Şimdi Ara

Fiyat performans kulak içi kulaklık önerisi alınır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Philips kulak ici kulakligi bozuldu yeni kulaklik alicam ama daha iyi kulaklik istiyorum. 80-90 lira civari kulaklik ariyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sennheiser cx300 bulabilirseniz temiz alabilirsiniz.

• Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    Xiominin kulakligini dusunuyordum onerirmisiniz?

• rmbeh578 R kullanıcısına yanıt
    Sennheiser dinleyin düşünmezsiniz.

• şimdi bütün tavsiyeleri unut ve usulca bu kulaklığı edin. rock zircon.
  • Gec kaldim galiba. Turkiye de satisi yok galiba yurt disindan alma gibi bi sikintisi var. Dusundum arastirdim ve xiaomi hybrid hd siparis ettim. Urun elime gecince incelemesini ve tecrubelerimi aktaricam. Yinede tesekkurler

• fp pihilips saglam bass vuranları,,bir üstü sennheiser...
  • moxpad x3
  • Sırf denemek için aldım Mix cihazım için 30usd civarıydı Mi Pro HD süper bir sunumla hazırlamışlar kutu içeriğini de ben beğendim şahsen ses gayet detaylı eksi bir nokta çarpmadı gözüme ama sennheiser stüdyo kökenlidir iyidir
  • Arkadaş sen zaten kararını vermişsin ne diye milleti yoruyorsun amlamadım gitti..Yolda falan cebimde her zaman Cx-200 var bence tam bir fiyat performans,ayrıcada Cx-200 ,Cx-300 den daha çok tercih ediliyor.Kafa üstü olarakta daha yeni aldığım Marley Redemption kullanıyorum gayet tatminkat bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsakaryali -- 3 Haziran 2017; 23:8:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snnynn

şimdi bütün tavsiyeleri unut ve usulca bu kulaklığı edin. rock zircon.

Kesinlikle haklı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kulaklik geldi ve 1 saat bile kulanmadan kirildi. Yarin garantiye yolluyacagim. Tekrar aldigimda incelemesini atarim. Sol kulagin girisini duzgun yapistirmamislar. Cepten cikardigimda parca yoktu. Baya uzdu bu durum beni eger garanti kabul etmezse kulakliklara kuserim herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

Sırf denemek için aldım Mix cihazım için 30usd civarıydı Mi Pro HD süper bir sunumla hazırlamışlar kutu içeriğini de ben beğendim şahsen ses gayet detaylı eksi bir nokta çarpmadı gözüme ama sennheiser stüdyo kökenlidir iyidir

selam bende mi pro hd almak istiyorum ama heryerde hybrid pro var.nerden aldınız acaba?

• Rock zircon rap-rnb türlerinde iyi performans verir mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.