullan.... linki aşağıda ;gelmiş geçmiş en mükemmel texture...
    readme dosyasını okumayı unutma....

http://library.avsim.net/search.php?SearchTerm=aquarama&CatID=fs2004

Ayrıca denizin dalgalarını da aşağıdaki linklerden seç seç al;

http://library.avsim.net/search.php?SearchTerm=waves&CatID=fs2004scen&Go=Search

Tüm bunlardan önce Avsim e ücretsiz kayıt olman gerekiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wing -- 9 Nisan 2008; 1:43:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.