Şimdi Ara

Fiorino 1.4 LPG-BENZİN Eko Pop alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13
Cevap
1
Favori
3.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aile aracı olarak bu fiyatlar'da alınabilecek en iyi araç nedir? Fiorino'yu tavsiye edermisiniz?

• Kısa vites oranları var. Uzun yol yaparım gibi düşünceleriniz varsa alınmaz. Sw araçlar da bakanilirsiniz daha konforlu olur.
  • Arkadaşın dediği doğru. Vites oranları çok kısa. Uzun yolda 110 dan sonra çok bağırıyor motor. Ama canlı gidiyor. Ben 6 ay aile aracı olarak kullandım. 2010 model araç alacağıma yine giderim sıfır fiorino alırım.
  • 20 yasinda otomobil almaktansa alinir uzun yolda kafa utuler lpg tuketimi sehir ici 10 12 litre arasi
  • sinoplu kullanıcısına yanıt

Genel'de şehir içi kullanım için alacağım. Ayrıca hız düşkünü biri değilim. Videolarını ve yorumlarına baktım araba çok dönüşlerde zorlanıyor gibi duruyor... Caddy veya berleingo 2 elini almak daha mantıklı olur mu?

• Ford courier 1 motor colorline benzinlide bakabilirsiniz
  • Şehir içinde iş görür uzun yolda saç baş yoldurur

• Düz yolda bana mısın demiyor ortalamam 1.5 lira filan yakar su piyasada ama rampada sıkıntı düz yolda kullanıcaksan eski araba almaktan iyidir Dürdane rampasında 50 Hız 3 Bin devir
  • Sehir ici 10 numara arac butcen varsa ford courier 1.0 ecoboost lpg li de alinir fiodan baya iyi olur

• Kalite bekleme. Ama kafani agritmaz modeli yuksek diye. Rakipleri binek araba gibi butcen yetiyorsa onlara bakabilirsin
  • hangi 1.4 atmosferik böyle degilki.Bende 1.4 Rio var o da 90 civarında 2500 devir 110 da 3000 devirde gidiyor.Atmosferikler devirli gider.İstemiyorsaniz parayı basın turbolu araç alın.
  • Wanpo W kullanıcısına yanıt

Konuda bahsedilen araç 2500 devirde 70 ile gidiyor. 90 olsa yine çok iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.