Şimdi Ara

fix it pro Çizik Giderici Kalem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
3
Favori
267.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • (bu üründen fayda gören varsa lütfen pm atsın )

fix it Pro tek bir ürün. Renk seçeneği yok. Acaba her renk araca uygulanabiliyor mu?
    fix it Pro, özel formülü sayesinde her renk araca uygulanabilir ve mükemmel bir uyum sağlar. Bu sebeple renk seçeneği aramanıza gerek yoktur.

fix it Pro arabama zarar verir mi?
    fix it Pro çiziklere, çiziğin derinine derin bir katman vererek müdahale eder. Aracınıza herhangi bir zararı yoktur.

fix it Pro’yu uyguladıktan sonra ne kadar beklemeliyim?
    fix it Pro uygulandıktan 1-48 saat arası kurur. Uygulama sonrasında herhangi bir müdahale yapmamaya gayret etmelisiniz.

fix it Pro’yu aracıma uygularken herhangi bir şey kullanmam gerekir mi?
    Gözlerinizi ve cildinizi tahriş etmemesi adına Fix İt Pro’yu aracınıza uygularken bir eldiven yardımı ile kullanmanızı öneririz.
    bunun reklamını gördüm basit işlem gibi görünüyor
    fiyatı biraz pahalı koymuşlar fakat ilerde ucuzlar sanırım
    kullanan var mı?

http://urun.gittigidiyor.com/diger-her-sey/fix-it-pro-cizik-giderici-kalem-otomobil-motosiklet-cizik-giderici-rotus-kalemi-273123731

kullandık mucize olmadı
    hatta bizden sonra komşu başka yerden getirtti
    yine denendi olmadı
    ya da biz kullanmayı bilemedik
    (sürüp sürüp güneşte bekletilecek filan dendi)

sba5867 arkadaşın önerisi de aşağıdadır

ARKADAŞLAR ANLADIĞIMIZ KADARIYLA BU KALEM KÜLLİ YALAN. O YÜZDEN SİZE BAŞKA BİR METOD BELİRTMEK İSTEDİM. (ALINTIDIR)

1) Yetkili servise gidip aracınızın boya kodunu öğrenin.
    2) Sanayiiden 3M v.b. kaliteli 1 kutu boya temin edin. (Kola kutusu büyüklüğünde olur, fiyatı ~7TL)
    3) 30-40 adet kürdana ihtiyacınız var ayrıca fiber kıllı beze (fazla boyayı silerken ufak çizikler olmaması için)
    4) Boyayı kürdanın ucuna güzelcene yedirin. Daha sonra çiziğin içersini doldurun, 5 dakika kurumasını bekleyin.
    5) 5dk sonrasında elinize Sonax vb. çizik giderici pasta ile çiziği dolduran boyanın fazlalağını alın. Çizik kaportayla aynı hizaya gelsin.
    6) Bu işlemi derin olmayan çiziklerde kesinlikle uygulamayın yoksa boyayı yediremezsiniz, kabarık ve çirkin durur. İnce çizikler için Sonax, Turtle wax 'ın çizek giderici pastaları uygulanır.
    7) İşlem bittikten sonra kaliteli bir cila (Örnek: Turtle Wax Extreme Nano Sıvı Cila) ile aracınızı cilalayın. (Bu cila diğer kılcal çizikleride iyi yedirdiğiniz taktirde absorbe edecektir)
    8) Cila kuruduktan birkaç saat sonra (3 saat) isterseniz Turtle Wax Ice ile aracınızı parlatabilirsiniz. Bu kimyasal çizikleri vs doldurmaz fakat aracınızın kaportasında kendinizi "aynada" gibi görebilirsiniz.
    9) Aldığınız boya sizi ileride yine lazım olacağından saklayın.

