Şimdi Ara

FINOW X5 Plus Kullanıcıları Kulübü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
7
Favori
15.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xemrax

Gelen çağrıyi saat üzerinden konuşma yapamıyor müyüz?

saat üzerinden konuşma yapamıyoruz hocam. telefon çaldığında cevap verme ve meşgule atma tuşu aktif fakat basınca herhangi bir işlev görmüyor. telefondan cevap verince saatten gelen arama susuyor. telefonla konuşurken başka birisi ararsa, saatte onuda görüyorsunuz.

ios bildirimleri açık, birde saate bakmak için kolunuzu kaldırdığınızda ekran ışığının yanma özelliği aktif. titreşim ve ses açık, 3g, gps , wifi kapalı şekilde kullanıyorum. sabah 9 gibi şarjdan çıkardım şuan (17:20) şarjı %72.

sms geldiğinde cevap yazamıyorsunuz. sadece bildirim gelme ve okuma özelliği var anlayacağınız..

m2d receiver ve sender kurarak cevap whatsapp a cevap yazma özelliği aktif olabiliyor. fakat küçük ekranla bu pek kolay olmuyor.

• Saatin Windows telefon ile uyumu nasıl onunla ilgili bilgi verirmisin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ConCarnage kullanıcısına yanıt
    Ben zeblaze clasic aldım denedim. Ama Android değil. Titreşim sms ,bildirim ve cevaplama aktif ve kullanılabiliyor. Şimdi Thor , lem5, les1, yada finow 5x oluş alacağım kararsız kaldım. Thor iyi gibi ama batarya ve tasarım iyi değil. Finow yada lem5 o kanuda iyi. Sizce ?

• xemrax X kullanıcısına yanıt
    Ben tasarım olarak spor kullanmak istemedim. O yüzden finow x5 plus aldım. Spor alacak olsaydım les1 siyah alırdım. Açıksı pek farkları yok donanımsal. Tipi hoşuna gideni al gitsin. Ben silver finow aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Heves ile aldım biraz kullandım ama sanırım yaşlandım artık telefon alırken bile özelliklerinden çok şarjı uzun giden telefon alan benim için saatin sürekli şarjını takip etmek zor geldi. Ve saati pek kullanmıyorum.
    İstanbul anadolu yakası için alıcı çıkar ise 450 TL ye (pazarlıksız) Finow X5 Plus silver modeli saatim satılık ...
  • arkadaşlar, dün finow x5 plus alarak aranıza katıldım fakat bilgisayar görmüyor saati :( yardım edebilecek olan var mı
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P1ka -- 15 Haziran 2017; 16:53:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raashed21

arkadaşlar, dün finow x5 plus alarak aranıza katıldım fakat bilgisayar görmüyor saati :( yardım edebilecek olan var mı

Merhaba , saat nasıl memnun musunuz? Dezavantajları ve beğenmediniz birsey var mı ? Tavsiye edermisiniz ?

• gsspor kullanıcısına yanıt
    merhaba, tavsiye ederim, ama sattım saati :) huawei watch alacağım inşaallah ama çok pahalı o da :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuzsuzDELiBEKiR

Merhaba arkadaşlar,
    Heves ile aldım biraz kullandım ama sanırım yaşlandım artık telefon alırken bile özelliklerinden çok şarjı uzun giden telefon alan benim için saatin sürekli şarjını takip etmek zor geldi. Ve saati pek kullanmıyorum.
    İstanbul anadolu yakası için alıcı çıkar ise 450 TL ye (pazarlıksız) Finow X5 Plus silver modeli saatim satılık ...

Hala satılık mı?

• çok uzun zaman oldu satılalı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ConCarnage

quote:

Orijinalden alıntı: xemrax

Gelen çağrıyi saat üzerinden konuşma yapamıyor müyüz?

saat üzerinden konuşma yapamıyoruz hocam. telefon çaldığında cevap verme ve meşgule atma tuşu aktif fakat basınca herhangi bir işlev görmüyor. telefondan cevap verince saatten gelen arama susuyor. telefonla konuşurken başka birisi ararsa, saatte onuda görüyorsunuz.

ios bildirimleri açık, birde saate bakmak için kolunuzu kaldırdığınızda ekran ışığının yanma özelliği aktif. titreşim ve ses açık, 3g, gps , wifi kapalı şekilde kullanıyorum. sabah 9 gibi şarjdan çıkardım şuan (17:20) şarjı %72.

sms geldiğinde cevap yazamıyorsunuz. sadece bildirim gelme ve okuma özelliği var anlayacağınız..

m2d receiver ve sender kurarak cevap whatsapp a cevap yazma özelliği aktif olabiliyor. fakat küçük ekranla bu pek kolay olmuyor.

bende yeni air aldım da kolu kaldırınca ışık nasıl aktif oluyor ????

• Merhabalar. bende de x5 air var kullanıyorum ister sim kartla ister tlf bağlantı yoluyla ikisi e iyi oluyor
  • finow x5 air isteyen olursa bende iki tane var birini satıyorum arkadaşlar bilginiz olsun. daha 2 haftalıktır.
    Ayrıca kullanım ile akalakı sorularınız olursa elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.
  • LGatakan bana burakmamakli@hotmail.com adresinden ulaşabilirsin . Mesajına cevap yazamıyorum sistemsel bir sıkıntıdan dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gizbi -- 23 Kasım 2017; 12:3:44 >
  • arkadaşlar bende finow x5 plus var satılık veya takas olabilir.

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    Rengi nedir?
  • HGZ1 H kullanıcısına yanıt
    siyah, çok klas duruyor

• selamlar

Cihazı 1 haftadır kullanıyorum. Size nacizane bir kaç tavsiye vermek isterim. Saatin kendi yardımcı uygulaması hiç bir işe yaramaz çöp diyebiliriz. Bunun yerine
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lumaticsoft.watchdroidphone&hl=tr bu uygulamayı telefona

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lumaticsoft.watchdroidassistant&hl=tr bu uygulamayı da saate yükleyip eşleştirme yapın. Bu yardımcı program sayesinde saat üzerinden BT bağlantısı ile arama yapabilir gelen mesajları kimden geldiğini görerek okuyabilir sesli ve yazılı olarak cevap verebilir ve telefon rehberinize ulaşabilirsiniz.

Herkese Kolay Gelsin.

• Teşekkürler. 1 haftalık kullanımdaki izlenimleriniz neler? iyi ve kötü dediğiniz özelliklerinden bahsedermisiniz? Mesela günlük kullanımda şarj durumu nasıl? Bende x5 air siparişi verdim. Gelmesini bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.