Şimdi Ara

fix it pro Çizik Giderici Kalem (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
484
Cevap
3
Favori
267.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten kalem aldımı acep yoksa heyacan mı yapmaya çalışıyo.... anlayamadık bir türlü...
  • bizim bir arkadaşda almıştı bundan ama işe yaramadığını söylemişti
  • Bu kalem sanırım boyayı inceltip;yaralı olan alanı kapatıyor.Yoksa her renge nasıl uygulanabilir ki başka?Ben böyle düşünüyorum..
  • şu kalemi kullanan bi Allahın kulunu göremiyeceğiz galiba
  • Bunlar nasil laflar allahaskina ya?! Pasa keyfi ne zaman isterse o zaman kullanir. Kime ne? Kim karisabilir?

Hazira konmaya ne kadar alismis millet... Bu kadar merak eden varsa parasini verip dener. Gorur ise yariyormu yaramiyormu.
  • fix it pro Çizik Giderici Kalem

http://img169.imageshack.us/img169/8513/100b1230.jpg

Kalem elimde, bugün denemeyi düşünüyordum ancak sinirden vazgeçtim.
    Resmen çoluk çocukla uğraşıyoruz burada.
    Denesem de resim vs çekmiyorum.
    İsteyen alır dener çok bir meblağ değil sonuçta.
    Kalın sağlıcakla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AiQUiDiE

fix it pro Çizik Giderici Kalem

http://img169.imageshack.us/img169/8513/100b1230.jpg

Kalem elimde, bugün denemeyi düşünüyordum ancak sinirden vazgeçtim.
    Resmen çoluk çocukla uğraşıyoruz burada.
    Denesem de resim vs çekmiyorum.
    İsteyen alır dener çok bir meblağ değil sonuçta.
    Kalın sağlıcakla...

En doğrusunu yaparsınız
  • vay be ne kalemmis, destekcileri forumlara girip aramiza bile sizmis.yabanci sitedeki ise yaramaz yorumlari gayet yeterli. 3 lira 5 lira bana koymaz diyip milleti zengin ediyoruz.alip denicektim vazgectim almam alanada mani olurum....
  • alana nasil mani olacaksiniz? ben mesela bu hafta icinde almayi dusunuyorum, mani olsana bi? nasil olucak o is anlamadim ben
  • Merhaba arkadaşlar benim arabamıda boydan boya çizmişler yalnız pasta cila yaptırdırm ama ne fayda
    çizikler kapanmadı.Acaba kalem kullansam kapanırmı reklemda gördügümde adam arabayı çiziyo kalemi sürüp çiziği kapatıyo ne derece doğru bilmiyorum .
    Ona göre almak istiorum sizlerden cevap bekliyorum arkadaşlar saygılar.
  • Bu TV reklamı,

Bu da ürün incelemesi,

• Bende yeni gördüm. Deniyen varmı işe yarıyomuymuş ? Genelde bu kadar reklam yapılan ürünler işe yaramaz çıkıyo ama..
  • Hocam merakla bekliyoruz
  • Büyük ihtimal fos çıkar ya. Üreticiler reklam yapıyosa yalandır, kullanıcılar reklam yapıyosa doğrudur genelde böyle olur bu. Kanallarda meguiars'ın reklamlarını göremiyoruz mesela.
  • meguiars film markasi degilmi? yoksa yine boyle cizik kapatici urunleri mi var, ben yanlis biliyorumdur belki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

Bu TV reklamı,

Bu da ürün incelemesi,

biraz vakit ayirip once ilk sonra ikinci vidyoyu izlemek lazim, sirayla tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyayman

meguiars film markasi degilmi? yoksa yine boyle cizik kapatici urunleri mi var, ben yanlis biliyorumdur belki?

Meguiars araç temizlik ve bakım ürünleri satan bi marka, çizik gidericisi yok. Ben marka örneği olarak vermiştim.
  • reklam güzelde bu şimdi kalıcı çözüm mü?
    aracı yıkadığımızda tekrar aynı çizekler ortaya çıkar mı acaba? bi denemek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil_gfbb

reklam güzelde bu şimdi kalıcı çözüm mü?
    aracı yıkadığımızda tekrar aynı çizekler ortaya çıkar mı acaba? bi denemek lazım

Büyük ihtimal yalan çıkıcak..
  • Arkdaşlar lütfen akıl var mantık var;

Almanyada 5 EURO satış fiyatı olan bir ürün TR 'de 89 liraya TÜRK MİLLETİNİ kandırmak için satıldığını halen daha anlayadınız mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.