Şimdi Ara

Fırsat bitti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
3
Favori
16.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Bütün aileler 7-8 kişi değil ki hocam. 2-3 kişilik haneye 150 litre yeter.

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    İlk başta harika geliyor sonra hanım dondurucunun nasıl kullanılacağını çözüyor keşke şunu da koyabilseydim diye kafa beyin koymuyor başta büyük alın 1 göz boş dursun ama durmayacak emin olun oraya birşey tıkıştırılacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bakiyorum da baya alan var bunlardan, buzdolabının derin dondurucusu yetmiyor mu ne alıyorsunuz o kadar donduracak
  • İlk alırken 270 lt çok demişlerdi şimdi yaz kış yer yok

• Kimse de demiyor ki bunun içini dolduracak eti nasıl alıcaz diye. Herkes sebze yemeği stoğumu yapıyor?

• Bende Uğurun 200 küsur litrelik olanından vardı, kurbandan kurbana kullanıyordum. Gereksiz büyüktü, sattım. Alacak arkadaşlar ne kadar dolacağını iyi hesap etsinler.

Ufak 3 çekmecelilerde uğruna bir şey yok mu hiç?

• radko kullanıcısına yanıt
    Bizimki 310 litrelik çekmeceli tip. Bizim hanım pasta börek tatlı poğaça ekmek dolma sarma dondurma sucuk köfte ne yaparsa atıyor. Kışın hazır oluyor. Çıkar pişir ye. Sadece kurban eti girer bizimkine. O da çok durmaz zaten. İhtiyaç olduğunda kasaptan alıyoruz. Farklı ürünler yeterince dolduruyor dolabı.

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Pasta,börek,tatlı,ekmek dondurucuya atıldığını ilk defa duyuyorum,dondurucudan çıkan pastadan ne tat alınır yau?
    Ekonomik kriz insana aylar öncesinden stok yaptırıyor vay be.

Hocam kışlık sebze dolduruyoruz, mantı içli köfte gibi yemekleri koyuyoruz doluyor

• Mesela almanya,hollanda da evlerde yok dondurucu kimse stok yicel yapmaz alcaksa taze gününde alır.Yani avrupada evde dondurucu göremezsiniz.
    Türkiye ve balkan ülkelerinde gördüm sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Mesela almanya,hollanda da evlerde yok dondurucu kimse stok yicel yapmaz alcaksa taze gününde alır.Yani avrupada evde dondurucu göremezsiniz.
    Türkiye ve balkan ülkelerinde gördüm sadece.
    Bizde her şeyin hilesi stokcusu olduğu için mevsiminde depoluyoruz. Marketlerde donuk sebze satılıyor ama mevsiminde x TL olan mevsimi değilse 3x oluyor. O yüzden sebze dolduruyoruz. Çevremdeki herkeste böyle yapıyor

• 5-6 çekmeceli hangi dondurucuyu önerirsiniz?
  • Esnafı alayı stokçu ve çakal haklısınız vampir bunlar halkın kanını emiyor yıllarca devlet baş edemiyor,bir soğan patatesciler bile baş edemediler

• Simfer marka tecrübesi olan var mı?

• Fırsat bitti
    Buna bakarken nette arkadaşım neye bakarsın demişti dd bakıyorum demiştim. Bana da alırmısın dedi. Dedim kart dolu ben sonra alayım dedim ve ona aldım. 1 hafta sonra bu fiyata bulamadım altın gibi yükseldi. 2300 lira şimdi. O yüzden alasımda yok. Bu arada uğur 5 çekmeceli olan bu paylaştığınız ürünü aralık 2018 de 1200 liraya alamayıp kaçırmıştım. Artık almıyıp hep kaçırıyorum. Neyse uzattım biraz. Kaçırdıklatım geri gelirse alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi messroe -- 29 Temmuz 2019; 6:39:25 >

Adama fiyatı soruyorsun herkesle aynı fiyatı veriyor, 1 gün sonra sadece onda kalınca zam geldi diyor fiyat artırıyor

• anlık %6 indirimi var ve 6 çekmeceli
    Siemens marka değmez mı??

1597 TL.

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/siemens-gs24vvw31n-iq300-192lt-beyaz-cekmeceli-derin-dondurucu-460192563

Fırsat bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 29 Temmuz 2019; 9:11:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: horozcu yavuz abi

Simfer marka tecrübesi olan var mı?
    Simfer yılların soba markasıdır kayseri menşeilidir. Soba alanında en iyilerden biriydi. Doğalgazla birlikte soba satışları yok denecek kadar azaldığı için değişik alanlara yönelmiş.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.