GAYETTE MANTIKLI MUCİZEVİ ÖZELLİĞİ OLMAYAN :) AMA İŞE YARAYAN BİR METOD BENCE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meta80 -- 14 Nisan 2017; 15:16:18 >

• nasıl oluyor ya boya çıkmasınıda siliyor
  • Kullanan bilen biri yokmu bunu ya nası bişidir bu ?
  • çok inandırıcı gelmedi. renk farketmez diyor , demek ki boyaya bir şey yapmıyor. sadece cilayı yeniliyor
  • Bir adam ürününü yırtına yırtına anlatıyorsa, o üründen hayır gelmez
  • benimde aklima takildi bu ve internetten biraz arastirma yaptim fakat herkes birsey soyluyor kimi cok kullanisli diyor kimi hicbir iseyaramiyor diyor .
    tv deki fiyati gercekten cok nette bi abd sitesiydi korgo yapiyorlarmis ulkelere ( turkiye varmi diye bakmadim ben bulundugum yere baktim vardi ) kalemin tanesi 2.30 dolar hata kendi siteside genk geldi girdim iki kalem bir araba yikama sampuani bir cakmaklikla calisan supurge 19 dolar diyordu baktim siteye ve cikmak istedim bi uyari geldi evete tikladim (zannedersem fiyati yuksekmi diye sordu) size ozel fiyat 14 dolar dedi urunu kullananlar cikip yorum yapsa benimde niyetim var
  • Pek inandırıcı gelmedi bana.
    Tabi olsa süper de...
  • Kullanan beğenen varsa bi mesaj yazsın.
  • Hadi canım süper bir şey...
  • bu ürün geçiçi çizik tamiri mi yapıyor yoksa kalıcı mı?
    arabayı yıkadıktan sonra her sefer çizikleri kalemle kapatıcaksak ne anladım ben o işten.
  • Arkadaslar ben ürünü ilk gördüğümde inandırıcı gelmemişti fakat kuzenim sayesinde ürünü aldık ve denedik gercekten iannılmaz.çizikler yok oluyo sanki.ürünü bir kişi 100tl den satıyo bir sitede ama biraz arastırınca 80 tl yewww.sahibinden.com da buldum...herkse tavsiye ederim...Sadece bir sefer sıcak bir ortamda yapın kuruduktan sonra birdaha çizik göreniyosunuz..
  • Benim bir kaç girişimci uyanık öğretmen arkadaşım bunun ticaretini yapmak istiyordu bende patlar elinizde olmaz öyle şey demiştim. Yine inanmıyorum izlemedim bile öyle kalemle arabaların çizikleri temelli giderilse ohooo.
  • Arkadaşlar ben kullandım ürün inanılmaz etkili gitti gidiyorda bi arkadaş yurtdışından direk adrese 50 tl ye gönderiyor...
    LİNK:
    http://urun.gittigidiyor.com/SOK-SOK-FIX-IT-PRO-CIZIK-KAPATICI-EN-UYGUN-FIYAT_W0QQidZZ24186267

ÜRÜNÜ SÜRDÜKTEN SONRA Bİ SÜRE BEKLEYİN ÇİZİKTEN ESER KALMIYOR.. SATAN ARKDAŞTAN 2 ADET ALDIM ....
    ÜRÜNÜ HEPİNİZE TAVSİYE EDERİM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kritios

bu ürün geçiçi çizik tamiri mi yapıyor yoksa kalıcı mı?
    arabayı yıkadıktan sonra her sefer çizikleri kalemle kapatıcaksak ne anladım ben o işten.

ürün sürdükten sonra çok etkili kalıcı bi etkisi var enteresan bir silikonize maddeden yapılmış...
  • Ürün süper diyen 2 arkadaş var.
    İkisi de 1 mesaj sayısına sahip arkadaşlar.
    İlginç
  • reklam yapıyorlar sanırım,objektif olmayabilirler
  • reklamsı haraketler var sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: AiQUiDiE

Ürün süper diyen 2 arkadaş var.
    İkisi de 1 mesaj sayısına sahip arkadaşlar.
    İlginç

Bu ürün değil ama praktikerde başka bi çizik giderici kalemi sordum ordaki elemana, ürün çiziği kapatıyor ama yıkamaya karsı dayanıklı değil yani mesela 3-5 yıkamada bir onu sürmek gerekiyor, bu üründe muhtemelen boyle
  • Bu arada E-Bay den çok daha ucuza bulunabiliyor.
    Bu satıcılar satıcı değil direk kazıkçı modundalar.
    10`a al 100`e sat
    Oh be güzel hayat
  • Gaza gelip e-bay`den 1,5 € ya satın aldım.
    4 € da shipping ödedim.

Bakalım gelsin de görelim.
    15 liralık olup da 80 - 100 e satılan bu icat nasıl birşeymiş?
    Belki ticaretini de yaparım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.