Şimdi Ara

fiorino için teklif aldım, yorumlarınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 model fiat fiorino 1.3 multijet active donanım için 29000 lira fiyat aldık. sizce nasıl?

araç yarın alınacak. yorumlarınız bizim için çok önemli, şimdiden çok teşekkürler.

• Active donanımında benim bildiğim tek hava yastığı var ve mp3 çalar mevcut değil. Citroen Nemo'da 4 hava yastıklı, sis farlı ve mp3 çalarlı modeli 2000TL civarı daha uygun fiyata alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozpinar

Active donanımında benim bildiğim tek hava yastığı var ve mp3 çalar mevcut değil. Citroen Nemo'da 4 hava yastıklı, sis farlı ve mp3 çalarlı modeli 2000TL civarı daha uygun fiyata alabilirsiniz.

azizim fiorino seçmemizin sebebi daha çok tutuluyor olması. ayrıca daha önce citroen kullanmadığım için marka konusunda emin olamıyorum. her ikisini de temelde fiat üretiyor biliyorum ama işte adına önyargı mı dersin ne dersin, fiat varken citroen almayı düşünmüyorum.

teşekkürler ayrıca yorum için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: er38

quote:

Active donanımında benim bildiğim tek hava yastığı var ve mp3 çalar mevcut değil. Citroen Nemo'da 4 hava yastıklı, sis farlı ve mp3 çalarlı modeli 2000TL civarı daha uygun fiyata alabilirsiniz.

azizim fiorino seçmemizin sebebi daha çok tutuluyor olması. ayrıca daha önce citroen kullanmadığım için marka konusunda emin olamıyorum. her ikisini de temelde fiat üretiyor biliyorum ama işte adına önyargı mı dersin ne dersin, fiat varken citroen almayı düşünmüyorum.

Normalde ben de Citroen'i pek sevmem ama neticede aynı araçlar olduğu için bu öneriyi sunmuştum. Siz bilirsiniz elbette.

• quote:

quote:

FAbrikası,direksiyonu bile aynı.Citroen , Pejo , Fiat.En ucuz olanını alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkantasdemir

quote:

quote:

FAbrikası,direksiyonu bile aynı.Citroen , Pejo , Fiat.En ucuz olanını alın.

alternatif düşünmüyoruz şimdilik. öneri için teşekkürler.

• İç mekan kalitesi idare eder. sert plastik direksiyonda öyle.
    düşük devirde tam bir kaplumbağa. ben şirket aracı olarak kullanıyorum.
    binilir yani kötü değil o kadar.
    yanlız active donanım çok boş. direksiyonda düğme bile yok
  • arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. arabayı üç aşağı beş yukarı biliyorum; fiyat konusunda yorumlarsanız daha faydalı olur.

donanım olayına gelince, yarı iş yarı aile kullanımı düşünüldüğü için bize problem teşkil etmiyor. kliması olması ve az yakması kafi. dağ tepe çok fazla gezmediğinden sert oluşu da problem olmaz fazla. hızlı araç kullanan biri de sayılmam.

yorumlar için teşekkürler ama fiyat hususuna dair yorumlar çok daha faydalı olucak.
  • ESP'li almadıktan sonra Fiat - Peugeot - Citroen arasında en ucuz olanı tercih edin bence. Tercihiniz Fiat olacaksa ESP'li olmalı derim ben.
  • Aynı araç diyenler nemo ile bipper 1.4 HDi motor olduğunu fiorinonun 1.3 multijet olduğunu unutmayın.
    multijeti tercih ederim.
  • Bizim şirket 13 tane aldı filo olarak. tanesi 23 ten hepsi siyah renk.
  • Klima oluyor mu bu araçlarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amg6.3

Klima oluyor mu bu araçlarda?

evet
  • Bunlarda vergi dilimi aynı.

1.4 HDI daha iyi bir motor diye biliyorum.

Ama Fiat daha çok tutuluyorsa onu alın.
  • o fiyata dynamic modeli hatta üstünede stil paket bile ekletilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozn.Onl

o fiyata dynamic modeli hatta üstünede stil paket bile ekletilebilir.

son zamlarla o biraz zor. hatta imkansiz hocam. ama bizim bilmedigimiz bi yolu yontemi varsa ve anlatirsaniz sayenizde ogrenmis oluruz. simdiden tesekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Bunlarda vergi dilimi aynı.

1.4 HDI daha iyi bir motor diye biliyorum.

Ama Fiat daha çok tutuluyorsa onu alın.

1.3 multijet hdi dan çok daha iyi bir motor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ozn.Onl

o fiyata dynamic modeli hatta üstünede stil paket bile ekletilebilir.

son zamlarla o biraz zor. hatta imkansiz hocam. ama bizim bilmedigimiz bi yolu yontemi varsa ve anlatirsaniz sayenizde ogrenmis oluruz. simdiden tesekkur ederim.

tr deki bütün bayileri arayıp sormak. misal

bursa banoto merkez emotion 2012 ye 32.500 e bırakırken
    orhangazi banoto 31.500 tl fiyat verdi.

aracın liste fiyatı 34 bin.

çevre illerinizdeki ve ilçelerdeki fiyatları iyice araştırın gidin pazarlık edin. bayiden bayiye fark ediyor.
  • güle güle kullan demek düşür bize
  • Citroen daha ucuza veriyor ama parçaları pahalı diye bir inanış var. Fiyat konusundaysa bir yorum yapamıcam bilmediğim araçlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.