Şimdi Ara

Fırsatlar kaçıyor lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6 senedir çekiyorum bu çileyi.. Üniversite hazırlığı için dersanye kaydolmuştum 2 yıl önce baktım devamlı kızarma utanma korkusu heyecan falan 3. günümde kaydımı silip evde hazırlandım sonuç olarak din kültürü öğr. kazandım başlarda sevindim ama şehir dışı olduğu için 1 gün bile gitmeden kaydımı sildim ( şimdi anlıyorum ki nedeni sosyal fobimmiş ) tekrar evde hazırlandım sınava 2 ay babam benle konuşmadı ve bu yıl da türkçe öğr. kazandım oturduğum şehirde fakat öğretmenlik yapabilmek için konuşabilmek sosyal olmak kendini geliştirmek lazım ben ise 3 kişiye bir olay anlatamıyorum çok yoğun anksiyetem var ilk hafta ezilerek geçti okulda sürekli gözlerim doluyor bu bölümü bu şekilde okuyabilmem imkansızdan da öte bırakırsam ne olacak bilmiyorum galiba açıktan okuyacam seneye fakat evdekilere ne diyecem onu da bilmiyorum büyük ihtimalle evden de atılırım artık 1 senedir intiharı da ciddi ciddi düşünmeye başladım en ufak bir ümit bir yol yok elim kolum bağlanmış o kadar doktora gittim ilaç kullandım dua ettim yok yok yok hiçbir fayda yok
    kimsenin hayatı böyle değildir çok şanslısınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.