DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
flash disk sifreleme
22
Cevap
0
Favori
17.643
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      156 Mesaj
      26 Kasım 2005 20:48:36 Konu Sahibi
      arkadaslar flash diskime şifre koymak istiyorum.bunu yapabilecegim bi program var mı? varsa farklı bilgisayarlarda da şifre koruması devam eder mi?

|
      |

Messagebox.Show("İ Love you")
    • Yarbay
      3371 Mesaj
      27 Kasım 2005 12:06:58
      ben de cvbı merak ediyorum. bu aralar flashdisk alacam da. sen ne kullanıyorsun ve memnun musuun kardeş?
      |
      |

• Teğmen
      156 Mesaj
      27 Kasım 2005 15:26:47 Konu Sahibi
      arkadasım ben kingston kullanıyorum ve memnunum. digerleri hakkında pek bilgim yok...
      ya bu şifreleme işini bilen yok mu?
      |
      |

• Yüzbaşı
      773 Mesaj
      27 Kasım 2005 21:51:24
      sandisk cruiser mini kullanıyorum ve kendine has şifreleme programları var 256bit üzeri şifreleme yapıyor sanırım yeni yazılımları bu marka için aratırsanız nette sonuç elde edersiniz
      |
      |

A12 TEAM

• Binbaşı
      1170 Mesaj
      28 Kasım 2005 00:22:30
      benim aldığım flash disc te gelen driverda böyle bir seçenek bulunuyor size vemiş olmaları gerekmezmi
      |
      |

muhabbetten Muhammet oldu hasıl, Muhammetsiz muhabbetten ne hasıl
    • Teğmen
      156 Mesaj
      28 Kasım 2005 16:59:48 Konu Sahibi
      arkadaslar benim anlatmak istediğim flash diske "bilgisayarım"dan girince şifre istesin. olmazsa içinde ki bazı dosyalara sifre koyayım .. ama farklı bilgisayarlarda kullanınıca da sifre korumasına devam eder mi?
      |
      |

• Yüzbaşı
      488 Mesaj
      29 Kasım 2005 09:30:09
      benimkide kingston 512 şifreleme olayının olduğunu sanmıyorum ... olsa benimde işime yarardı ..
      |
      |

• Yüzbaşı
      708 Mesaj
      29 Kasım 2005 15:30:13
      ben flash disk kullanıyorum

Bazı dosyaları Şifreleme için rar yapıp şifreliyorum

Rar şifresi çözen program henüz piyasada yok işimi görüyo
      |
      |

• Binbaşı
      1170 Mesaj
      30 Kasım 2005 13:01:32
      bizde onu dedik zaten ya flash ın içinde yada bir cd vs ile yazılımı veriyor o şifreleme dediğinde o şekil oluyor bilmem bende kingston marka bir flash var ben öyle yaptım
      quote:

Orjinalden alıntı: compteach

arkadaslar benim anlatmak istediğim flash diske "bilgisayarım"dan girince şifre istesin. olmazsa içinde ki bazı dosyalara sifre koyayım .. ama farklı bilgisayarlarda kullanınıca da sifre korumasına devam eder mi?
      |
      |

muhabbetten Muhammet oldu hasıl, Muhammetsiz muhabbetten ne hasıl
    • Binbaşı
      1917 Mesaj
      30 Kasım 2005 13:27:11
      cem_uar winrar şifresini kıran program yok demişsin ama var
      |
      |

2000 Renault Laguna 2.0 RXT 140 Hp Kekova Mavisi
    • Binbaşı
      1917 Mesaj
      30 Kasım 2005 13:32:14
      cem_uar win rar şifresini kıran program yok demişsin ama bende var.http://rapidshare.de/files/6781981/Advanced_RAR_Password_Recovery.zip.html adresinden indirebilirsin
      |
      |

2000 Renault Laguna 2.0 RXT 140 Hp Kekova Mavisi
    • Yüzbaşı
      442 Mesaj
      26 Ocak 2007 17:55:35
      Arkadaşlar bende flash diske şifre koyma programı arıyorum. sandisk 2.0 gb kullanıyorum CD sinin içinde
      şifreleme programı var ama şifrelemiyor. Register istiyor. Demo program koymuşlar CD ye.
      Bende başka bir yöntem kullanıyorum. Folder accses dosya şifreleme programını, flash diske bir klasör yaratarak buraya kurdum ve exe dosyasınıda içine attım. Başka PC ye flashdiskimi taktığımda folder access exe yi çalıştırıp o PC ye kuruyorum. Flashdisktedi şifreleme programının simgesi aktif oluyor dosyayı sürükle bırak-şifreni gir dosya açılıyor.
      NOT= Başka PC de de folder access kuruluysa benim bu yöntem işe yaramıyor. O PC deki şifreyi istiyor.
      |
      |

