Şimdi Ara

Fırsat bitti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
3
Favori
16.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brktmr

Hiç sorma hocam onu da çok düşündüm. İlk faturayı merakla bekliyorum Ama nofrost olup da a++ olanlar aşırı pahalıydı.
    ayda 20tl ediyor buradan hesaplayınca
    http://lisans.epdk.org.tr/epvys-web/faces/pages/online/tarifeFatura/tarifeFatura.xhtml
  • quote:

Hocam kullanışlılık yok diyorlar sandık tipine. O yüzden satılıyor cekmeceliler. Kaynanamda sandık tipi var. Kesinlikle almayın dedi. Mantıklı aslında. Aradığını bulmak için dibe doğru kazı yapıyorsun muhtemelen.
    kullanım alışkanlığına göre değişyor demekki. Mesela köyden bidonla peynir,tereyağı vs geliyor. çekmeceli alsam bi rafı çıkarınca kullanım alanı çok daralır, işlevsel olmaz olmaz benim için. almaan önce içine koyulacakları düşünmek lazım
  • Ben de bunu aldım az önce;
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/ugur-ued-7266-dtk-a-dikey-derin-dondurucu-457351342

Uğur ürünlerinden genel olarak çok memnun kalıyorum, ayrıca Temmuz ayına özel 7 sene garanti kampanyası varmış tercihimde o da etkili oldu.
  • Türkiye’nin lider derin dondurucu markası olarak, sizlerden gelen bazı geri bildirimlerden ötürü tüketicilerimizin mağduriyet yaşamaması için bu bilgilendirmeyi yapma gereği duyduk.

81 ile yayılan Yetkili Bayilerimizle sizlere en doğru ve en güvenilir hizmeti vermeye çalışıyoruz. Fakat serbest piyasa koşulları gereği çeşitli internet kanallarında Uğur markalı ürünlerimiz satılabiliyor.

Değerli tüketicilerimiz Uğur markalı ürün alışverişlerindehttps://www.ugur.com.tr/ resmi internet sitemiz veya Türkiye’nin her iline yayılmış Uğur Yetkili Bayileri tercih etmeyerek, 3. satış kanallarından yapmaları durumunda, montaja ilişkin her türlü hizmetin yetkili Servislerimizce verileceğini ancak ürünlerimizin nakliyesinin Yetkili Bayi ve Servislerimizce yapılmamasından dolayı nakliye kaynaklı hasarların garanti kapsamında değerlendirilmeyeceğini, aksi duyuru ve bilgilendirmelerin yanıltıcı ve hukuka aykırı olduğunu mağduriyet yaşanmaması adına bildiririz.

Saygılarımızla

Kamuoyuna duyurulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Büyüklük sorun ise bişey diyemem ama Altus olan No frost, derin dondurucudan daha iyi.

uğur küçük ve daha az tüketime sahip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 26 Temmuz 2019; 14:31:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

150-170 litre çekirdek aile için fazla değil mi
    Yok hocam bize tam yetiyor.
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Benimki o açıdan mükemmel. Geçen gün kısa sürede su soğutmak gerekiyordu. Hanım 5 litrelik pet şişeyi lök diye içine koydu Raflı olduğundan herşey çok rahat yerleşiyor. Normal buzdolabı gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 26 Temmuz 2019; 18:36:31 >
  • Geçen yıl bu zamanlar ben de çok araştırma yapmıştım. En sonun da gittigidiyor üzerinden mediamarktan hotpoint tnf 7522 7 çekmeceli 310 litrelik a++ no frost derin dondurucu aldım. Bildiğin buzdolabı gibi büyük. Sandık tipi kullanışlı olmadığı için ben çekmeceli aldım özellikle. Statik olanlarda koku problemi ve karlama buzlanma olduğu için no frost tercih ettik. Mümkünse almadan mutlaka bir canlısın görün inceleyin.

Vestel indesit beko profilo arçelik hotpoint hepsini inceledim. İndesit altus vestel oyuncak gibi geldi. Beko profilo arçelik gerek kullanılan malzeme ve iç hacim daha iyiydi. Uğur da yıllardır bu işin içinde. Kaliteli dolaplar üretiyor.
    Geçen yıl 1860 a mal ettiğim dolap şimdi 3000 TL olmuş.

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Hotpoint Vestel değil mi

• *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt
    Bende tam tersini düşünüyorum. Sandık küçük alırsan kullanışlı belki ama istediğin bişey en altta olursa uğraşırsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • asarcik A kullanıcısına yanıt
    Aynı model kendi siyesinde ve mağazasında çok pahalı, demekki uyguna satılabiliyorken neden kazık yiyelim

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    Servisini vestel yapıyor. Ariston ile hotpoint ayrılmış ariston kombi üzerine, hotpoint te beyaz eşya üzerine diye biliyorum

• bu arada yazıldı mı bilmiyorum ama uğur derin dondurucularda kampanya var
    31 ağustosa kadardı galiba alınan ürünler 7 yıl garantili
  • quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

Aynı model kendi siyesinde ve mağazasında çok pahalı, demekki uyguna satılabiliyorken neden kazık yiyelim
    Aynen hocam bayi de fiyat 300-400 TL daha pahalı müşteri hizmetlerini aradım eğer ürün hasarlı gelirse aldığınız yer değişimi yapacak kargoyla geri göndereceksiniz dedi onun dışında garanti var

• Fiyatları muhtemelen bayilerinden daha uygundur gg nin. Geçen yıl ben alırken 4 bayiye sordum hepsi 2500 TL dediler gg den 1860 a aldım. Fırsatını buldun mu almak lazım

• quote:

Karlanan model alan arkadaşlar tecrübelerini pm atabilir mi? Sorun oluyor mu karlanma? Ued 5170 alacaktım. Karlanma olmasın deyince bütçeyi 2000'e çıkardım. Sonra 390 litre olan ued 0439 görünce 2500'e onu aldım. Gaza mı geldim iyi mi ettim anlamak istiyorum
    Derin dondurucu dediğin odur be usta süper seçim

• Burda 1449 TL

https://www.hepsiburada.com/ugur-ued-5170-dtk-a-derin-dondurucu-p-HBV000007MFIF?magaza=CADDE111

• gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    GG'deki indirim sona erdi. 1386 TL + 75 TL bonus'a aldık.
  • Kimisi çok sesli diyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.