Şimdi Ara

fix it pro Çizik Giderici Kalem (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
484
Cevap
3
Favori
267.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kalem elime ulaşalı bayağı oldu ancak deneme fırsatı bulamadım.
    Taşınma öncesi tamirat tadilat işlerim var.
    En kısa zamanda deneyimleyip sizlerle paylaşacağım inşallah.
  • Ben de aldım ama havanın güneşli olduğu ve 15 derecenin üzerindeki durumlarda denenmelidir. hava bulutlu ve sıcak olsa dahi işe yaramaz arkadaşlar. güneş ışınlarıyla aktif olan bir yapı.
  • beklemedeyiz kalıcı çözümse bu ürünün distribütörü olucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_hamen
    Ben de aldım ama havanın güneşli olduğu ve 15 derecenin üzerindeki durumlarda denenmelidir. hava bulutlu ve sıcak olsa dahi işe yaramaz arkadaşlar. güneş ışınlarıyla aktif olan bir yapı.

Bilgi için teşekkürler.
    Bekleyelim bakalım biraz daha havaların ısınmasını
  • Arkadaşım çinden getirtti ve uyguladı. Ben görmedim ama sonuç fiyaskoymuş. Sonuç iyi olsaydı bizde getirip satacaktık ama arkadaşın dediğine göre sattığımız adamlar bizi tenhada kıstırabilirmiş. :)
  • Selamlar ben de fix it pro sebebiyle burdayım,dün reklamını gördüm sevindim,bugün ise fiyasko oldugunu düşünüüyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mardini
    Selamlar ben de fix it pro sebebiyle burdayım,dün reklamını gördüm sevindim,bugün ise fiyasko oldugunu düşünüüyorum:)

Neyse çok para vermedik Allah`tan.
    Bakalım havalar ısınıp bol güneşli olunca deneyeceğim.
    Belki de işe yarar.
    Çiziği gidermesini değil ama bir süre de olsa saklamasını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIRADANUS -- 18 Mart 2010; 14:03:20 >
  • ebay den getirtebilirsin. 9-10tl gibi bir fiyat tutuyor. yanlız 10-25 gün beklemen gerekir

Bu da linki;

Filtrelenmiş ebay linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d_hamen -- 18 Mart 2010; 17:13:02 >

• işe yararsa ben de almayı düşünüyorum bir tane yurtdışında çok para değil anlaşılan.
  • ya arkdaşlar bu tip şeylere kanmayın,

bu ürünün ve de muadillerinin Alman kanallarında tanıtılması da yine reklam amaçlıdır ve TR 'de olduğu gibi Almanya'da da saf insanları kandırmak için kurulmuş bir tezgahtır...

(daha ne tezgahlar var Almanya'da insanların paralarını çalmak için... anlatsam hikaye olur...)

bir kere düşünün ya, bunun içinde ne varki 2-3 EURO 'ya satılıyor... evet ne var?
  • böyle birşey var. ben arabamdaki çizikler nedeniyle boyacıya gittiğimde derin olmayan çizgileri kapatabiliriz dedi. eline incecik bir fırça aldı bir madde içine batırdı ve benim çiziğin üzerinden öyle bir gitti ki aynen gözümün önünde çizik yalan oldu. ve dedi ki bu kaybolmaz böyle durur. ama dedi ki çizik kaportaya ulaşmışsa bu kullanılmaz yani çizik fazla derin olmayacak. benim boyacı bunu piyasaya sunsaydı köşe olmuştu adam :) durun en yakın zamanda ne olduğunu da öğreneceğim burada paylaşacağım. çok basit bir maddeydi yaa. ve 6 ay kadar oldu dün aklıma takıldı baktım çizik hiç yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lrdofstn -- 18 Mart 2010; 22:09:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

ya arkdaşlar bu tip şeylere kanmayın,

bu ürünün ve de muadillerinin Alman kanallarında tanıtılması da yine reklam amaçlıdır ve TR 'de olduğu gibi Almanya'da da saf insanları kandırmak için kurulmuş bir tezgahtır...

(daha ne tezgahlar var Almanya'da insanların paralarını çalmak için... anlatsam hikaye olur...)

bir kere düşünün ya, bunun içinde ne varki 2-3 EURO 'ya satılıyor... evet ne var?

Biz de onu merak ediyoruz işte . Bu kadar küçük bir meblağ, denemeye değer

• quote:

quote:

ya ben ne diorum! denemeye dahi değmez. Çünkü o paraya satılan bir ürünün (3euro) maliyeti onun da yarısı(1euro) olduğuna göre, demekki içinde dişe dokunur birşey yoktur...

• quote:

quote:

quote:

ya ben ne diorum! denemeye dahi değmez. Çünkü o paraya satılan bir ürünün (3euro) maliyeti onun da yarısı(1euro) olduğuna göre, demekki içinde dişe dokunur birşey yoktur...

Bazen büyük sorunların çözümleri çok basit olabiliyor. Belki çok basit kimyasal bir yapıyla adam bunun formülünü buldu. Sürümden kazanmak için de ucuza satıyor. Ben mühendisim, meraklıyım, kendim kurallarına göre denemeden işe yaramıyor diyenlere de inanmam. Her pahalı şey işe yarayacak diye bir şey de yok. O zaman 10tl ye alıp 100tl ye sana satarım. Sen pahalı işe yarar diye alırsın ama burdaki kimse almaz. Sen düşün artık hangisi saflık

Uyarın için teşekkür ederim ama dediğim gibi şükür 2-3 EURO nun benim için bir önemi yok. O yüzden işe yaramasa da üzülmem. Eminim diğer arkadaşlar da böyle düşünüyordur. Bunun vebali de bunu satanlara olur.

• kısaca faso fiso bir şey mi bu şimdi, telefonla sipariş hattını aradım 89TL diyorlar yaf
  • Dün akşam ben de EuroD de izledim. Hakikatten çizik yok oluyor. Ucuz bulursam deneyeyim.
  • Reklamları süper gerçekten de.
    Şöyle havalar ısınsa ve güneş çıksa da ben de uygulasam
  • dostum kullansanızda bize bir bilgi verseniz bizde en azından bir çözüm olduğnu görür ona göre alırız
  • Reklamları süper gerçekten de.

Arkadaşım ne diye aldın sen bu kalemi ,madem aldın neden kullanmıyorsun sıcak havada kullanılması olumlu sonuç verir dedilerse çöl sıcaklarını kast etmediler değilmi.hade deniyeceksen dene de nasıl birşey miş bilelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dive_e
    Reklamları süper gerçekten de.

Arkadaşım ne diye aldın sen bu kalemi ,madem aldın neden kullanmıyorsun sıcak havada kullanılması olumlu sonuç verir dedilerse çöl sıcaklarını kast etmediler değilmi.hade deniyeceksen dene de nasıl birşey miş bilelim

Peki hemen deniyorum.
    Kusura bakma, almış bulunduk ama deneme fırsatı yaratamadım, çok mahçubum.
    Bu nasıl bir tavırdır?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.