HP GF675EA DV6390
    • Onbaşı
      19 Mesaj
      26 Ocak 2007 21:04:11
      Yeni Toshiba 1 Gb U3 model de başlangıçta şifre koyabilme imkanı var. Belleği usb girişten pc ye ilk bağladığınızda bağladığınızda menüde şifreleme bölümü var. Şifrenizi girin ve bundan sonra her bağlandığınızda şifre ister. DİKKAT şifreyi unutursanız belleği de unutun :) Saygılar
      |
      |

HTC HTC HTC HTC HTC
    • Yarbay
      3878 Mesaj
      26 Ocak 2007 21:40:13
      quote:

Orjinalden alıntı: AntiMicrop

cem_uar win rar şifresini kıran program yok demişsin ama bende var.http://****.de/files/6781981/Advanced_RAR_Password_Recovery.zip.html adresinden indirebilirsin

bu program bir nevi deneme yanılma yöntemiyle şifreleri bulmaya çalışmıyor muydu? yani şifreyi bulması çok uzun sürer, hele ki çok uzun ve çeşitli büyüklü küçüklü karakterler içeriyorsa bulması günlerini alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canselcik1992 -- 26 Ocak 2007; 23:40:45 >
      |
      |

University of Illinois at Urbana-Champaign (Computer Science)
    • Yarbay
      3759 Mesaj
      26 Ocak 2007 22:07:56
      bende twinmos vardı. flashdiske partition yapıyordu. diğer partitiona girerken şifre soruyordu. boyuu istediğinize ayarlayabiliyordunuz
      |
      |

Mobil imza versek?
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Ocak 2007 22:51:34
      quote:

Orjinalden alıntı: AntiMicrop

cem_uar win rar şifresini kıran program yok demişsin ama bende var.http://****.de/files/6781981/Advanced_RAR_Password_Recovery.zip.html adresinden indirebilirsin

Teşekkurler Kardeş
      |
      |

• Yarbay
      6331 Mesaj
      23 Ağustos 2012 13:57:46
      FLASH DİSK ŞİFRELEME PROGRAM ARIYORUM
      yardımcı olana kocaman bir teşekkür edeceğim
      |
      |

• Binbaşı
      1223 Mesaj
      23 Ağustos 2012 15:39:40
      win7 disk şifreleme var.programsız başka bilgisayar takıncada şifre istiyor programsız.

mükemmel olmaya çalışmakta mükemmeli aramakta hata
    • Binbaşı
      1175 Mesaj
      23 Ağustos 2012 15:45:23
      Bulabilen pm atarsa Flash şifreleme çok iyi olur banada lazım
      |
      |

████ Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz Fenerbahçe.
      [Dexter ● Game Of Thrones ● How I Met Your Mother ● Wilfred ● Vikings ● Lost ● Prison Break ● Spartacus ● Two And A Half Men ● Supernatural ● The Bing Bang Teory ● The Walking Dead ● Breaking Bad ● New Girl ● Avatar Anime Series ● Suits ● ]
      [ Vinnie Paz ● Ados ● Allame ● Anıl Piyancı ● Contra ● Dilkeş ● Hidra ● Grogi ● Joker ● İnfaz ● Kaptan ● Hayki ● Massaka ● Mode XL ● No.1 ● Norm ● Red ● Tankurt Manas ]
      [P.E.S Series ● C.O.D Series ● P.O.P Series ● Assasin's Creed Series ● Infamous Series ● Diablo Series ● NFS Series ● Crysis Series ● Portal Series ● Darksiders Series ]
    • Yarbay
      6331 Mesaj
      23 Ağustos 2012 16:50:48
      quote:

Orijinalden alıntı: enyz

win7 disk şifreleme var.programsız başka bilgisayar takıncada şifre istiyor programsız.

diğer işletim sistemlerinde de işe yarıyor mu?

Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
2,896
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.